Yurtdışı Kargo İşlemleri

03-07-2019 14:37'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 04-10-2023 10:47

Yurtdışı Kargo İşlemleri

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte kargo taşımacılığı da önemli noktaları gelmiştir. Daha iyi ve hızlı araçlar, en iyi takip sistemleri gibi bir çok alanda kargoların hızlı ve güvenlikli şekilde ulaşmasını sağlayan enstrümanlar ortaya çıkmıştır. Fast-Express tüm dünya ülkelerine istenilen her malzemeyi, kişisel eşyaları ve özel evraklarınızı taşıyoruz.

Yurtdışı Kargo Aşamaları

Yurtdışı kargo taşımacılığı havadan uçaklarla, karadan tren, tır ve kamyonlarla taşınmaktadır. Ayrıca hızlı ulaşmasını istediğiniz kargolarınız da express kargo sistemimiz ile kuryeye verilerek kolayca taşınmaktadır. Gönderilen eşyalarınızı kargoya verildiği andan itibaren nerede olduğunu sistemimiz tarafından takip edilerek her adımda sizleri bilgilendirmekteyiz. Malzemelerin taşınması olsun, gümrük işlemleri olsun son ana kadar teslim edileceği kişiye kadar takip ediyoruz. Kargo takip sistemimiz diğer firmalara çok daha iyi ve güvenli bir şekilde çalışarak sizleri bilgilendirmekteyiz.

Kolinizde, kişisel eşyalarınızda veya evraklarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Malzemelerinizin içeriği ne olursa olsun doğru adreslere ulaşana kadar sabırla taşıyoruz. Ürünleriniz yolda kaybolma riskine karşıda koruyoruz. Kargolarınız bizler için önemli ve değerlidir. Kargolarınız Japonya, Kanada, Almanya, Fransa, İtalya, Rusya, Avustralya, Brezilya, Arjantin, Hindistan, Çin, Endonezya, Meksika, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Güney Kore, ABD, Tayvan, İngiltere, İran, Norveç, Afrika ülkeleri, Amerika kıtasındaki bir çok ülke, asyadaki ve tüm dünya ülkelerine kargolarınızı taşıyoruz.

Yurtdışı kargo taşımacılığında teknolojik ürünler, araba parçaları, tekstil ürünleri, gıda ürünleri, özel evraklar ve kişisel eşyalar taşınmaktadır. Burada en önemlisi gıda ürünleridir. Gıda ürünleri bozulabileceği için çok daha hassas davranarak mallarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. Yurtdışına kargo gönderirken bu süreçte ortaya çıkan tüm işlemleri hızlıca halletmekteyiz. Gümrük işlemleri, yabancı gümrük işlemleri ve kargonuz doğru adrese ulaştığındaki tüm işlemleri takip ederek sizleri bilgilendiriyoruz.

Yurtdışı Kargo Taşıma İşlemleri

Fast-express olarak yurtdışı kargo taşımacılığında tek hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimiz memnun kaldığında bizlerde çok mutlu olmaktayız. Profesyonel kadromuz uluslararası kargo taşımacılığı yaparken her detaya dikkat etmektedir. Tüm ülkelerin gümrük mevzuatları, bazı ülkelerdeki kısıtlamalar, kota uygulamaların yurtdışı kargo işlemleri kolayca halledilerek sizlere sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Dünyanın her noktasından, tüm ülkelere kargo gönderimi yapılır. Fast Express Kargo; belge ve ürün taşımasından dağıtımına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir. Ekonomik ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir. Dünya çapındaki teknolojik yeniliklere uygun hizmet vermekte ve ulaştırma / taşımacılık sektöründe kendi sınırlarımızı genişletmeyiz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
İnternet sitemizde bulunan modülden hızlı gönderim yapmak istediğiniz ülkeyi, kargo yapılacak olan ülkeyi ve gönderinin ağırlık vb. bilgileri girerek, hızlı kargo hesaplaması yapmış olursunuz. Böylelikle gönderinizin maliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP