Uluslararası Nakliye

28-01-2020 13:32'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 19-12-2022 09:03

Uluslararası Nakliye

Uluslararası Nakliye

Nakliye bir, ürünü, malı veya eşyayı A noktasından B noktasına taşımaya denir. Tarih boyunca farklı araçlarla dünyanın bir ucuna yapılan nakliye yani taşıma hizmetleri günümüzde teknolojinin önemli ölçüde gelişmesi ile birlikte mesafeler günlük hatta saatlik zaman dilimlerine kadar düşmüştür. Nakliye işlemleri eskiden karadan ve denizden yapılmaktaydı. Günümüzde karayolu, denizyolu ve havayolu ile çok hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Yurtdışına kargo gönderimini hızla gerçekleştirme isteyenler uçak kargoyu tercih etmektedirler. Deniz yolu ise çok daha fazla yükün taşınması için kullanılmaktadır. Karayolu nakliyesi ise havadan ve denizden gelen malların karayolu ile son teslimat noktasına taşınması için kullanılmaktadır.

Uluslararası nakliye işlerinde bu üç transfer hizmeti de kullanılmaktadır. Her türlü ürün ya da malzeme ihtiyaç duyulan her noktaya hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmaktadır. Nakliye sektöründe taşıma işi çok büyük bir önem arz etmektedir. Zira taşınacak ürünlerin, malların veya özel eşyaların kırılma, kaybolma veya geç taşınması gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Tüm bu sorunları minimize etmek hatta hiç yaşanmadan yapılabilmesi çok önemlidir. Sorunların ortaya çıkmaması için mutlaka disiplinli ve profesyonel bir şekilde çalışılmalıdır.

Uluslararası Nakliye

Uluslararası Nakliye Fiyatları

Fast express olarak uluslararası taşıma ve nakliye konusunda tüm müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Yurtdışı kargo, taşıma ve kurye hizmetlerimiz ile teslimatları hızlı ve güvenle yapmaktayız. Piyasanın en iyisi olan firmamız sizlere en ekonomik fiyatları sunmaktadır. Piyasadaki artan fiyatlar nedeniyle maliyetlerde artmaktadır. Firma olarak müşterilerimizin en iyi ve kaliteli hizmet alması adına en ucuz fiyatları vermekteyiz. Yurtdışı kargo konusunda en iyi hizmeti veren firmamız kurye servisiyle de hizmet vermektedir.

Uluslararası Nakliye

Uluslararası Yurtdışı Kargo Hizmetleri

Uluslararası yurtdışı kargo hizmetin de Fast express 200’den fazla ülkeye nakliye hizmeti vererek bu yönde sektörü de yönlendirmektedir. ETGB’li mikro ithalat servisi ile ağırlığı 150 kg, mal değeri 7500 euro altındaki gönderilerin işlemleri ile gümrük müşavirliği ücreti, konşimento ve ardiye ücretleri almadan çok hızlı bir şekilde transferi yapıyoruz. IATA kurallarına göre yapılan yurtdışı nakliye işlemleri doğrultusunda hemen hemen her ürün, mal ve özel eşya taşınmaktadır. Yurtdışına gıda, tekstil, teknolojik, ham madde, evrak doküman, özel eşya gibi her türlü yasal olarak taşınması gereken her mal ve eşya taşınmaktadır.

Uluslararası kurallara göre taşınan mallarınız her ülkenin yurtiçinde de teslimat noktalarına kadar teslim edebiliyoruz. Zamandan tasarruf sağlamak ve işlerinizin kolay ilerlemesi için müşterilerimize yeni stratejiler geliştiriyoruz. Müşteri odaklı çalışan firmamız daima gelişim göstererek her zaman yeni hizmetleri sunuyoruz. Fast express, Yurtdışı nakliye ile evrak, doküman, ürün ve özel eşyaları sorunsuz, hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyatlarla gideceği adrese kadar teslimatını yapmaktadır.

Uluslararası Nakliye

Did you find the answer to the question you were looking for?

Gönderilerinizin “mikro ihracat” kapsamına giren standart gönderimde ağırlık kapasitesi 150 kg ve göndereceğiniz eşyanın ücret olarak değeri 7500 Euro’yu geçmemesi gerekmektedir. Tüm ülkelere göndereceğiniz gönderinin bu standartları geçmesi durumunda bizimle tekrar görüşme sağlamanız gerekmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına ihracat yapmak istiyorsunuz ama bunun için Gümrükçüyle anlaşmak ve beyanname açtırmak istemiyorsanız ETGB / Mikro İhracat kapsamında neredeyse hiç uğraşmadan gönderim sağlayabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar bireylerin tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Bu bazda yurtdışına kırılacak eşyalarınızda Fast Express firması olarak ucuza ve güvenilir taşıma sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP