Yurtdışına Kargo En Ucuz Tabela Gönderimi

15-06-2021 09:48'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 17:09

Yurtdışına Kargo En Ucuz Tabela Gönderimi

Tabela hepimizin bildiği gibi reklam amaçlı kullanılan metal, ahşap, alüminyum, ışıklı malzemelerden yapılmış tanıtıcı levha’dır. Tabela ülkemizde olduğu gibi dünya üzerinde her firmanın ve şahısların yaptıkları işleri tanıtmak için kullandıkları levha türüdür. Her ülkede farklı amaçlarla ticareti yapılan tabelalar hafif yada ağır olmak üzere tüm tabela gönderimleri ithalatı ve ihracatında firmamız Fast express olarak en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Yurtdışına tabela gönderimi yaparken, bu tür bir hizmet çoğu firma için daha pahalıya mal olabilir. Evet daha pahalıya mal olabilmesi demek yanlış firmalarla çalışmanız demektir. Çoğu büyük yada küçük firma yurtdışı kargo sürecini iyi yönetemedikleri için fazladan maliyetlere maruz kalmaktadır. Zaman dilimleri ve maliyet takaslarıyla ilgili özel ihtiyaçlara bağlı olarak, kara, hava ve deniz taşımacılığında firmamız hava yolunu tercih etmektedir. Hava yolu taşımacılığı, uluslararası nakliyenin en hızlı yöntemidir hızlı kargolar içinde biçilmiş kaftandır. Yurtdışı kargo tabela gönderimlerinde sunduğumuz en iyi hizmetler;

  • Dünyanın her noktasına güvenli teslimat
  • Uygun fiyatlı gönderim
  • Sevkiyatların istediğiniz adrese ulaşana kadar takibi
  • Hava ve karayolu taşımacılığı tercihe göre gönderim
  • Tabela gönderilerinizi hızlı teslim etmek
  • Hızlı gümrük işlemleri
  • IATA kurallarına göre gönderim

Yurtdışı en Uygun Fiyatlı Tabela Gönderimi

Uluslararası kargo tabela taşımacılığı hizmetlerimiz ile malların uygun şekilde taşınmasına her zaman öncelik veriyoruz. Yurtdışı kargo taşıma gereksinimlerini karşıladıklarından emin olmak için firmamız  ortaklarımızla iyi iletişim kurarak en iyi hizmetleri sunmaktadır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacmine göre çıkan hacim değeri üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi bölgede olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Ülkeler yakınlık uzaklık olarak değil uçuşların yoğunluğuna göre uygun fiyat elde edilmektedir. Fast expres bu hesaplamalar üzerinden fiyatlarını sunmaktadır.

İndirimli Yurtdışı Kargo Gönderimi

Yurtdışı kargo tabela gönderileri için indirimli fiyat alınması kargo gönderecek müşterilerin en çok talep ettiği konulardan biridir. İndirim olarak kargonun en ucuz şekilde gönderilmesi için içine koyulmuş olan kargo paketinin en ekonomik şekilde en küçük şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. Paket hazırlanırken içinde bulunan malzemelerin hasar görmemesi de dikkate alınmalıdır. Buna göre paketlenmelidir. Olabildiğince küçük ve hafif olan kargolarınızı toplu gönderdiğinizde en indirimli fiyatları alabilirsiniz.

Yurtdışı kargo tabelaların taşınması sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapabilirsiniz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir. Uzman ve deneyimli kadromuz kargolarınızın hasar görmeden, kayıp vermeden göndermek için çok çalışmaktadır. Tabela gönderileriniz alıcınıza ulaşana kadar takibini sağlıyoruz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda tabela taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en uygun fiyatlı gönderim hizmetleri sunuyoruz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapmak isterseniz, sizlere özel indirimler sağlanmaktadır. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile sağlanmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışında dünyanın herhangi bir noktasındaki alıcıya ulaşılamayıp teslim edilemeyen veya kargonuzu gönderdiğiniz karşı alıcının kabul etmediği hızlı gönderiler ücretli olarak size iade edilmektedir. Yurtdışı hızlı kargo gönderimi iade taşıma bedeli tutarı tarafınıza iade ücret olarak yani göndericiye fatura edilecektir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP