Yurtdışı Kargo Türkiye Almanya

17-03-2021 18:00'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 22-11-2022 16:44

Yurtdışı Kargo Türkiye Almanya

Yurtdışı Kargo Türkiye Almanya

Türkiye ve Almanya her iki ülke nüfusu şu an itibari ile 83 milyon civarında dır. Her iki ülke 1. Dünya savaşı ile başlayan ilişkileri günümüze kadar gelmiştir. Günümüzde Türkiye ve Almanya devletler ve şirketler ilişkileri genişlemiştir. Günümüz döneminde pozitif şekilde devam eden ilişkiler neticesinde her iki ülke arasında ithalat ve ihracat artmaktadır. Bu işleri yapan taşıma firmaları bulunmaktadır. Almanya ve Türkiye’de bulunan yurtdışı kargo taşıma firmaları Üretilen bir malın aynı anda tüm dünyada serbestçe kullanılabiliyor ve dolaşabiliyor olması, küresel alanda çok önemlidir. Küresel rekabetin hız kazandığı bu dönemde, bilgiyi üreten ve geliştiren şirketler, uluslar veya kuruluşlar avantajlı duruma geçmişlerdir.

Küresel rekabetin sağladığı yeni koşullar, uluslararası ticarete yön vermektedir. Artık küresel bir firmanın rekabet gücü, bilgi sermayesi akışkanlığıyla üretim maliyetlerinden çok pazara sunduğu ürünün veya hizmetin kalitesi ile de alakalıdır. Firmamız Fast express küresel pazarda ticarette önemli rol oynamaktadır. Sunduğu yurtdışı kargo hizmetleri ile alanında en iyilerinden biridir. Uluslararası Taşımacılık değişen makro ticaret anlayışının sonucu olarak 1970’lerden sonra ivme kazanmıştır. Günümüzde işletmeler dünya pazarına ulaşmak için taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak zorundadır.

Yurtdışı Kargo Türkiye Almanya

Türkiye Almanya Yurtdışı Kargo Gönderim Süresi

Günümüzde dünyada küreselleşmeye ait örnekler verilirken öne çıkan dünyanın en uç noktalarından ürün ya da hizmetleri konsolide edip çok farklı noktalara ulaştırmak, bunları yaparken de şaşırtıcı sürelerde hızlı bir toplama ve dağıtım sistemini işletiyor olmak uluslararası lojistiğin günümüzde ne denli geliştiğini ortaya koymaktadır.

Fast express uluslararası alanda paket ve evrakları en hızlı gönderen firmalardan biridir. Özellikle havayolunu tercih eden firmamız Avrupa’nın tamamına 1 günde gönderim yapmaktadır. Diğer kıta ülkelerinde süreler 1-2 gün daha artsa da en kısa sürelerde göndermeye çalışmaktadır. Türkiye’de ve Almanya’nın neresinde olursanız olun en kısa sürelerde kapınızdan alınan kargolar yurtdışı çıkış işlemleri yapıldıktan sonra gönderilmektedir.

Yurtdışı Kargo Türkiye Almanya

Türkiye Almanya Arasında Neler Gönderilebilir?

Türkiye ve Almanya arasında imalatını yaptığınız ürünler, evraklar, kişisel ürünler, özel eşyalar, gıda ürünleri, Fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, koli, paket, çuval, sandık, paletli ürün taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderiler yurtdışına kargo ile gönderilebilir.

Türkiye Almanya Karşı Ödemeli Kargo

Türkiye ve Almanya yurtdışı kargolarınız karşı ödemeli olarak gönderilirken, alıcınız tarafından ödemenin teyit edilmiş olması gereklidir. İlgili ödeme teyitleri gönderici tarafından bildirilen bilgiler üzerinden kargo firmasının yapmış olduğu bağlantılar üzerinden sağlanır. Ödeme teyidi olmayan kargolar göndericiye iade edilir. İade sırasında ilgili masraflar göndericiden tahsil edilir. Yurtdışı karşı ödemeli gönderilerde navlun ücreti alıcıdan tahsil edildiği gibi ayrıca ilgili ülke gümrüğünde oluşabilecek olan vergilerde alıcıdan talep edilebilir. İlgili vergi ödemeleri gönderici tarafından talep edilirse Türkiye’den ödenecek şekilde çevrilip işlem yapılabilir bu hususta oluşacak olan extra  ücretler göndericiye fatura edilir ve tahsilatı yapılır.

Yurtdışı Kargo Türkiye Almanya

İster karşı ödemeli olsun isterseniz de kendiniz kargo ücretini ödeyerek gönderin firmamız en uygun fiyatlarlar gönderim yapmaktadır. Yurtdışı kargonuzun desi değerine göre gönderim yapan firmamız piyasanın en uygun fiyatları sunmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi kargo hizmetleri sunmaktadır.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Bir ürünü yurtdışına göndermek için beyanname açtırmak zorunda değilsiniz. Gönderilerinizi numune kapsamında hızlı bir şekilde zaman kaybetmeden yurtdışına Fast Express olarak gönderebiliriz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Numune, ETGB yada beyannameli gönderilerin hepsinde değişiklik göstermektedir. Numune için; Konşimento ve Proforma Fatura ETGB için; Invoice, E-Arşiv Fatura, Etgb Bilgi Formu ve Konşimento yeterlidir. Beyannameli gönderiler için; Yükleme Notası, E-Fatura, Packing List ve Konşimento yeterlidir. Beyanname işlemlerini gümrükçünüz yapmaktadır. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Eğer düzenli olarak e-ticaret sitemi üzerinden kargolarınız oluşuyor ise bizimle yapacağınız kargo anlaşması ile yurtdışına en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile gönderinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP