Yurtdışı Kargo Tabela Gönderimi

18-05-2021 15:50'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 02-11-2023 22:00

Yurtdışı Kargo Tabela Gönderimi

Bireysel ve kurumsal firmaların reklamını yapmak ve yerini belli etmek için kullanılan materyaldir. Tabela yapımında bir çok firma farklı malzemeler kullanarak yapmaktadır. Genellikle firmaların ve dükkanların önünde görselliği ön plana çıkartmak için kullanılmaktadır. İmalatı yapılan tabelalar yurtdışı ve yurtiçi taleplere göre gönderimi yapılmaktadır. Yurtdışına tabela gönderimi yapan ülkemizde ve dünyada bir çok firma bulunmaktadır. Dünya çapında kargo taşımacılığı yapan firmamız çalışanların tamamı işinde uzmandır. Yıllara dayanan bilgi birikimimiz ve deneyimimiz, sürekli bir yenilik programı ile birlikte, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli yurtdışı kargo hizmetleri sunmaktayız.

Profesyonel ve güvenilir yurtdışı kargo hizmeti sunan firmamız Fast express tabela imalatı yapan firmalar için en iyi hizmetleri sunmaktayız. Firmamız hizmet yelpazemizini genişleterek her nakliye ihtiyacına cevap verebilmek, her zaman maksimum verimlilik ve profesyonelliği garanti etmek amacıyla hizmet vermektedir. Fast express olarak yurtdışına Totem tabelası, Kutu harf tabela, Işıklı tabela, Krom kutu harf tabela, Vinil germe tabela, Çatı tabelası gibi tüm tabela çeşitlerinin yurtdışına ve ülkemzide gönderilmesini sağlamaktadır.

Yurtdışı Kargo Tabela Gönderim Fiyatları

Yurtdışı kargo konusunda firmamız her ürün mal için gönderim fiyatını kargonun desi değerine, gönderileceği adrese ve gönderim hızına göre belirlemektedir. Desi değeri için en boy ve ağırlık alındıktan sonra gerekli hesaplamlar yapılır. Bu hesaplama sonucunda büyük oranda kargo gönderim ücreti belirlenmiş olur. Her ağır ekipman ve büyük boyutlu kargonun gönderim ücretleri bu değişkenlere göre belirlenir ve sevkiyatı yapılır. Farklı bir maliyet çıkması oldukça zordur.

Örnek olarak, denizaşırı ülkelerdeki nakliye traktörlerinin maliyeti, diğer her şey aynı olan bir tekneden çok farklı olacaktır. Bu nedenle, temsilcilerimiz her farklı gönderi için özel teklifler oluşturur. Bu, gönderiniz için en doğru fiyatlandırmayı ve lojistiği vermemizi sağlar. Firmamız aşağıdaki servis hizmletlerini en iyi şekilde kullanmaktadır.

Uygun maliyetli: Gümrük ücretli dahil tüm ücretler konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Güvenilir Transfer Süresi: Hızlı ve rahat gümrükleme işleminden sonra en hızlı şekilde gönderim hizmeti.

Yurtdışı Kargo Takip: Firma olarak kargo takibi konusunda en iyi hizmetleri vermekteyiz. Kargolarınızın gönderim hizmeti sonucunda firmamız sizlere kargo takip numarası vermektedir. Bu kargo takibi sonucunda kargolarınızın her hareketini web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Güvenlik: Müşterilerimizin gönderilerinin güvenliğini garanti altına almak için sıkı paketleme ve inceleme sürecinden geçiriyoruz.

Katma Değer Hizmeti: Doğrudan İmza Hizmetimiz,Firmamız gönderici, gönderinin güvenli bir şekilde teslim edildiğini garanti etmek için alıcıdan doğrudan imza talep edebilir.

Günümüz koşullarında firmamız bireyler ve firmalar ihtiyaçlarını karşılamaları için kargo yapmak mecburiyetindedirler. İhtiyaçlarınızı minimum masraf ile gerçekleştirmeniz için Fast Express yurtdışı kargo firması olarak yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Yurtdışına Tabela Gönderiminde Güvenlik

Uluslararası kargo gönderimlerinde göndereceğiniz kargonun zamanında ulaşması, güvenli bir şekilde taşınması ve aynı zamanda gönderim işlemlerinin kolay şartlarda yapılması önemli bir kriterdir. Fast Express Kargo bu kolaylığı size sağlayıp, zaman aşamasını minimuma indirerek, güven problemini ortadan kaldırmaktadır. Kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapabilirsiniz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir. Yurtdışı kargo ve ya paketiniz var ise bize internet sitemizden telefon veya mail ile ulaşabilirsiniz. Sizinle iletişime geçecek olan müşteri temsilcimize; göndereceğiniz kargonun teslimatının yapılacağı adresini ve adres detayları paylaşmanız durumunda aynı gün paketiniz sizden teslim alınıp toplama /dağıtım merkezinde toplanır ve sevkiyatı başlatılır.

Profesyonel ekibimiz, zaman ve maliyet gereksinimlerinizi karşılayan uygun maliyetli çözümler sunmak için gereken zamanı harcayacaktır. Proje sevkiyatlarınız için her zaman başka bir lojistik şirketi değil, bir "ortak" olmayı hedefliyoruz. Amacımız her zaman şirketinize entegre olmak ve şirketinizin pir parçası gibi hareket etmektedir. Belirli bir projenin gereksinimlerini karşılamak için şirketimizin kolektif bilgi tabanını, beceri setini ve proje yönetimi tekniklerini geniş bir faaliyet yelpazesine uygulamaktayız.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışı kargolarınız için Kargonuzun ebat ve ağırlıklarının hesaplanması gerekmektedir. Ebatları en, boy ve yükseklik birbiri ile cm olarak çarpılıp 5000 e bölünür ve ağırlıklar tartıldıktan sonra hangisi büyük ise bu rakam fiyatlandırma için baz alınır. Kargonun gidecek olduğu ülkenin posta kodunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Uzak bölge olan teslimat noktalarında ekstra dağıtım şarjları uygulanacak olup bu şarjlar hakkında bilgi talep edilmelidir. Kargo anlaşmalı acenteye gönderici tarafından teslim edilecek ise acente bilgiler alınmalı bu konuda indirim söz konusu ise talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Şahıslar Numune olarak gönderi yapabilirler. Şahıslar ilgili bir Ticaret odası ve İhracatçı birliğine üye olup vergi numarası alınırsa gümrükten ilgili vergi numarasına göre giriş yapılıp ETGB Mikro İhracat ve beyannameli gönderim yapabilirler. Eğer bir gümrükçü ile anlaşmanız var ise beyannameli olarak gönderi yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP