Yurtdışı Kargo Kilo Fiyatları

04-11-2020 13:56'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 14:46

Yurtdışı Kargo Kilo Fiyatları

Yurtdışı Kargo Kilo Fiyatları

Fast Express sunduğu geniş kapsamlı servis seçenekleri ile kapsamlı entegre bir yurtdışı kargo gönderim firmasıdır. Firmamız zaman hassasiyeti daha az olan gönderileriniz için ve zaman hassasiyeti olan kargo gönderileriniz için en iyi firmalardan biridir. İmalatını yaptığınız ürünlerin, satışını yapacağınız ürünlerin yurtdışına gönderimleri için firmamız sizlere en iyi hizmetleri sunar.

Yurtdışına kargo gönderilerinizin kilo ağırlığı ne olursa olsun gönderimlerini yapıyoruz. Kilo bazında göndereceğiniz ürünlerinizin ücreti genellikle desi değerine göre hesaplanarak gönderilmektedir. Desi değeri en, boy ve ağırlık baz alınarak ortaya desi değeri çıkartılır. Desi değerine göre sizlere fiyatlarımızı sunuyoruz.

Fast express ile gönderileriniz e son alıcısına kadar geniş kapsamlı gönderim ağı ile binlerce yol aldıktan sonra alıcınıza teslimatını sorunsuz şekilde yapıyoruz. Kargolarınızın ağırlığı ne olursa olsun kara, deniz ve özellikle hava yolu ile gönderiyoruz. Genellikle hava yolunu daha güvenli ve hızlı olduğu için tercih ediyoruz. Gönderileriniz uluslararası taşımacılık kuralları göz önünde bulundurularak gönderilmektedir.

Yurtdışı Kargo Kilo Fiyatları

Yurtdışına Hangi Ürünleri Gönderebilirim?

 Yurtdışında bulunan 220’den fazla ülkeye elektrik, elektronik, metal, plastik, tekstil, gıda ürünleri, paletli, paletsiz ürünler olmak üzere aklınıza gelebilecek her ürünü taşıyoruz. Ayrıca evrak, dosya, firma belgeleri, özel dosyalarınız gibi her türlü doküman yurtdışına gönderilmektedir. İmalatını yaptığınız ürünler ve evraklarınız haricinde hediyelik eşyalarınızı ve özel eşyalarınızı dünya üzerinde istediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Kargolarınız Nasıl Taşınır?

Yurtdışı kargo gönderileriniz taşıma sırasında en önemli noktalardan biri de kargonun doğru ve sağlam paketlenmesidir. Paketiniz sağlam bir şekilde paketlendiğin kargonuza her hangi bir hasar gelmesi zordur. Kargolarınızı kapınızdan alan firmamız özenle taşıma işlemini gerçekleştirerek gönderilmesini sağlar. Yurtdışı kargo gönderiniz yurtdışında gideceği adrese gidene kadar firmamız takip ederek sorunsuz bir hizmet almanızı sağlar.

Yurtdışı Kargo Kilo Fiyatları

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına göndereceğiniz ürünler için firmamız en uygun fiyatları sunmak için çok çalışmaktadır. Kargonuzun desi değerine, sayısına ve gideceği ülkeye göre belirlediğimiz fiyatlarımız piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Avrupaya 1-2 günde gönderilen kargolarınız Amerika, asya ve afrika ülkelerine 2-3 günde ulaştırılır.

Kapıda Ödeme Yurtdışı Kargo

Yurtdışından ve Türkiye’den yurtdışındaki 220 ülkeye kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapmak günümüzde çok kolaydır. Fast express ile 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlarla görüşme sağlayarak göndermek istediğiniz gönderinin kapıda ödemeli olduğunu belirtip işlemleri ona göre yaptırabilirsiniz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Yurtdışı Kargo Kilo Fiyatları

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışında dünyanın herhangi bir noktasındaki alıcıya ulaşılamayıp teslim edilemeyen veya kargonuzu gönderdiğiniz karşı alıcının kabul etmediği hızlı gönderiler ücretli olarak size iade edilmektedir. Yurtdışı hızlı kargo gönderimi iade taşıma bedeli tutarı tarafınıza iade ücret olarak yani göndericiye fatura edilecektir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Kargo yurtdışı birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Yurtdışı kargo Express taşıma hizmet içeriği size en uygun fiyat anlayışı içerisinde sunulup ve garanti kapsamı içerisinde yer alır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP