İran İsfahan Yurtdışı Kargo

04-08-2020 10:46'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 15:41

İran İsfahan Yurtdışı Kargo

İran İsfahan Yurtdışı Kargo

Türkiye ile İran tarih boyunca bir arada yaşamış iki büyük ülkedir. Ticaret olarak büyük bir iş birliği yapan her iki ülke kara sınır 560 km’yi bulmaktadır. Türkiye’den İran’a ve İran’dan Türkiye ye yılda milyonlarca dolar ithalat ihracat yapılmaktadır. Türkiye’den İran’ın her şehrine kargo ile her türlü paket, evrak, doküman, kişisel eşya ve hediyelik eşyalar gönderilmektedir. İran’ın en büyük 3. Şehri olan İsfahan şehri de bunlardan biridir. İsfahan 2 milyon civarında nüfusa sahip büyük bir eyalet ve eyaletin başkentidir.

İran’ın en büyük şehirlerinden olan İsfahan tarihi bir şehirdir. Tarih boyunca bir çok medeniyete başkentlik yapmıştır. Ayrıca dünya ticaretinin en önemli noktalarından olan şehir günümüze kadar ayakta kalmayı başarmıştır. Türkiye ve İran İsfahan ilişkileri çok eskiye dayanmaktadır. Her iki ülke arasında ulaşım yolu ile paket, evrak, kişisel eşya ve hediyelik eşyalar gönderilmektedir. Özel şirketler aracılığı ile gönderilen kargolar Türkiye de ve İsfahan şehrinde bir çok adrese teslim edilmektedir.

Fast express Türkiye ile İran İsfahan arasında kargo gönderimi konusunda hızlı, güvenli, ekonomik bütçelerle yurtdışı kargo hizmetleri sunmaktadır. İran İsfahan şehrine kara ve hava yolu ile kargo gönderimi yapmaktadır. Ayrıca İran İsfahan şehrine gönderilen kargolarınız yurtdışı kuryelerimiz aracılığı ile her adrese teslimatını yapıyoruz.

İran İsfahan Yurtdışı Kargo

En Ucuz İsfahan Kargo

İsfahan şehrine kargo gönderiminde imalatçı ticari firmaların, aracıların ve bireysel olarak vatandaşların tüm gönderileri en uygun fiyatlara gönderiyoruz. İran’da yaşanan krizler, salgınlar ve ambargolara rağmen fiyat konusunda müşterilerimize en uygun fiyatları sunuyoruz. Uluslararası taşımacılık ve kargo hizmetleri konusunda müşterilerine en iyi hizmetleri sunan firmamız IATA kurallara uygun olarak taşıma hizmeti veriyoruz. 

İsfahan’a göndereceğiniz kargonun ağırlığı ve boyutuna göre desi değeri ortaya çıkartılır. Bu desi değerine göre müşterilerimiz için en uygun fiyatları sunuyoruz. Üretici firmalar, aracı şahıslar ve bireysel olarak kargo göndermek isteyen herkes için İsfahan kargolarınız en uygun fiyatlara gönderiyoruz.

İran İsfahan Yurtdışı Kargo

İsfahan Hava ve Kara Yolu Kargo Taşımacılığı

İran’ın İsfahan şehrine hava ve kara yolu ile kargo taşımacılığı yapıyoruz. Türkiye ile İran 560 km kara sınırı olduğu için parsiyel karayolu taşımacılığı yapıyoruz. Her firmanın bir veya birden fazla mallarını tek bir araç ile İran İsfahan şehrine gönderiyoruz. Kargoları hızlı ve güvenli şekilde göndermek isteyen firma ve şahıslar için uçak kargo yani hava yolu kargo hizmetini kullanıyoruz.  Hava ve Karayolu parsiyel taşımacılık kargo hizmetlerinde taşıdığımız her kargo paketi için sizlere kargo takip numarası veriyoruz.

İran İsfahan Yurtdışı Kargo

Kargo takibi numarası ile kargolarınızı anlık olarak kolayca takip edebilirsiniz. İran İsfahan’a gönderilen kargolarınız gümrüklerde kuryelerimiz tarafından alınarak belirttiğiniz adrese teslimatınızı yapıyoruz. Fast Express; İran İsfahan kargo ile döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize kargo konusunda profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışına numune bazında gönderi sınırı tek konşimento için 150 kg.’dır. Yurtdışına ETGB / Mikro İhracat bazında gönderi sınırı tek konşimento için 300 kg.’dır. Yurtdışına Beyannameli gönderilerde kilogram sınırı bulunmamaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderinizin evrakları oluşturulduktan sonra ister havale ister link üzerinden kart ile ödeme sistemimiz ile ödemenizi gerçekleştirebilmektesiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP