Yurtdışı Kargo ile Döküman Gönderimi

17-03-2020 12:17'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 29-06-2022 15:12

Yurtdışı Kargo ile Döküman Gönderimi

Yurtdışı Kargo ile Döküman Gönderimi

Yurtdışı kargo döküman ve evrak taşıma en hızlı, ekonomik, güvenilir ve gizli bir şekilde gönderilebilir. Yurtdışı kargo firmalarının sunduğu hizmet çerçevesinde kargolarınız tüm kıtalarda 200’den fazla ülkeye gönderilebilmektedir. Türk yurtdışı kargo firmaları yurtdışı hizmetinde en geniş filolarına sahiptir. Ülkemizin her yerinden dünyanın istediğiniz bir noktasına evrak, doküman, doküman gibi belgeler hızlı ve kolay bir şekilde transferi yapılabilmektedir. Kargolar standart veya hızlı bir şekilde gönderilmektedir.

Yurtdışı doküman gönderimi konusunda globalleşen dünyada artan rekabet neticesinde ülkemizden dünyaya çok sayıda kargo transferi yapılmaktadır. Dosya, evrak gibi dökümanların taşınmasında genellikle havayolu tercih edilerek gönderilmektedir. Uluslararası kargo hizmetinde kaliteyi ve çıtayı en üste çıkartmak çalışan Fast Express yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Yurtdışı hizmet kalitesini arttıran ve verdiği profesyonel destek ile her zaman müşterilerinin önceliği olan firmamız har türlü kargonuzu transfer edebilmektedir.

Yurtdışı Kargo ile Döküman Gönderimi

Yurtdışı Kargo ile En Hızlı Doküman Gönderimi

Çok önemli yurtdışı doküman ve belgeleri paketiniz açılmadan doküman hasarı olmadan gönderen firmamız en iyi yazılımları ve teknolojik araçları kullanmaktadır. Sistemimiz kargonuzun nerede olduğunu ve her hareketini sizlere bildirmektedir. İsterseniz de online kargo takip numaranız ile sistemimizden kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Yurtdışı kargonuz en iyi şekilde paketlendikten sonra yurtdışında adresine gönderilmek üzere yola çıktıktan sonra ekibimiz kargonuzun doğru adrese ulaşması için çalışmaktadır. Gümrükteki işlemleri en hızlı şekilde halleden firmamız her ülkenin yasa ve taşıma şartlarına uygun hareket etmektedir.

Gümrüklerde ki sancılı süreçleri hızlandıran firmamız kargonuzu adrese ulaştırmak için hızlı araçlarımıza yüklüyor ve gönderiyoruz. Kargonuzu adresinizde alacak kişi eğer yok ise en yakın kişiye o da yoksa en yakın merkeze götürülmektedir. Eğer alıcı adreste ise kimliği teyit edilerek kargonuzun teslimatı yapılır. Alıcı kargoyu teslim aldıktan sonra kontrol edebilir. Kargonuzun her hangi bir hasara yada eksik içeriğe sahip olmaması için son ana kadar en güvenli şekilde çalışmaktayız.

Yurtdışı Kargo ile Döküman Gönderimi

Yurtdışı Kargo ile Ekonomik Fiyatlı Doküman Gönderimi

Yurtdışı kargo'larınız en uygun fiyatlarla gönderilmektedir. Çok gizli belge, sözleşme, doküman, dava dosyası, kontrat gibi her türlü belge yurtdışında istediğiniz her noktaya gönderilmektedir. En ekonomik fiyatları sunan firmamız yurtdışında onlarca ülkeye kargo gönderimi yapmaktadır.

Yurtdışı Kargo ile Döküman Gönderimi

Fast express olarak 200’den fazla ülkeye evrak, doküman ve belge gibi her dökümanı en hızlı ve güvenli bir şekilde yurtdışına göndermektedir. Kargolarınız hava yolu, kara yolu, deniz yolu ile istediğiniz ülkeye transfer edilebilmektedir.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Fast Express; Uluslararası dosyalar; evraklar, faturalar, fiyat teklifleri, sözleşmeler, karşılıklı yazışmalar, formlar, başvuru belgeleri, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, okul evrakları, vize belgeleri, belge dökümanlar, fiyat listesi, kayıt belgesi, proforma faturalar, basılmış kağıt ürünleri, atr dolaşım belgesi, pasaport, öğrenci belgeleri, diploma ve geçici diploma, flyer, katalog, broşür ve tüm belge taşımacılığı ve dağıtımında kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede ekonomik ve güvenli hizmetler sunmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargonun karşı ülkenin gümrük mevzuatına uygun olması gereklidir. Ülke sınırları içerisine göndereceğiniz gönderinin, yurtdışındaki ülkeden toplandıktan sonra bulunduğu ülkenin yasaları ve gümrük mevzuatı doğrultusunda güvenlik ve gümrük kontrolleri sağlanıp gönderimi gerçekleştirilir. Kendi ülkenize yurtdışından gelen kargolarınız, öncelikle ülkenize giriş yaptığı havalimanında gümrük ve güvenlik kontrolünden geçmektedir. Kargonuz evrak, belge, doküman kapsamında soru yok ve gönderim standartlarına uygun ise genellikle gümrükte sorun yaşanmadan teslim edilmek üzere dağıtıma çıkmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP