Amazon Yurtdışı Kargo

18-08-2021 11:15'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 11-09-2023 15:32

Yurtdışı kargo ihtiyacının ekonomik ve güvenilir kanallar aracılığıyla yapılabilmesi hem firmaların hem de bireysel kullanıcıların en büyük beklentilerinden biridir. Değerli eşyaların güvenle paketlenmesi, ilgili adreslere sorunsuz bir şekilde ulaştırılması ve sunulan hizmetin güler yüzlü personeller aracılığıyla yapılması her firmanın itibarını arttıran öncelikli kriterdir. Bu amaçla hizmet veren Amazon yurtdışı kargo servisi, dünyanın neresinde olursanız olsun, tüm ürünlerinizin gerekli güvenlik önlemleriyle ilgili adreslere ulaştırılmasını sağlar. Paketlerinizin tamamının ağırlığı veya ulaştırılacağı nokta fark etmeksizin istediğiniz rotasyonlardaki alıcılarla buluşması, hem marka bilinirliğinizi artırır hem de markanızın sektöre güven kazandırmasını olanaklı hale getirir. Amazon kargo ile ürünlerinize ulaşan pek çok müşteri olumlu geri dönüşlerle firmanızı global dünyada da bir adım öne geçirmiş olur. Bu nedenle kargolama işlemi, bir firmanın sektördeki varlığı adına oldukça önemli bir süreçtir.

Fast Express’le Kaliteli ve Hızlı Amazon Yurtdışı Kargo

Firmaların veya bireysel kullanıcıların yurtdışından ürün satın alırken en çok dikkat ettiği noktalardan biri kargonun hangi firma aracılığıyla yapılacağıdır. Kilometrelerce ötede sizin için paketlenen bir ürünün teslimat sürecinde kırılma, zarar görme ve vaktinden çok daha geç sürede teslim edilme olasılığı oldukça yüksektir. Bu durumun bilincinde olan Amazon kargo, sizlere hizmet verebilmek adına paketleme ve transfer işlemlerinin tamamında güvenilir personellerle çalışır. Öncelik daima sorunsuz ve zamanında teslimattır. İhtiyaç duyduğunuz ürünlerin en kısa sürede size ulaştırılabilmesi adına Amazon kargo üzerinden siparişinizin sisteme düşmesinden itibaren kargolama ve paketleme için gerekli işlemler başlatılır. Ürününüzle alakalı tüm süreçleri Amazon kargo takip üzerinden izleyebilir, her bir adımda yapılan bilgilendirilmelerle sorunsuz teslimat sürecine firmanızı dahil edebilirsiniz.Amazon yurtdışı kargo teslimatlarında hizmet veren firmamızın öncelikli hedefi, ürünlerin ilgili kullanıcılara ulaştırılma noktasında global bir çizgide ilerlemektedir. Dünyanın her bölgesine paketlemeden teslimata kadar kapsamlı bir hizmet anlayışı geliştiren firmamız, Amazon yurtdışı kargo hizmetiyle ürünlerinizi güvenle taşır ve ilgili adreslere ulaştırır. Bu hizmet anlayışına uygun olarak belirlenen Amazon yurtdışı kargo ücreti firmanızın beklentilerini karşılayacak düzeyde ve ödeme kolaylığındadır.

Ekonomik ve güvenilir kargo süreci bireysel kullanıcıların da günümüzde en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden bir tanesidir. Herhangi bir ürünü yurtdışında yaşayan bir arkadaşına veya ailesine hediye etmek isteyen pek çok internet kullanıcısı yüksek kargo ücretleri nedeniyle ödeme adımlarını geri çekmektedir. Fast Express olarak Amazon kargo hizmetinin uygun fiyat avantajıyla ürünlerinizin kargolanmasını ve ilgili noktalara ulaştırılmasını mümkün kılmaktayız.

Her Adımda Güvenli Amazon Yurtdışı Kargo Hizmetleri

Kargoya verdiğiniz değerli eşyaların kaybolmaması veya gümrükle ilgili olumsuz bir durumla karşılaşmaması adına Amazon yurtdışı kargo ekiplerimiz tüm süreçte sizleri bilgilendirmektedir. Olası bir adres değişikliği, kargoyla ilgili yaşanan herhangi bir sorun veya teslimat süresini ilgilendiren her türlü durumda doğrudan size özel olarak tanımlanmış müşteri hizmet ekibiyle görüşebilmektesiniz. Bu sayede Amazon kargo ile yurtdışından ürün alırken herhangi bir teknik aksaklığa dair aklınıza takılan sorulara da yanıt bulabilirsiniz. Ürünün kırılmaması, ezilme, bozulma gibi olumsuz durumlardan geçerek adresinize teslim edilmemesi adına tüm ekipler titizlikle çalışarak sizlere hizmet veriyor. Bu titiz çalışma prensibine uygun olarak eşyalarınızın güvenle taşınması adına teknik donanımı yüksek personellerle yapılan iş birlikleri sizlere verilen değerin bir karşılığı olarak sunuluyor.Aldığınız ürünlerin kargolanması sürecinde Amazon kargo ile güvenilir ve kaliteli hizmet olanaklarından yararlanabilirsiniz. Piyasa ortalamasına göre oldukça uygun fiyatlandırmalar ile yaşadığınız yer her neresi olursa olsun, satın almak istediğiniz ürünlerin kargolanmasında firmamızdan destek alabilirsiniz. Tüm kargo süreçlerinde değerli eşyalarınızı özenle taşıyan Amazon yurtdışı kargo hizmetinin avantajlı fiyatlarından faydalanın. Hızlı ve kaliteli kargoculuk anlayışımızı yakından tanımak için vakit kaybetmeyin!

Did you find the answer to the question you were looking for?

Eğer düzenli olarak yurtdışına gönderileriniz oluyorsa ilgili kargo acentesi ile irtibata geçebilirsiniz. Sürekli çıkışı olan şahıs veya firmalara uygun fiyatlar ve kampanyalar ile hizmet sağlanmaktadır. Öncelikli olarak paketlerin yoğun olarak gönderileceği hedef ülkeler ve çıkabilecek olan kilolar bildirilmeli ve bu bölgeler için uygun iskontolar talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına gönderilecek olan kargolar için ekonomik teslimat seçenekleri de mevcuttur. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. Avrupa’ya ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre 3 işgünü ile servise göre 7 işgünü içinde teslim edilebilir. Ekonomik taşımalar da önemli olan noktalardan biri paketlerin fazla transfer görmesi dolayısıyla paketlemelerinin sağlam ve izolesinin yeterli yapılması gerekmektedir. Alıcı adresi bilgileri sokak kapı no ve posta kodu eksiksiz bildirilmeli telefon kontak isim soyadı ve mail adresi de alıcıya bilgilendirmelerde kolay ulaşabilmek için mutlaka kargo firmasına verilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP