Yurtdışı Kargo Gönderim Fiyatları

26-02-2020 11:47'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 14-09-2022 21:46

Yurtdışı Kargo Gönderim Fiyatları

Globalleşen dünyada ulaşım da teknolojinin gelişmesi ile çok daha hızlı, kolay ve güvenli hale geldi. Gelişmiş hızlı teknolojik araçlarla dünyanın her noktasında gün içerisinde ulaşabilmekteyiz. 15-20 yıl içerisinde e-ticaretin yaygınlaşması ve tüketimin çoğalması ile birlikte ithalat ve ihracat ta artmakta ve artmaya devam etmektedir. Uluslararası taşımacılıkta kargo ile yurtdışında her noktaya her adrese güvenli ve hızlı yurtdışı kargo gönderim yapabilirsiniz.

Yurtdışı kargo taşımacılığında dünyada 200’den fazla bulunan ülkeye hizmet veren kargo firmaları evlere, okullara, hastanelere, restaurantlara, kafelere, fabrikalara, devlet kurumları gibi her yere paket, evrak ve özel eşyalar taşınabilmektedir.

Yurtdışı Kargo Gönderim Fiyatları

Yurtdışı Kargo ile Neler Gönderilir?

Uluslararası her adrese kargo gönderimi yapan firmamız giyim, teknoloji ürünleri, yedek parçalar, plastik ürünler, metal sanayi, matbaa, fabrika ürünleri, gıda, bozulabilir ürünler gibi her türlü ürün indirimli fiyatlarla gönderilmektedir. Ayrıca firma olarak evrak, doküman, gizli dosya, belge, sözleşme, diploma gibi her türlü hafif ama çok önemli dökümanlarınız yurtdışına ucuz fiyatlarla gönderilmektedir.

Yılların verdiği tecrübe ile profesyonel hizmet veren firmamız her türlü özel eşyalarınız da yurtdışında belirttiğiniz adrese en uygun fiyatlara yurtdışı kargo gönderimi yapmaktadır. Göndereceğiniz her paket, evrak, zarf ve özel eşyalarınız için sizlere kargo takip numarası verilmektedir. Ayrıca firma olarak kargolarınızı yakından takip etmekteyiz. Kargonuzun güvenle gitmesi için uluslararası kurallara IATA kurallar gibi havacılıkta bulunan tüm kurallara göre kargo gönderimi yapmaktayız.

Yurtdışı Kargo Gönderim Fiyatları

Ucuz Yurtdışı Kargo Gönderim Fiyatları

Yurtdışı kargo hizmeti için firmamız bireysel ve kurumsal firmalar olmak üzere her vatandaşımızın da kargosunu yurtdışından milyonlarca adrese en ekonomik fiyatlarla kargo gönderimi yapmaktayız. Kargonuzun hacmi ya da ağırlığı ne olursa olsun hesaplanarak en uygun fiyatlara yurtdışı kargo gönderimi yapıyoruz. Yurtdışı kargo gönderim fiyatları konusunda Fast express müşterilerimize kampanya fırsatı sunarak her türlü kargo gönderimi için büyük indirimler sağlamaktadır. Desi değeri hesaplanarak fiyat çıkartılan yurtdışı kargo gönderim ücretleri piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız şahsi ve ticari her türlü kargolarınızı uygun fiyatlara göndermektedir.

Yurtdışı Kargo Gönderim Fiyatları

Online Yurtdışı Kargo Gönderim Fiyatları

Yurtdışı kargo gönderiminde en iyi hizmetlerimizden birisi de online yurtdışı kargo gönderimidir. Bu hizmet ile web sitemizden hızlı menü aracılığı ile “Yurtdışı kargo gönderisi oluşturun” bağlantısına tıklayıp kargo bilgilerinizi girdikten sonra kargonuz ekibimiz tarafından kapınızdan alınarak gerekli işlemler yapıldıktan sonra gönderilmektedir.

Yurtdışı Kargo Gönderim Fiyatları

Karşı Ödemeli Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo hizmetlerimizden biriside karşı ödemeli kargodur. Bu hizmet ile kargo gönderim ücretini ve göndereceğiniz kargo ürün’nün fiyatını da alıcı tarafından firma yetkililerimiz tahsil etmektedir. Alıcı doğrulandıktan sonra firma yetkilimiz alıcının bilgileri doğrultusunda ödemenizi kredi kartı ile veya nakit olarak alabilmektedir. Paranız da çok kısa sürelerde hesabınıza geçmektedir.

Yurtdışı Uçak Kargo Gönderim Fiyatları

Yurtdışı kargo hizmetlerimizden en güvenli, hızlı, ekonomik olanı uçak kargo’dur. Firma olarak genellikle hava yolunu tercih etmekteyiz. Uçak kargo ile her türlü yurtdışı kargo gönderiniz dünyanın her noktasına gönderilmektedir. Kargolarınızı havalimanlarından yada kapınıza kadar teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Yurtdışı Kargo Gönderim Fiyatları

Fast express yurtdışı kargo gönderimi konusunda müşteri ayrımı yapmadan en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Profesyonel kadrosu ile hizmet veren firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Dünyanın her noktasından, tüm ülkelere kargo gönderimi yapılır. Fast Express Kargo; belge ve ürün taşımasından dağıtımına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir. Ekonomik ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir. Dünya çapındaki teknolojik yeniliklere uygun hizmet vermekte ve ulaştırma / taşımacılık sektöründe kendi sınırlarımızı genişletmeyiz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo hizmetinde diğer hızlı kargo taşıma yöntemlerine göre Fast Express Kargo hava ile uçak kurye taşımacılığında oldukça güvenilir ve hızlıdır. Yurtdışına en hızlı bir şekilde ürün, mal, ürün ve belge göndermek için bizlere ulaşabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri için indirimli fiyat alınması kargo gönderecek müşterilerin en çok talep ettiği konulardan biridir. İndirim olarak kargonun en ucuz şekilde gönderilmesi için içine koyulmuş olan kargo paketinin en ekonomik şekilde en küçük şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. Paket hazırlanırken içinde bulunan malzemelerin hasar görmemesi de dikkate alınmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderlerinde süreçler öncelikle kargonun nasıl ve nereden teslim edileceği ödemenin nereden yapılacağı yani alıcı tarafından mı yoksa gönderici tarafından mı ödeneceği belirlenmelidir. Kargo teslimi sonrası ilgili uçuşlar üzerinden gümrüğe girip işlem sonrası gümrükten taşıma firmasınca teslim alınan kargo dağıtım için adrese yönlendirilir. Adreste olunmaması gibi durumlarda mutlaka kargo firmasına bilgi verilmelidir. Bu durumlarda kargo firması malzemeyi belirli bir süre depolayabilir sonrası iade veya imha talep edilecektir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Eğer düzenli olarak yurtdışına gönderileriniz oluyorsa ilgili kargo acentesi ile irtibata geçebilirsiniz. Sürekli çıkışı olan şahıs veya firmalara uygun fiyatlar ve kampanyalar ile hizmet sağlanmaktadır. Öncelikli olarak paketlerin yoğun olarak gönderileceği hedef ülkeler ve çıkabilecek olan kilolar bildirilmeli ve bu bölgeler için uygun iskontolar talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP