Yurtdışı Kargo Hizmetleri İzmir

05-07-2019 12:43'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 29-06-2022 14:59

Yurtdışı Kargo Hizmetleri İzmir

Yurtdışı kargo hizmeti dünya üzerinde uluslararası olarak ciddi yapılan bir iştir. Kargo hizmeti ile insanların ve firmaların ürünleri tüm dünya ülkelerinde istenilen bölgelere taşınabilmektedir. Taşınan bu kargolar ülkeler arası gümrüklerden geçerek o ülkedeki gideceği adrese kadar teslim edilmektedir. Uluslararası yurtdışı kargo hizmetleri ülkemide Fast-Express firmamız olarak izmir’de bu işi yapmaktayız.

Yurtdışı Kargo Hizmetleri

Yurtdışı kargo hizmetlerini merkez ofisimiz izmirden yöneterek tüm dünyaya hizmet vermekteyiz. Merkez ofisimiz ve diğer bölgelerdeki ofislerimizde kargolar hava yolu ve kara yolu ile farklı araçlar ile taşımaktayız. Firma olarak hızlı ve standart kargolarınızı gümrük kurallarına ve o ülkenin yasalarına uygun olarak taşıyoruz. Küreselleşen kargo taşımacılığı yurtiçi özellikle yurtdışında yaygınlaşarak büyümektedir.

Firma olarak izmir’de başladığımız yurtdışı kargo hizmetlerimiz artık yurtiçin’den daha kolay hale getirdik. Kullandığımız sistem ve araçların son teknoloji olması nedeniyle kargonuz taşınırken herhangi bir hasar, kayıp, yanlış adrese teslim gibi kötü sonuçların önüne geçiyoruz. Ticari alanda firmamız üstün başarı göstererek sayılı kargo firmalarından birisiyiz. Kargolarınız gıda ürünü, tekstil ürünü, komponentler, parçalar ve yasal olarak taşınabilecek her malzeme yurtdışına taşımaktayız.

Kargolarınız en uygun fiyatlarla ister kapıda ödeme olsun ister peşin olarak ödeyerek indirimli kampanyalarımızdan yararlanmanızı sağlıyoruz. Kargolar müşterilerimiz nezaretinde açabilir hasarlı ve yanlış ürünler doğrultusunda rapor tutturmalısınız. Firmamızla çalıştığınızda ise kargonuzun hasarlı, kayıp veya uzun sürelerde geleceğinden endişe etmezsiniz. Firma olarak müşterilerimizin isteklerine göre kargo taşıma hizmetimiz şekillenmektedir.

İzmir Yurtdışı Kargo Hizmetleri

Merkez izmir ofisimizden yurtdışına kargo göndermek istiyorsanız sizler için en uygun fiyatlarda taşıma hizmeti veriyor ve %100 müşteri memnuniyet sağlıyoruz. Dünyanın 195 bağımsız ülkesine en iyi araçlarla sorun çıkartmadan taşımaktayız. Sizde kargolarınızı hemen yurtdışına göndermek ve hızlı bir sonuç almak istiyorsanız sizleri firmamıza bekliyoruz. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Kullanmakta olduğumuz sürekli güncel tutulan ve devamlı geliştirilebilen yazılım sistemimiz ile detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle gönderdiğiniz tüm yurtdışı kargolarınızı, bize teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını takip edebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışından kendi bulunduğunuz ülkeye yada kendi bulunduğunuz ülkeden yurtdışında bir ülkeye kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kapıda ödemeli yurtdışı kargo gönderimi yapmak çok kolaydır. Fast express ile görüşme sağlayarak göndermek istediğiniz gönderinin kapıda ödemeli olduğunu belirtip işlemleri ona göre yaptırabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri kdv den muaf olup istisna kapsamındadır. İlgili faturalandırma ödemeleri için ayrıca kdv ödenmeyecek olup paket için yurtdışında vergiler oluşabilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP