Yurtdışına Telefon Göndermek

15-12-2020 14:21'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-01-2024 00:59

Yurtdışına Telefon Göndermek

Yurtdışına Telefon Göndermek

Dünya ekonomisinin büyümesi için ülkeler arası ticaretin yani ithalat ve ihracat’ın yaygın şekilde kullanılması gerekmektedir. Bu büyümede üretimden geçmektedir. Üretimi yapılan her ürünün yurtiçi ve yurtdışına alıcısı bulunmaktadır. Ancak bazı sektörler ise hizmet sektörüdür. Bu sektörde bir çok firmanın veya insanın işleri bu firmalar tarafından yapılmaktadır.

Gelişmiş ülkelerde ve ülkemizde teknolojik gelişmeler uzun dönemde ekonomik büyümeni en önemli faktörlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Teknolojik gelişmelerin temelinde Ar-ge çalışmaları bulunmaktadır.

Yurtdışına Telefon Göndermek

Günümüzde bu sektörler den biri de taşımacılık sektörüdür. Özellikle Uluslararası alanda taşımacılık sektörü tüketimin artmasıyla gitgide artmaktadır. Bu tüketim her sektörde örneğin gıda, teknolojik ürünler gibi farklı sektörlerin ürünleri olmak üzere karşımıza çıkabilmektedir. Bu tüketimlerden biride teknoloji tüketimidir. Her yıl hatta altı ayda bir yeni teknolojik ürünler çıkmaktadır. Bu ürünler genellikle akıllı telefonlar akıllı cihazlar olmaktadır.

Yurtdışına telefon göndermek veya Türkiye'ye getirmek yasal olarak herhangi bir sorun olmaz. Yurtdışına telefon göndermek için bir çok kişi yada firma farklı yöntemler kullanmaktadır.

Yurtdışına ve Yurtdışından ülkemize telefon gönderimi yapan bir çok firma ve şahıs bulunmaktadır. Yurtdışına telefon göndermek için taşımacılık firmaları kullanılmaktadır. Bu firmalar dan biri de Fast express’dir. Telefon gönderiminde farklı prosedürler işlediği için mutlaka firmamız iletişime geçmelisiniz. Bireysel yada firma olarak Türkiye’den yurtdışına telefon göndermek isteyenler aşağıdaki bilgiler ile bize ulaşabilirler.

Yurtdışına Telefon Göndermek

Fast express ile yurtdışına telefon göndermek ve Türkiye’ye telefon getirmek isteyenler için firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Fast express ile iletişime geçmek için 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonları yada www.fast-express.com üzerinden bizlere ulaşarak yurtdışına telefon göndermek hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışına gidecek olan telefon için ilgili telefonla ait faturasının telefon ile teslim edilmesi gereklidir. Alıcı gümrükte fatura tutarına göre alıcıya vergi çıkabilir. Gönderilecek telefona ait batarya için kargo firmamızca temin edilen batarya formu doldurulur ve bu evraklarla beraber proforma invoice hazırlanıp paket yurtdışı edilir
Şahıslar Numune olarak gönderi yapabilirler. Şahıslar ilgili bir Ticaret odası ve İhracatçı birliğine üye olup vergi numarası alınırsa gümrükten ilgili vergi numarasına göre giriş yapılıp ETGB Mikro İhracat ve beyannameli gönderim yapabilirler. Eğer bir gümrükçü ile anlaşmanız var ise beyannameli olarak gönderi yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP