E-ticaret Yurtdışı Kargo Fiyatları

20-09-2022 16:41'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 28-02-2024 13:57

E-ticaret Yurtdışı Kargo Fiyatları

E-ticaret yurtdışı kargo fiyatlarını ne belirler? E-İhracat alanında başarılı olabilmek için önemli olan konulardan bir tanesi fiyatlardır.
E-ticaret yurtdışı kargo fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz. Lojistik alanında hızlı güvenilir firmalarla çalışmak sizlere avantaj sağlayacaktır. Bu nedenle kargo hizmetlerini sunarken dikkatli bir şekilde araştırma yapmanız gerekir. 

En Ucuz E-Ticaret Yurtdışı Kargo Fiyatları

E-ihracat alanında çalışıyorsanız hedef kitleniz geniş bir alana yayılacaktır. Yurtdışı da bunlardan bir tanesidir Teknolojinin gelişmesi ile berber dünyanın her yerinden müşterileriniz olabilir. Müşteriniz ürününüzü beğenip sipariş verdikten sonra alıcısına teslim etmeniz gerekir. Göndereceğiniz ürün ne olursa olsun uluslararası taşımacılık hizmeti veren lojistik firmaları bu konuda yardımcı olabilir. En ucuz yurtdışı Kargo fiyatları kargo türüne göre değişebilir.
PTT Yurtdışı Kargo Fiyatları
PTT aracılığıyla yurt dışına gönderim yapmak istiyorsanız Turpex’e giriş yapmanız gerekir. Fiyat hesaplanırken ağırlık bilgisini eklemelisiniz. PTT yurtdışı kargo fiyatları hesaplama işlemi gönderi üzerinden gerçekleştirilir. Hesaplama sayfası üzerinden fiyat konusunda tüm detayları bulabilirsiniz. Bununla beraber gönderinizin alıcısına tahmini ulaşma süresini de hesaplayabilirsiniz. Evrak yerine koli gönderiyorsanız kolinin ebatlarını girerek hacimsel ağırlık üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ekran üzerinde ortalama tutar sizlere sunulacaktır. PTT ayrıca evrak gönderimi yapmaktadır. Bu evraklar;
• Mektup,
• Posta kartı,
• Sekogram,
• Basılmış kağıt,
• Gazete,
• Kayıtlı davetiye kartları gönderilebilir.
PTT yurtdışı evrak gönderme hizmetleri günümüzde de verilmeye devam ediyor. Hizmetleri alırken e-ticaret yurtdışı kargo fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Fiyat hakkında detaylı bilgi almak için ptt.gov.tr adresini kullanabilirsiniz.

E-Ticaret Yurtdışı Kargo Fiyatları 2023 

En ucuz yurtdışı kargo Fiyatları 2022 ne kadar oldu? Yurt dışına gönderim anlaşma gerçekleştirdiğiniz taşıyıcı firmasının hızlı ve güvenilir olması gerekir. Fiyat hesaplamasında dikkat edilmesi gereken konular şu şekildedir;
• Gönderinizin ağırlığını bilmelisiniz.
• Düzgün paketlemeye özen göstermelisiniz.
• Ulaşım yolunu doğru belirlemelisiniz.
• Yoğun olmayan kargo saatlerini seçmelisiniz.
• Taşıyıcı firmalarla anlaşma yapmalısınız.
• Birden fazla gönderiyi tek bir pakette taşıtabilirsiniz.
Yukarıda yer alan küçük detaylar yurtdışı kargo fiyatının daha uygun hale gelmesini sağlıyor.

UPS Yurtdışı Kargo Fiyatları

E-ticaret yurtdışı kargo fiyatlarını birçok konu değiştirebiliyor. Her taşıyıcı firma kendi fiyat politikası üzerinden hareket ediyor. Bu yüzden internet üzerinde fiyat farklılıkları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Taşıtıcı firmalar gönderilecek ülkeyi, kilosunu ve hacmini baz alarak fiyat teklifi sunar. Gönderim sırasında kilo ve hacimden hangisi daha yüksek ise onun üzerinden fiyatlandırma yapılır. Son dakika sürprizleri ile karşı karşıya kalmamak için desi hesaplaması yapmanız gerekir.Desi hesaplaması şu şekilde yapışır.
En x Boy x Yükseklik/5000
Gönderilerin hacimsel durumu baz alınarak e-ticaret yurtdışı kargo fiyatları hesaplanır.UPS yurtdışı kargo fiyatları hesaplamak için firmaların internet adreslerini kullanabilirsiniz.Gönderim sırasında hedef ülke, servis tipi tüm detayları girmeniz gerekir. Bu bilgiler girildikten sonra fiyatlar ekranınıza gelecektir.E-ticaret yurtdışı kargo fiyatları bu şekilde belirlenmektedir.

E-ticaret Yurtdışı Kargo

E-ticaret yurtdışı kargo işlemleri hakkında detayları sizlere sunuyoruz. Uluslararası ticaretin artması, nedeniyle birçok kişi yurtdışına satış yapmak istiyor.

E-ticaret yurtdışı kargo firmaları ürünlerinizi Türkiye’den yurtdışına göndermenizi sağlıyor. Uluslararası kargo dünya çapında taşımacılık hizmetlerinin verilmesidir. Uluslararası kargo gönderimlerinde her kargo firmasının kendine özel prosedürleri bulunur. Hizmet alırken bu kriterlere dikkat etmeniz gerekir.
E-ticaret Yurtdışı Kargo Fiyatları
E-ticaret yurtdışı kargo fiyatları ne kadar? Yurt dışına ucuz kargo göndermek için bazı fiyat standartları bulunur. Yurt dışı hızlı kargo firmaları hizmet türlerine göre farklı fiyat politikaları belirler. Taşıma sırasında kargo boyutu, ağırlığı ve içeriği en önemli kriterlerdir. Ayrıca gönderilecek ülke de önemlidir. Yurt dışı ucuz kargo göndermek için;
• En hızlı kargo firmasını seçin.
• Standartlara uygun, paketleme gerçekleştirin.
• Paketin standart boyutlarda olmasına dikkat edin.
• Ürün özelliklerini açıkça belirtin.
Yurt dışı gönderi işlemleri hava, kara ya da deniz yolu üzerinden gerçekleştirilir. İnternet sayesinde dünyanın her yerine ürün gönderebilirsiniz. Ticaretin büyümesi nedeniyle kargo hizmetlerinde de uygun fiyatlar ortaya çıkmıştır. E-ticaret yurtdışı kargo fiyatları, paket hacmi, bölge ve bireysel gönderim durumuna göre değişebilir. Yurt dışına en uygun kargo göndermek için detaylı bir şekilde araştırma yapmanız gerekir. Burada en önemli konu teslimat firmasının hızlı ve güvenilir şekilde hareket etmesidir

En ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları

En ucuz Yurtdışı Kargo fiyatları güncel fiyatı nedir? E-ihracat, işletmelerin ürün ve hizmetlerini yurtdışında yaşayan tüketicilere sunabilmesidir. Hizmetler elektronik ortamda gerçekleştirilir. E-ihracat ile yurtdışına problemsiz bir şekilde satış gerçekleştirmek için doğru lojistik firmalarından yararlanmanız gerekir. Artık internet üzerinden saniyeler içerisinde satış gerçekleştiriliyor. Yurtdışına kargo göndermek oldukça kolay hale geldi. E-ticaret yurtdışı kargo şirketi gönderim alanında farklı çözümler geliştirebiliyor. 

E-Ticaret Yurtdışı Kargo Firmaları

En ucuz yurtdışı kargo fiyatları 2022 listeleri yenilendi. Güncel fiyatlar firmalara göre değişiklik gösterebiliyor. E-ticaret firmaları kargo seçimi yaptıktan sonra fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Lojistik firmasını seçerken belirli konulara dikkat etmek gerekiyor. Bu konulardan en önemlisi fiyat koşullarıdır. Uygun fiyatlı firmalarla çalışarak kargolarınızı sağlıklı bir şekilde yurtdışında bulunan kişilere gönderebilirsiniz.
Yurtdışına Kargo Gönderen Firmalar
Türkiye’den yurtdışına ürün gönderen birçok firma bulunuyor. Yurtdışı e ticaret kargo seçenekleri için size özel çözümlerden de yararlanabilirsiniz. Yurtdışına kargo gönderen firmalar;
• FAST EXPRESS 
• PTT kargo
• FEDEX
• UPS
• Aras kargo
• MNG kargo
• Yurtiçi kargo
Yurtdışına kargo göndermek isteyenler gönderinin içeriğine de dikkat etmelidir. Gönderinin içeriği belirlenen kriterlere uymaması durumunda satış gerçekleştiremezsiniz.Özel taşıma şartları olan kargolarda da belirli açıklamaları yapmanız gerekir.E-ticaret yurtdışı kargogönderim süreci bu şekilde tamamlanır.Ezilme ya da kırılma ihtimali olan kargolardataşıma gerçekleştiren firmalar sorumluluk almamaktadır. Bu tarz ürünleri de kargoyla gönderirken dikkatli olmanız gerekir. Yurtdışına kargo gönderirken teslimat süreleri 2 gün ila 2 ay arasında değişebilir.E-ticaret yurtdışı kargo işlemleri bu şekilde tamamlanmaktadır.

E Ticaret Kargo Takip

E-Ticaret Kargo takip noktasında herhangi bir kargo firması ile anlaşmalı olmanız durumunda satışını gerçekleştirdiğiniz ürününüzü söz konusu anlaşmalı olduğunuz firmanın kargo takip sistemi ile nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz. E-ticaret alanında satış yapmak istiyorsanız ve geniş bir kitleye ulaşmak istiyorsanız bu alanda söz konusu satışlarımızın müşterilerimize en iyi ve hızlı şekilde ulaştırılması için kaliteli ve güvenilir olan kargo firmaları ile anlaşmanız son derece makul olacaktır. E-ticaret kargo takip sistemi ile de satışını gerçekleştirdiğimiz ürünü kolay bir şekilde takip edebilecek ve aynı şekilde müşterinize de aynı hak tanınmış olacaktır.

E-Ticaret Kargo Anlaşması

E-ticaret alanında pek çok firma yer almak istemekte ve bu konu hakkında gerekli olan detayları incelemektedir. E-ticaret alanında elektronik bir alışveriş gündeme gelmekte ve bu noktada kilit konumda kargo firmaları günümüzde yer almaktadır. E-ticaret kargo takip gibi bir sistemin varlığı ise artık bütün kargo firmalarının sunduğu bir hizmet durumundadır. Elektronik ortamda online bir satış gerçekleştirmek anlamında kargo firmaları ile anlaşmak artık çok büyük önem arz etmektedir. E-ticaret siteleri kargo firmaları ile hemen anlaşmak da ve ürünlerini bu şekilde müşterilerine hızlıca ulaştırabilmektedir. Kargo firmaları ile anlaşmak durumunda hem kargo firmaları kazanmaktadır hem de söz konusu olan şirketler kazanmakta ve karlı çıkmaktadır.
E-Ticaret Kargo Anlaşması Maliyeti Düşürür Mü?
E-ticaret alanında giriş yapacak olan firmalar bu alanda daha fazla satış yapmak ve kazanç sağlamak istemektedirler. Buna yardımcı olacak kilit noktada ise kargo firmaları ile anlaşmak yer almaktadır. E-ticaret kargo takip fırsatı sunmakta olan kargo firmaları aynı zamanda ise kazancınızı daha da artırmak noktasına en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. bu alanda size ve satış politikamıza en uygun olacak şekilde bir kargo firması ile anlaşmanız durumundan süreç daha kolay ve çabuk işleyecektir. E-ticaret kargo entegrasyonu nedir? e-ticaret alanında yüksek gelir elde etmenin önündeki en büyük engel olarak görülen şey muhakkak yüksek Kargo maliyetleri olmaktadır. Bu maliyetin düşürülmesi veya aza indirgenmesi bakımından e ticaret Kargo anlaşması sıklıkla gündeme gelmektedir.

E-Ticaret Kargo Anlaşması Neden Yapılmalı?

E-ticaret alanında düzenli ve dengeli bir şekilde kazanç elde etmek ve müşterilerimizin memnuniyetini daha da artırmak istiyorsanız eğer bu alanda güvenilir olan bir firma ile e-ticaret kargo anlaşması yapmanız gerekmektedir. Kargo takip sistemi nedir? günümüzde pek çok kargo firmasının kargo takip sistemi bulunmaktadır. Kargo takip sistemi bir ürünün satıcıdan alıcıya ulaşması durumunda ne zaman eline geçeceği veya kargonun ne durumda olduğu ile ilgili bir bilgilendirme ağıdır. Hem satıcı hem de alıcı bakımından büyük bir fayda sağlamakta olan bu sistem son derece önemli olmaktadır. E-ticaret kargo entegrasyonu neden tercih edilmelidir?E-ticaret Kargo entegrasyonunun tercih edilmesi durumunda firmada bir büyüme ve satışlarında bir artış gözlemlenmektedir.

 

Did you find the answer to the question you were looking for?

Eğer düzenli olarak e-ticaret sitemi üzerinden kargolarınız oluşuyor ise bizimle yapacağınız kargo anlaşması ile yurtdışına en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile gönderinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Günümüz koşullarında artık e-ticaret ekonomi için büyük bir önem taşımaya başladı. Sizde E-ticaret yapmak istiyorsunuz ama yurtdışına nasıl gönderebilirim diye düşünüyorsanız iki adımda kargonuzu yurtdışına gönderebilirsiniz. Düzenli olarak çalışmak için kargo taşıma sözleşmesi karşılıklı imza altına alınırsa indirimli fiyatlardan yararlanılabilinir. İndirimli yurtdışı kargo fiyatlarına ulaşmak için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP