Yurtdışına Kargo ile İlaç Göndermek

08-09-2020 13:06'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 24-01-2024 17:55

Yurtdışına Kargo ile İlaç Göndermek

Yurtdışına Kargo ile İlaç Göndermek

Yurtdışı kargo ile uluslararası alanda her türlü paket, evrak, doküman, özel eşya, tıbbi malzemeler, maske ve ilaç gönderimi yapılmaktadır. Bu noktada en önemli noktalardan biri de ilaç gönderimidir. Öncelikle hastaların ve hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçlar dünya üzerinde artık milyarlarca lira ya da dolar pazar oluşturmuştur.

İlaç üretici, satıcı ve şahıslar yurtdışına ilaç gönderen herkes bu pazarda ilaç gönderimi ve ticareti yapmaktadır. Ancak bu sektörde kargo ile ilaç göndermek oldukça zordur. Her şeyi eksiksiz bir araya getirseniz dahi ilaç kargolarınız gümrüklerden geri gönderilebilmektedir.

Yurtdışına Kargo ile İlaç Göndermek

5 kıtada 220’den fazla ülkeye kargo gönderimi yapan fast Express uluslararası alanda ilaç gönderiminde en güvenilir yurtdışı kargo firmasıdır. Kaliteli hizmet veren firmamız ilaç gönderiminde aşağıdaki belgelere ihtiyaç duymaktadır.

İlaç prospektüsü, ilaç reçetesi, doktor raporu, sosyal sağlık bilgileri ve ilacın neden gönderildiğine dair tüm bilgiler, belgeler ve raporlar istenmektedir.

Yurtdışına Kargo ile İlaç Göndermek

Hangi İlaçları Yurtdışına Gönderebilirim?

Yurtdışına her türlü ağrı kesici, kremler, kanser ilaçları, mide ilaçları, göz damlaları, yanık ilaçları, kapsül ilaçlar, iğneler gibi her türlü ilacın firmamız aracılığıyla gönderiyoruz. İlaç gönderiminde benzersiz bir kargo gönderim hizmetleri sunan firmamız kargolarınızı taipli olarak gönderiyoruz. Sizlere verdiğimiz kargo takibi numarası ile kargolarınızın her hareketini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

En Ucuz İlaç Kargo Gönderim

İlaç gönderiminde kargonuzu ağırlığı ve sayısı ne olursa olsun en uygun fiyatlara gönderiyoruz. Piyasada en uygun fiyatları sunan firmamız kargonuzun desi değerine göre en ekonomik fiyatları sunar. Sadece para odaklı çalışmayan firmamız ilaç gönderiminde her türlü kargo hizmetini ve kolaylığı sunuyoruz. Artan piyasa fiyatlarına rağmen en makûs fiyatlarla esnek çözümleri sunuyoruz.

Yurtdışına Kargo ile İlaç Göndermek

Yurtdışı İlaç Kurye

Yurtdışına 220’den fazla ülkeye gönderilen kargolarınız gümrüklerden geçtikten sonra kuryelerimiz aracılığı ile alıcınızın kapısına kadar teslimatları yapıyoruz. Alıcınıza teslim edilene kadar kargonuza hasar gelmemesi ve kayıp olmaması için en uygun fiyatları en kaliteli şekilde sunuyoruz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası alanda ilaç taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize kurumsal kargo hizmetleri sunuyoruz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışı kargolarınız hangi ilde olursanız olun yurtdışına çıkışı yapılabilir. Çıkışı yapılacak olan gönderi bilgileri ilgili kargo firmasına iletilmeli ve bilgiler ışığında kargonun kaç günde ne koşulda teslim edilebileceği konusunda bilgi alınmalıdır. Kargonun en ucuz şekilde gitmesini sağlayabilmek için kargo firmasından yakında bulunan acentesine, paketin gönderici tarafından bırakılması durumunda, navlun indirimi ne kadar olabileceği hakkında bilgi alınmalıdır. Her bölge ve teslimat için indirim oluşması söz konusu olamayacağı gibi indirimli fiyat iletilmesi için talebin oluşturulması gereklidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına ilaç gönderimi için, yapılacak ilacın yurtdışına ait reçetesi ve prospektüsünün eksiksiz teslim edilmesi gereklidir. Yurtdışın da gümrükten alıcı için doktor raporu sağlık raporu ve diğer evraklar istenebilir.

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP