Yurtdışına Kargo En Ucuz Masa Gönderimi

09-06-2021 09:22'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 16:46

Yurtdışına Kargo En Ucuz Masa Gönderimi

Masa, bir mobilya türdür. Masa ayaklar veya bir destek üzerine tutunmuş tabladan oluşan bir mobilyadır. Dünya’da genellikle en yaygın masa türü, dört ayak üzerine yerleştirilmiş, dikdörtgen ahşap bir yüzeyden oluşanıdır. Yemek yemek, çalışmak gibi bireysel amaçların yanı sıra, farklı kişileri toplamak, eşyaları belli bir yükseklikte tutmak gibi amaçlar için de kullanılmaktadır. Masa konutlarda, iş yerlerinde, evlerde, oturma alanlarında farklı tip, malzeme gibi çeşitli araçlarla birleştirilerek yapılan mobilya, alüminyum, demir, plastik gibi malzemelerden yapılmaktadır.

Masa ve benzeri mobilya gibi ürünlerin uluslararası alanda ticareti yapılmaktadır. Türkiye ve uluslararası alanda her türlü malzemeden yapılmış masa vb ürünlerin gönderimi firmamız Fast expres tarafından gönderimi yapılmaktadır. Türkiye ve dünyada şahıslar, firmalar büyük kurumsal firmalar uluslararası alanda masa vb ürünlerin gönderimi yapmak için yurtdışı kargo firmaları ile bizim gibi firmalar ile gönderimi yapılmaktadır. Yurtdışına gönderdiğimiz masa vb ürünlerin gönderiminde hassasiyetle davranılması gerekmektedir. Yurtdışına gönderilen bu ürünler için firmamız büyük bir titizlikle göndererek ürünlerinizde hasar, çizik, kaybolma veya kırılma gibi olumsuz sonuçları ortadan kaldırmaktadır.

Çevrimiçi mobilya satmak ve nakliye, e-ticaretin en zorlu yönlerinden biridir. Mobilya satmak için profesyonel bir web sitesi oluşturmak kolay kısımdır ancak mobilyaların nakliyesi zor kısımdır. E-Ticaret'te başarılı mobilya nakliyesi, maliyet, doğru kurye seçimi ve nakliye için mobilyaların güvenli bir şekilde paketlenmesi dahil olmak üzere birçok yönü dikkate almak anlamına gelir.

Yurtdışına En Ucuz Masa Gönderimi

Yurtdışına en ucuz maske gönderiminde göz önünde bulundurulması gerekenler vardır. Bu kriterlere uyulduğu takdirde kargonuzun fiyat en uygun maliyetlerle çıkmaktadır.

  • Ürün boyutu
  • Ürün ağırlığı
  • Ürün değeri
  • Gönderim mesafesi
  • Desi hacim değeri
  • Gönderim hızı

Öğe boyutu ve boyutları genellikle herhangi bir gönderinin maliyetini belirlemede ana faktörlerdir. Bu faktörler hesaba katılarak kargo gönderim fiyatı belirlenmektedir. Belirlenen fiyatlar piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Masa imalatçısı, tedarikçisi, satıcı ve perakendeciler için masa gönderiminde tekli yada toplu fiyatlarla gönderim sağlamaktayız. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır.

Yurtdışı Kargo ile Masalar Nasıl Gönderilir?

Yurtdışı masa kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapabilirsiniz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir. Yurtdışına yapılan masa gönderiler içerisinde kırılacak olan masalar için tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Bu bazda yurtdışına kırılacak masa eşyalarınızda Fast Express firması olarak ucuza ve güvenilir taşıma sağlamaktayız.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda masa vb ürünlerin taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Gönderinizin evrakları oluşturulduktan sonra ister havale ister link üzerinden kart ile ödeme sistemimiz ile ödemenizi gerçekleştirebilmektesiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Ebat ve ağırlıklara göre değişmekte olan fiyatlar en düşük kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP