Yurtdışı Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

27-01-2020 10:32'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 24-09-2022 08:56

Yurtdışı Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Fast Express Kargo taşımacılık alanında başarılı işlere imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir ve aynı zamanda uzman kadrosu ile güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Yurtdışı kargo işlemleriniz kendi bünyemizde yer alan özel nakliye araçlarımız yardımı ile yapılır. Fiyat politikamız da ekonomik olarak belirlenmiş olup uygun vadeler ile profesyonel bir hizmet sunulmuştur. Yurtdışına gönderileriniz birkaç gün içerisinde yurtdışında bir ülkeden kendi ülkenize ve ya kendi bulunduğunuz ülkeden yurtdışı istediğiniz ülkeye istediğiniz alıcıya güvenli bir şekilde ulaşmaktadır. yurtdışı kargo gönderimi nasıl yapılır sorusuna gelirsek, yurtdışına göndermek istediğiniz ürün, mal veya evraklarınız öncelikli ve acil olacak şekilde en kısa sürede en ekonomik, uygun fiyatlandırma seçenekleriyle ayrıca özenle Fast Express tarafından taşınmaktadır. Firmamız ile iletişime geçip, müşteri temsilcilerimiz ile detaylı bilgileri edindikten sonra, bizden hizmet alarak gerekli yurtdışına kargo yollama hizmetini uygun fiyatlı ve güvenli bir biçimde sağlayabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden online olarak dolduracağınız alanlarda kargo gönderim bilgilerinizi, yurtdışı kargo ebat ve ağırlık bilgilerinizi, firma bilgilerinizi ve teslim alınıp teslim edileceği adresi bildirdikten sonra diğer aşamaları da geçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ödeme aşamalarınızı da geçtikten sonra gönderiniz sizden teslim alınacak ve depolarımızda muhafaza edilip yurtdışına sevkiyatı gerçekleştirilmek üzere gerekli aşamalara geçecektir. Gerekli evrak konşimento vb. belge işlemlerinden sonra en kıza zamanda uçak kargo ile transferi gerçekleştirilerek alıcınıza güvenli ve en hızlı bir şekilde teslim edilecektir. Yurtdışı kargo gönderimi ile ilgili bu süreçler hakkında bilgi almak isterseniz dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayıp bu aşamaları hızlandırabilirsiniz.

Yurtdışına Kargo Gönderimi ile Neler Yollanabilir?

İçinde bulunduğunuz ülkeden yurtdışında başka bir ülkeye yada yurtdışında başka bir ülkeden kendi bulunduğunuz ülkeye yada her hangi bir başka ülkeden diğer bir ülkeye mal, ürün, belge, evrak, eşya yada dosya gibi yurtdışı kargo gönderilerinizin transferlerini güvenli ve hızlı bir şekilde bizimle sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon veya mail ile bilgi vermeniz durumunda bulunduğunuz adresten, yurtdışına gidecek kargo paketiniz teslim alınmaktadır.

Yurtdışına Kargo Gönderimi

Uluslar arası kargo taşımacılığı ve dağıtımında üstün hizmet anlayışı ve kaliteli hizmet ilkesi ile hareket eden Fast Express; müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede düşük maliyetli, hızlı ve güvenli hizmetler sunmaktadır. İçinde bulunduğumuz çağdaki gelişen teknoloji ile yeni tüketici pazarlarının oluşturulması, ülkemizdeki kurumsal ticari firmaları ve imalat yapan büyük fabrikaları ülke dışında yani dünyanın diğer ülkelerine de mal, ürün, eşya, parça yollamaya ihracata sevk etmiştir. Gerek otomotiv sanayi, tekstil sanayi, mutfak ekipmanları, gıda endüstrisi ve birçok sektörde yurtışı kargo ihtiyacını doğurtmuştur. Bu ihracat fırsatlarını değerlendirip kullanan firmalar, kârlarını arttırarak daha da büyümelerine sebep olmuştur. Böylece günümüz ekonomisi küresel hale gelmiştir. Ülkemizde Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın tüm ülkelerine kargo ile mal, ürün, eşya, parça yollama hizmetini ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaçlar çoğalırken, öte yandan arz talep ilişkileri sebebiyle kargo ücretleri da maliyetleri düşürülmüştür.

İnternet sitemizden, yurtdışına göndermek istediğiniz kargo gönderinizin bilgilerini girip, hangi ülkeden hangi ülkeye gönderileceğini seçip, interaktif ortamda online olarak yurtdışına kargo gönderimi fiyatlarını görebilirsiniz. Girdiğiniz bilgiler doğrultusunda fiyatlandırmalar ülke bazlı olarak otomatik yazılım sistemimizde hesaplanmaktadır. Bu yüzden gönderinizin gerçek ağırlığını veya boyutlarını girmelisiniz. Sonraki aşamaları takip ederek, yurtdışına kargo gönderimi ve transferini kolaylıkla hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Dünyanın herhangi bir ülkesine gönderim yapmak istediğiniz kargolarınız, transfer merkezimize ulaştığında gerekli süreçler tarafımızca hızlı bir şekilde yapılır, tüm gönderim işlemleri tamamlanır. Aynı gün yurtdışına gönderilme aşamasına geçilir. Ülke -Bölge durumuna bağlı olarak birkaç gün içinde yaptığımız Yurtdışı kargo teslimatlarımız ile sağlanan müşteri memnuniyeti ve kalite alışkanlığımız, şirketimizin sektörde gün geçtikçe ilerlemesini ve farklılaşmasını sağlamaktadır. Yurtdışına kargo yollamak istediğiniz ürün,mal, evrak, eşya, koli, belge veya dökümanlarınız birkaç günde istediğiniz ülkeye, istediğiniz alıcıya teslim edilmiş olur.

Yurtdışı Kargo Gönderimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uluslararası kargo ve taşımacılık hizmeti, uzmanlık gerektirmektedir. Fast Express Kargo sorumluluğunun bilincinde ve müşteri ihtiyaçlarını sınıflandıran, iş ve taşıma planlamasını yaparken ana taşıma modellerinin yanı sıra, iç nakliyeden depolamaya ve gümrüklemeye kadar her ayrıntıyı siz değerli müşterileri için hesaplamaktadır. Yurtdışına kargo gönderimi zor gibi görülebilir fakat dikkat edeceğiniz şeylerden diğer bir tanesi de; ülke sınırları içinde olduğundan farklı olarak malların gümrükte çeşitli işlemlere tabi tutulmasıdır. Bu yüzden yurtdışına kargo gönderimi işlemlerinizde, mallarınızın gümrükte durdurulup incelenmesinde Fast Express Kargo’ya ihtiyaç duyarsınız. Bazı yurtdışı ülkelerinde gümrük muafiyeti vardır. Gümrük muafiyeti olmayan ülkelerde, mal göndermek problemli olabilir.

Yurtdışı Kargo Gönderimi Anlaşma Şartları

Yurtdışı kargo gönderimi nasıl yapılır? Yurtdışına kargo göndermek isterseniz bu işi gerçekleştiren üçüncü taraf firmalardan destek alabilirsiniz.
Yurtdışı kargo gönderimi son zamanlarda artmaya başladı. Kargo sektörünün dünyanın her yerine ulaşması e ticaret yapan firmaların da beklentilerine cevap veriyor. Kargo hizmetleri veren firmalar eşyaları ve evrakları ayağınıza kadar teslim edebiliyor. Kolay ve zahmetsiz bir şekilde insanlar satışlarını yapabiliyor. Yurtdışına ya da yurtdışından göndereceğiniz tüm kargolar için farklı taşıma yöntemleri uygulanabiliyor.

PTT Yurtdışı Kargo Ücretleri

PTT yurtdışı kargo ücretleri ne kadar oldu? Kargo ücretleri ürünün ya da dökümanın ağırlığına göre değişebilir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için PTT ile iletişime geçebilirsiniz. PTT kargo yurtdışına her türlü ürünü kolayca taşıyabiliyor. Özellikle yurt dışına kırılacak eşya göndereceksiniz mutlaka dikkatli bir şekilde paketlemenizi tavsiye ediyoruz. Böylece ürünlerin taşıma sırasında hasar görülmesinin önüne geçilebiliyor.

En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları için Tavsiyeler

Yurtdışı kargo taşımacılığı yurt içine göre daha farklıdır. Her ülkenin kendi kurallarının bulunması taşımacılık hizmetlerinin de değişmesine neden olabilir. Yurtdışına hem bireysel hem de kurumsal olarak kargo göndermek pahalı olabiliyor. Bu nedenle insanlar uygun fiyatlı kargo firmaları ile çalışmak istiyor. Yurtdışı kargo gönderimi, bu işi yapan özel firmalar tarafından uygulanıyor. En ucuz yurtdışı kargo fiyatlarına internet üzerinden erişebilirsiniz. Fiyatla beraber doğru firmayla çalıştığınızdan emin olmanız gerekir. Taşınacak kargo ücretleri birçok farklı etkene bağlı değişebiliyor. Petrol fiyatlarından işçi maliyetlerine göre kargo ücretleri şekillenebiliyor.
Yurtdışı Kargo Gönderimi Yaparken Nerelere Dikkat Edilmeli
Yurtdışı kargo şirketleri, özellikle son zamanlarda insanlar tarafından aktif bir şekilde tercih ediliyor. Bireysel ya da kurumsal olarak satış yapan firmalar müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Taşınacak ürünlere göre farklı kargo hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yurtdışı kargo gönderimi fiyatları 2022 yılında da değişiklik gösteriyor. Doğru firma ürünlerinizi yurtdışına sorunsuz bir şekilde taşıyabilir. Kargolarınızı daha uygun fiyatlara taşıtmak isterseniz kargo anlaşması yapabilirsiniz. Kargo firmaları son zamanlarda özel fiyat teklifleri sunarak müşterilerini memnun ediyor. Böylece herkes bu işten kazançlı bir şekilde ayrılıyor.

PTT Yurtdışı Kargo

PTT yurtdışı kargo fiyatları birçok değişkenden etkilenebiliyor. Fiyatlandırma konusunda net bir liste yer almıyor. Yurt dışı kargo fiyatları 2022 yılında da değişmeye başladı. Bu yüzden fiyatlar hakkında bilgi almak için PTT kargo firması ile iletişime geçebilirsiniz. PTT günümüzde dünyanın birçok noktasına kargo desteği veriyor. Bu kargo desteği sayesinde ürünleriniz alıcılara sorunsuz bir şekilde ulaştırılıyor. Firma ile kargo anlaşması yaparak indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kargo anlaşması ticari firmaların en çok tercih ettiği yöntemlerden bir tanesidir. Sağlıklı kargo taşımacılığı ile doğru firmayla çalışmak gerekir. PTT kargo en çok tercih edilen firmalardan bir tanesidir.Kargo şirketlerinin referansları kalitesini beliyor. Online satışlarınızı ciddi bir şekilde sürdürmek için bu detaya dikkat etmelisiniz. Yurtdışı kargo gönderimini bu şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Did you find the answer to the question you were looking for?

Tüm yurtdışı kargolarınız, gönderim merkezimize ulaştığı andan itibaren gerekli tüm aşamalar tarafımızca yapılmaktadır. Tüm dosya gönderim işlemleri bu şekilde tamamlanır. Genellikle aynı gün yurtdışına gönderim aşamasına geçilir ve gönderinin ulaştırılacağı ülke ve bölgenin durumuna bağlı olarak birkaç gün içerisinde ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Sıcaklığın korunması gereken bu tarz kargolar IATA kurallarına ve yönetmeliğine uygun olarak taşınmalıdır. Bazı kargolar sıcaklık kontrolü gerektirmektedir. Bu aşamada devreye Fast Express Kargo girmektedir. Taşınacak materyallerin belli ısıda olması, soğuk yada sıcak derecelerde taşınması için bozulabilir kargo taşımacılığı hizmeti ihtiyacı doğar. Özel taşıma standartlarına uygun olarak en güvenli bir şekilde istediğiniz ülkeye kargo taşımacılığı yapılabilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri için taşıma yapılacak olan firma dan paketin hangi destinasyonlar üzerinden nasıl taşınacağı konusunda bilgi sorulmalıdır. Çok fazla aktarma geçirecek olan paketler fazla yükleme ve boşaltma yapılacağı için indirme ve yükleme işlemlerinde hasar görme olasılıkları da o derece fazla olacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Kargo ücretinizi ödedikten sonra size ileteceğimiz evraklar ile birlikte anlaşmalı olduğumuz şubelere bırakabilmektesiniz. Adres ve iletişim bilgilerini tarafınıza iletmekteyiz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP