Amerika Hızlı Kargo Hizmeti

29-11-2019 09:19'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 19-09-2023 11:08

Amerika Hızlı Kargo Hizmeti

Ülkemizdeki en fazla potansiyel ithalat-ihracat yaptığı ve hayatını devam ettirdiği yerlerden biri olan Amerika ülkesine Türkiye’den çok fazla hızlı kargo gönderimi ve alımı yapılmaktadır. Bulunduğunuz ülkeden Amerika kıtasında bir ülkeye yada Amerika kıtasındaki bir ülkeden kendi yaşadığınız ülkeye göndereceğiniz mal, ürün, ithalat-ihracat malı, eşya, ticari metalar, evrak, hediye veya dökümanlarınız hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz yere transferi yapılmaktadır. Yurtdışı hızlı kargo olarak alanında uzman personelimiz ile sektörde her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Amerika’ya veya Amerika’dan ülkenize hızlı kargo gönderimi yapmak için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz. Amerika hava uçak kargo sektöründe hız, güven ve ekonomik çözümler birincil önceliğimizdir.

Amerika Hızlı Kargo Hizmeti Firmaları

Dünyanın tüm ülkelerinde olduğu gibi Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere Amerika kıtasındaki bütün ülkelere verilen hızlı kargo hizmetlerinde ABD USA Gümrük Yasaları yada Amerika kıtasındaki diğer ülkelerin yasaları uygulanmaktadır. Her ülkenin gümrük mevzuatı ise kendi kanunlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Amerika hızlı kargolarınız için mevzuata ve standartlara uygun şekilde taşıma hizmeti verilmelidir.  Bulunduğunuz ülkeden Amerika kıtasında bir ülkeye yada Amerika kıtasındaki bir ülkeden kendi yaşadığınız ülkeye göndereceğiniz gönderiler Amerika Hızlı Kargo Hizmeti kapsamında gümrük mevzuatı, yasalar, kargo şartlarına uygun olarak işlem görmektedir. Kendi ülkenizden Amerika’ya yada Amerika’dan kendi ülkenize kargo gönderimi veya alımı yaparken seçtiğiniz firmanın gümrük mevzuatını, yasaları bilmesi ve buna göre kargonuzu alıp yurtdışına gönderimini gerçekleştirmesi gerekir. Amerika hızlı kargo firmaları aracılığı ile yurtdışına ithalat- ihracat ürünleri, paket, doküman, zarf, koli, belge, vb. gönderimi ve alımları yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı sonuçlarımızı ve düşük maliyetli kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. Fast Express uluslararası hızlı kargo hizmeti ile Amerika Birleşik Devletleri’nin tüm eyaletlerine / bölgelerine ve Amerika kıtasındaki diğer ülkelere kargo gönderimi ve alımını zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Amerika Hızlı Kargo Hizmeti Fiyatları

Yurtdışı Amerika hızlı kargonuzun en kısa sürede göndereceğiniz yere ulaşması için hızlı kargo yani Express kargo hizmetini tercih etmelisiniz. Kendi ülkenizden Amerika’ya kargo gönderimi veya Amerika’dan kendi ülkenizin sınırları içerisinde bir şehre kargo gönderimi yaparken kargo gönderim seçeneğinize göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Express kargo veya ekonomik kargo seçeneklerinden birini seçip yurtdışına güvenli bir şekilde kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kargonuzun hızlı yani express bir şekilde gitmesi için hava kargo yolu ile gönderiminin yapılması gerekir. Amerika uçak kargo hizmetimiz ile gönderilerinizi birkaç gün içerisinde, Amerika’nın tüm eyaletlerine ve Amerika kıtasındaki tüm ülkelere, alıcınızın adresine teslim ediyoruz.

Ülkenizden Amerika ülkesine / Amerika kıtasında bir ülkeye kargo gönderimi yapmadan yada Amerika’dan / Amerika kıtasında kendi ülkenize kargo gönderimi yapmadan önce bilmeniz gereken önemli bir nokta kargonuzun parasal değerinin belirlenen miktarlar üstünde olması halinde ekstra vergilendirme yapılacağıdır. Gümrük mevzuatına ve kargo gönderim şartlarına göre belirlenen miktarlar üzerindeki gönderiler için vergilendirme yurtdışı kargo göndereceğiniz ürünün fiyatına göre artmaktadır. Diğer bir dikkat edilmesi gereken önemli husus ise gönderinin desi olarak ağırlığının belirlenen kilogram/desi ve üzeri olması halinde gönderileceği yada gideceği ülkenin gümrük mevzuat işlemlerine tabi tutulacağıdır. Ağırlığı belli bir kilogram /desi üstünde olan yurtdışı gönderiler gümrükten geçerken görevliler tarafından detaylı olarak incelenmektedir. Dolayısıyla yurtdışına hızlı kargo gönderimi yaparken bu iki noktaya dikkat etmek gerekir. Bulunduğunuz ülkenin her şehrinden her bir noktasından Amerika Birleşik Devletleri’nin tüm eyaletlerine / bölgelerine ve Amerika kıtasındaki tüm ülkelere birkaç gün içerisinde hızlı kargo hizmeti ile gönderilerinizi güvenli bir şekilde yolluyoruz. Yurtdışı hızlı kargo gönderi takip için www.fast-express.com internet adresimizdeki kargo takip ekranından görüntüleyebilirsiniz.

Yurtdışı hızlı kargo dendiğinde herkes zor olduğunu ve fiyat olarak pahalı olduğunu düşünür.  Fast Express Kargo, Amerika Hızlı Kargo gönderi bünyesi kapsamında müşterilerine profesyonel, güvenli hızlı kargo hizmeti sağlamaktadır. Yurtdışına göndereceğiniz kargolarda kolay, takip edilebilir, hızlı, ucuz ve güvenilir olması, basit planlanması, gönderi sahibi avantajı için en önemli kriterlerdir. Günümüz koşullarında hemen hemen herkes yurtdışına hızlı kargo yapmaya başlamıştır. Bu artan yurtdışı hızlı kargo ihtiyacı, gönderi hızını da olumlu yönde etkilemektedir. Doküman(Evrak), Paket,  Dosya, Eşya, Numune, Mal, Ürün, Kolileriniz itina ile operasyon ve planlama işleminden geçerek hasarsız ve güvenli bir şekilde yurtdışında verilen adrese teslim edilir.  İnternet sitemizdeki iletişim bölümündeki numaralardan çağrı merkezimizi arayarak, müşteri danışmanlarımız ile görüşüp uluslararası gönderiniz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapıyorsanız özel indirim sağlanmaktadır. Ülkenizden Amerika’ya gidecek yada Amerika’dan ülkenize gönderilecek olan Yurtdışı Kargo ihtiyaçlarınız; hızlı, güvenilir ve en ekonomik bir şekilde çözülebilmektedir. Amerika hızlı kargo için New York Teslimat süresi 1- 2 iş günüdür. Diğer Şehirlere ve eyaletlere teslimat 2- 3 gündür (Gümrük süreci hariç). Paketiniz sizden teslim alındıktan sonra yurtdışı hızlı kargo transferi hemen başlatılır. Yurtdışı hızlı kargo ulaşım süreleri tatil günleri ve uzak bölge teslimatı gibi sebeplerden dolayı bu durumlara göre değişkenlik gösterebilir. Amerika hızlı kargo ve uluslararası Express kargo gönderileriniz için 30 Kg üzeri kargolarınız için bizimle iletişime geçip özel fiyat isteyiniz. Sistemimiz 30 Kg üzeri gönderileriniz için net fiyat verememektedir. Amerika hızlı Kargo Gönderimi anlaşmalı olduğumuz global yurtdışı kargo acenteleri ile sağlanmaktadır. Amerika’ya paket, eşya, koli, belge, ihracat ürünleri yanında, Amerika’dan ithalat ürünleri de aynı koşullarda kendi ülkenizdeki bir bölgeye transferi yapılabilir. Fast Express Kargo, bulunduğunuz ülkeden Amerika’ya ya da Amerika’dan bulunduğunuz ülkeye adresten adrese kargo teslimatı yapan hava kargo taşımacılık firmasıdır. Gümrük mevzuatları ve standartları yerine getirilerek taşıma hizmeti vermektedir. Bu koşullarda hızlı kargo hizmeti almak için sitemizdeki iletişim sayfamızdaki telefonlardan bağlantı kurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Amerika hızlı kargolarınız en ekonomik koşullarda teslim edilmektedir.  

Amerika, Batı Yarımküre'de, Yeni Dünya olarak adlandırılan bölgede, Kuzey Amerika, Orta Amerika, Güney Amerika ve bunlara bağlı adalardan meydana gelen kıtalar ve adalar topluluğudur. Amerika, dünyanın toplam yüzölçümünün %8,3'ünü, karasal yüzölçümünün %28,4'ünü kaplar. Dünya nüfusunun %14'ü (380milyon) Amerika'da yaşamaktadır. Batı dillerinde genellikle Amerikalar olarak adlandırılırken dilbilgisi kuralları gereği Türkçede Amerika olarak adlandırılır. Amerika sözcüğü birçok dilde Amerika Birleşik Devletleri (ABD) anlamında da kullanıldığı için kavram karmaşasına neden olabilmektedir. Amerika Kıtası, insanlar için yeni olanaklar ve yeni bir hayat sağladı. Daha sonra, bu koloni sistemi sömürgecilik politikasına dönüştü. İngiliz kolonileri, Birleşik Krallık'a endüstri konusunda hizmet ediyordu. İngilizler kolonilerden vergi alıyordu.[6] Koloniler zaman içinde İngiliz devletinden farklı bir kimlik geliştirmeye başladı. Nüfus hızla büyüyor, tarıma dayalı ekonomi gelişiyor, iş adamları ticari hamlelerde bulunuyordu. Dinsel yapıda da çeşitlilik vardı. Avrupa'dan gelenler tutucu bir protestanlık geliştirmişti. Yönetimleri de İngilizlerden farklıydı. Kolonilerin her birinde (Pensilvanya dışında), iki yasama meclisi bulunuyordu. Kolonileri temsil eden alt meclisin üyeleri mal sahipleri tarafından seçiliyor, Krallığı temsil eden üst meclis üyeleri ise İngiliz Kralı tarafından tayin ediliyordu. Kolonilerde yaşayanlar aynı zamanda mahkemeler kurmuştu ve İngiliz hukuk sistemini uyguluyordu.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışından gelen paketiniz ithalat veya gümrüklü bir mal ise ve alıcı firma ise anlaşmalı gümrük müşavirinizin gümrük çekim işlemlerini tamamlaması beklenip sonrasında adresinize dağıtıma çıkarılacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Kargo yurtdışı birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Yurtdışı kargo Express taşıma hizmet içeriği size en uygun fiyat anlayışı içerisinde sunulup ve garanti kapsamı içerisinde yer alır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
ETGB’ li gönderilerde mal bedeli sınırı 15.000 € olarak belirlenmiştir. Beyannameli gönderilerde mal bedeli sınırı yoktur. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP