Yurtdışı Kargo Ziynet Eşyası Gönderimi

23-06-2021 11:20'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-11-2023 21:52

Yurtdışı Kargo Ziynet Eşyası Gönderimi

Ziynet eşyası değerli takılar olarak bilinmektedir. Geçmişten günümüze kadar gelen takılar eskise de belli bir tarihi ve değeri vardır. Bu nedenle saklanması ve gönderimi sonrasında çok dikkatli olunmalıdır. Ziynet eşyaları, altın, mücevher, doğal taş, yüzük, kolye, bileklik, küpe set ürünler, klasik ürünler, yakut, elmas gibi ürünler ziynet eşyalarıdır.

Yurtdışı kargo ile ziynet eşyalarınızı uluslararası olarak gönderirken çok dikkat etmelisiniz. Güvenli güvenilir hizmet veren firmalar ile çalışmalısınız. Yurtdışı kargo ile kıymetli eşya gönderimin de gizli paketleme kullandığınızdan emin olun çünkü ziynet eşyalarınız çok önemlidir. Yurtdışına ziynet eşyalarınızı gönderirken herhangi bir şüpheniz varsa, paketinizi güvenilir olan firmamıza Fast express ile gönderebilirsiniz.

Hızlı Ziynet Eşyası Gönderimi

Ziynet eşyalarınızı uluslararası olarak ne kadar uzun süre gönderirseniz, ziynet eşyalarınızın kaybolması veya tamir edilemeyecek şekilde hasar görmesi olasılığınız o kadar yüksek olur. Önemli olan bir mücevher parçasını kaybetmeniz veya zarar vermeniz değil, ne kadar kısa sürelerde güvenilir şekilde gönderdiğiniz çok önemlidir. Hızlı gönderimler de nakliye kutunuz sağlam olmalıdır. Ayrıca, içeriğine uyacak doğru boyutta olmalıdır ne çok büyük ne de çok küçük olmalıdır. Kısaca göndereceğiniz ziynet eşyaları olabildiğince küçük ve hafif olmalıdır.

Ziynet Eşyaları için Yurtdışı Kargo Takip

Ziynet eşyaları, bir yerden bir yere taşınırken çok yakından takip edilmesi gereken çok pahalı ürünlerdir. Mücevherler pahalı şeyler olduğu için taşınırken veya taşınırken birçok tehlike ve rahatsızlık çekerler. Altın, Pırlanta, Mücevher ve Elmas gibi ziynet eşyaları göndermek veya nakletmek istediğinizde, öncelikle süreçte karşılaşılacak tüm tehlikeleri ve riskleri anlamanız ve bilmeniz gerekir. Mücevheratlar, nakliye sürecinde hırsızları, dolandırıcıları ve birçok gereksiz rahatsızlığı çeker, bu nedenle taşınan ürüne daha fazla dikkat edilmesi gerekir, aksi takdirde kayıplar neredeyse her zaman meydana gelir. Ancak Fast express olarak kargo takibi konusunda profesyonel yüksek güvenlikli hizmetler sunmaktayız.

Değerli kargo gönderilerinizi en son teknoloji ve güvenlikten yararlanarak taşıyoruz. Kargoları özel konteynerler ve dayanıklı kutular içerisinde muhafaza ediyor ve gönderiyoruz. Yurtdışı kargonun tüm hareketleri, uçağa giriş çıkışları eğitimli personelimiz tarafından yakından takip edilmektedir. Değerli yüklerinizi taşımak için her zaman azami dikkat ve özeni gösteriyor ve en iyi yöntemleri kullanıyoruz. Yurtdışına gönderilecek olan kargolar için ekonomik teslimat seçenekleri de mevcuttur. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. Avrupa’ya ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre 3 işgünü ile servise göre 7 işgünü içinde teslim edilebilir.

Ziynet Eşyaları için Gönderim Fiyatlarımız

Ziynet eşyaları gönderiminde hızlı bir gönderim olacağı ve değerli eşya gruplarında olacağı için normal kargolara göre fiyat farklılıklar olmaktadır. Desi hacim değerine göre belirlenen fiyatlarımız gerekli hesaplamalar yapıldıktan sonra fiyatlarımızı sizlere sunmaktayız. Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda ziynet eşyaları taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Ülkeler arası kargo gönderimlerinde göndereceğiniz kargonun zamanında ulaşması, güvenli bir şekilde taşınması ve aynı zamanda gönderim işlemlerinin kolay şartlarda yapılması önemli bir kriterdir. Fast Express Kargo bu kolaylığı size sağlayıp, zaman aşamasını minimuma indirerek, güven problemini ortadan kaldırmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı uçak kargo ile gönderilebileceğiniz ürünler, ihracat malları, evraklar, dosyalar ve dökümanlar uçak kargoya verilerek, havayolu ile birkaç gün içerisinde istediğiniz ülkeden istediğiniz ülkeye ulaşımı sağlanmaktadır. Fast Express Kargo ile tüm aşamalar kolaylıkla halledilip, istediğiniz alıcıya güvenle teslim edilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP