İrana Gıda Ürünü Gönderimi

06-10-2020 17:20'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 15-05-2023 17:53

İrana Gıda Ürünü Gönderimi

İrana Gıda Ürünü Gönderimi

Gıda İran ekonomisinin en önemli sektörlerinden biridir. İran yıllardır ABD’nin uyguladığı ambargolar nedeniyle her ürünü her malı ülkeye sokamamaktadır. İran dışında gıda imalatı yapan firmalar, şahıslar ve devletler farklı yollarla İran’a gönderilmektedir. İran sorun yaşadığı gıda ürünlerini dünya üzerindeki 220’den fazla ülkeden alabilmektedir. Özellikle sınır komşularından almaktadır.

İran’ın en önemli sınır komşularından biri de Türkiye’dir. 560 km kara sınırı olan İran Türkiye arasındaki 3 sınır kapısından ve hava yolundan yılda milyonlarca lira gıda ürünü alınmaktadır. Kara ve hava yolu ile yapılan gıda ithalatı ve ihracatını ülkemizde Fast express yapmaktadır. Fast express olarak Türkiye ve İran arasında gıda taşımacılık işini firmamız yapmaktadır. Şahsi olarak bireysel gönderileriniz ve kurumsal firmaların tüm İrana gıda gönderilerini zamanında gönderilmesini sağlamaktayız.

İrana Gıda Ürünü Gönderimi

Türkiye’den İrana Hangi Gıda Ürünlerini Gönderebilirim?

İran, tarım, gıda ve hızlı gıda sektörlerinde Ortadoğu’daki en büyük pazarlardan birisi konumundadır. Türkiye’den İrana en çok gönderilen ve İranın en çok ihtiyacı olan gıda ürünleri makarna, sos, jöle şekeri, bisküvi, sakız, çikolata, ton balığı, baharat, meyve suyu, komposto, farklı türde bitkisel yağlar, zeytinyağı sebzeler, meyveler ve içecekler gibi benzeri ürünler İrana kargo taşımacılığı ile gönderiyoruz.

Genç bir nüfusa sahip İran da gıda tüketimi her gün artmaktadır. Resmi istatistiklere göre İran’da hızlı yemek kültürü giderek artmaktadır. İran’da gıda sektörünün yoğunlaştığı bölgeler ise başta Tahran olmak üzere, Şiraz, İsfahan, Meşhed ve Tebriz gibi büyük şehirlerdir.

İrana Gıda Ürünü Gönderimi

İrana Gıda Ürünleri Gönderim Fiyatları

İrana dünyanın her yerinden özellikle Türkiye’den gıda ürünlerinin tamamını gönderiyoruz. İran ve tüm şehirlerine yukarıda belirttiğimiz ve diğer tüm gıda ürünlerinin tamamının gönderimini en uygun fiyatlarla gönderiyoruz. Yurtdışı kargo gönderinizin ağırlığı ve boyutu ne olursa olsun gönderimlerini sağlıyoruz. İran’a gönderilen gıda kargolarınız için sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Bu kargo takip numarası ile kargolarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.

İran Dondurulmuş Gıda Ürünleri Gönderimi

İran’a yurtdışı kargo gıda sevkinde, dondurulmuş ürünlerin bozulmadan hızlı express taşınması için kurubuz kullanılmaktadır. Yurtdışı kurubuzlu paket gönderileri için yurtdışı express kurye ve İran kargo teslimatınız için : 0232 4254583 numaralı telefonu arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İrana Gıda Ürünü Gönderimi

İran Gıda Kargo Hesaplama

İrana göndereceğiniz kargolarınızı için yurtdışı kargo hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölünerek hacim yani desi değerini bulunmuş olur. Fast Express ortaya çıkan desi değerine göre yurtdışı kargo gönderinizi işleme alarak gönderimini en hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlara sağlamaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile İran Gıda taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Sıcaklığın korunması gereken bu tarz kargolar IATA kurallarına ve yönetmeliğine uygun olarak taşınmalıdır. Bazı kargolar sıcaklık kontrolü gerektirmektedir. Bu aşamada devreye Fast Express Kargo girmektedir. Taşınacak materyallerin belli ısıda olması, soğuk yada sıcak derecelerde taşınması için bozulabilir kargo taşımacılığı hizmeti ihtiyacı doğar. Özel taşıma standartlarına uygun olarak en güvenli bir şekilde istediğiniz ülkeye kargo taşımacılığı yapılabilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderileriniz ister ticari amaçlı olsun, ister kişisel gönderim amaçlı olsun mesafe, ülke, bölge ve şehir fark etmeksizin kolaylıkla ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP