Yurtdışı Kargo Adresten Alım Hizmeti

22-03-2021 15:14'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 13:15

Yurtdışı Kargo Adresten Alım Hizmeti

Yurtdışı Kargo Adresten Alım Hizmeti

Türkiye Yurtdışı kargo taşıma sektörü ’nün seslerinden olan Fast experss kargo taşıma firmalarını ve taşıma işleri organizatörlerini pek çok platformda temsil etmekte, sektörün gücünü ve dinamiklerini ortaya koyan faaliyetler yürütmektedir. Yurtdışı kargo taşıma alanında her türlü hizmeti sunan firmamız dünya çapında 220 ülkeye gönderim sağlamaktadır. Coğrafi sınırları ortadan kaldıran firmamız özellikle uluslararası alanda rekabeti önemli seviyelere taşıyıp büyük bir ivme kazandırmıştır.

Küresel pazarda yurtdışı kargo taşıma hizmeti yüksek oranda büyümesi gelişmiş ülkeler başta olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerinde özel olarak önlemleri geliştirilmeye çalışılmaktadır. Günümüzde en önemli yurtdışı kargo gönderimi e-ticaret, e-ihracat yöntemleri ile gerçekleştirilmektedir. Online olarak sürekli aktif olan online gönderi hizmetimiz firmamız tarafından en yeni nesil teknolojileri içerisinde barındırarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Online ya da herhangi şekille hiç farketmeden kapınızdan alınarak gerekli işlemler başlatılır ve alıcınızın kapısına kadar teslimatını yapıyoruz.  

Yurtdışı Kargo Paketi Adresten Alıyoruz

Yurtdışına göndereceğiniz paketleri kapınıza kadar gelip alıyoruz. İster online olarak işlemleri başlatın isterseniz de firmamız ile iletişime geçin her şekilde kapınıza geliyor ve kargonuzu gönderiyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde neresinde olursanız olun en ucra köşesine kadar her yerde bulunan kuryelerimiz gelip kapınıza kargo paketini teslim alıyor. Daha sonra merkezimize gelen kargolarınız için gerekli işlemleri başlatarak yurtdışına gönderiyoruz.

Yurtdışına paket, evrak, imalatınızı yaptığınız ürünler, kişisel eşyalar, özel eşyalar, hediyelik eşyalarınız, firma belgeleriniz, özel belgeleriniz olmak üzere her şeyi kapınızdan alabiliyoruz. Sonrasında alıcınızın kapısına kadar teslimatını yapıyoruz.

Yurtdışı Karşı Ödemeli Kargo

Yurtdışı kargolarınız karşı ödemeli olarak gönderilirken, alıcınız tarafından ödemenin teyit edilmiş olması gereklidir. İlgili ödeme teyitleri gönderici tarafından bildirilen bilgiler üzerinden kargo firmasının yapmış olduğu bağlantılar üzerinden sağlanır. Ödeme teyidi olmayan kargolar göndericiye iade edilir. İade sırasında ilgili masraflar göndericiden tahsil edilir. Yurtdışı karşı ödemeli gönderilerde navlun ücreti alıcıdan tahsil edildiği gibi ayrıca ilgili ülke gümrüğünde oluşabilecek olan vergilerde alıcıdan talep edilebilir. İlgili vergi ödemeleri gönderici tarafından talep edilirse Türkiye’den ödenecek şekilde çevrilip işlem yapılabilir bu hususta oluşacak olan extra  ücretler göndericiye fatura edilir ve tahsilatı yapılır. Yurtdışı kargo gönderi ücretleriniz alıcınızdan kredi kartı, nakit, eft, havale olarak tahsil edilebilir.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo alanında firmamız uluslararası alanda en uygun fiyatlandırmaları sağlamak için ekibimiz yoğun olarak çalışmaktadır. Tüm Türkiye’den bulunmuş olduğunuz adresten yurtdışında bulunan adrese teslimatlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde yapabilmek için Uluslararası kargo firmaları ile anlaşmalar sağlamakta ve hizmet ağımızı genişletebilmek için yeni çözümler üretiyoruz. Böylelikle sizlere çok daha uygun fiyatlar sunuyoruz. Ayrıca sizlere toplu gönderileriniz için özel fiyatlar sunuyoruz. Dünyanın 220 ülkenize gönderim sağlayan firmamız kargonuzun desi hacimsel değerlerine göre piyasanın en uygun fiyatlarını sunuyoruz.

En Hızlı Yurtdışı Kargo

Yurtdışına hızlı kargo konusunda sizlere en iyi yolları seçerek en güvenli şekilde gönderim sağlıyoruz. Merkezimizden çıkan kargolarınızı hava yolu kullanılarak uçak kargo ile gönderildikten sonra gümrüklerden hızlıca geçmektedir. Daha sonra kuryelerimiz kargolarınızı alarak en hızlı şekilde alıcınızın kapısına kadar teslim etmektedir. Türkiye’den çıkan kargolarınız Almanya ve Avrupa ülkelerine 1-2 iş günü içerisinde gönderilmektedir. Çin, Amerika ve diğer dünya ülkelerine 2-3 iş günü sürelerde gönderimi sağlanmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Günümüz koşullarında bireyler ve firmalar ihtiyaçlarını karşılamaları için kargo yapmak mecburiyetindedirler. İhtiyaçlarınızı minimum masraf ile gerçekleştirmeniz için Fast Express yurtdışı kargo firması olarak yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Dünya ülkesine yapmak istediğiniz gönderinizin ödemesini alıcınızdan alabilmekteyiz. Sistemimiz üzerinde kurulu olan sistem ile alıcınıza link iletiyoruz. Alıcınız link üzerinden giriş yaparak hem kendisine gelecek gönderiyi görebilmekte hemde o link üzerinden ödemesini gerçekleştirebilmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP