En İyi Yurtdışı Kargo

24-05-2019 14:39'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 13-09-2023 12:10

En İyi Yurtdışı Kargo

Dünyamızda gelişen teknoloji ile yurtdışı seyahat, taşımacılık, iletişim ve ticari faaliyetler artık kolaylaşmakta ve yaygınlaşmaktadır. Bu kolaylık ve yaygın hale gelme durumu, yurtdışı kargo ihtiyacını doğurmaktadır. Arz talep ilişkisi ile yurtışı kargo maliyetleri de geçtiğimiz yıllara nazaran daha da düşmektedir. Bireysel yurtdışı kargolar genellikle; kişisel gönderiler, hediyeler, evrak ve belgeler, kendi küçük eticaret faaliyetleri için kullanılır. Ticari yurtışı kargolar ise ihracat malları, ürünler, makineler, parçalar, numune gereçler, fuar ekipmanları, dökümanlar ve yine eticaret faaliyetleri için kullanılmaktadır.

En iyi Yurtdışı Kargo

Yurtdışı kargo hizmetlerini kullanmak istediğinizde baktığımız kriterler; en iyisi, en uygun fiyatlısı, en hızlısı, en güveniliri olmasıdır. Yurtışı kargo etmek istediğiniz malın, ürünün yada evrağın en güvenli, en hızlı şekilde taşındığını bilmek sizi rahat hissettirir. Bazı durumlarda en ucuz kargo tercih edilirken, bazı durumlarda da Örn; gönderilecek döküman önemli, zamanında yetişmesi gereken bir doküman ise en hızlısını seçmek gerekmektedir. Genelleme yapacak olursak yurtiçi kargo en iyisi sorusunun cevabı, sizi doğru hedefe, doğru taşımaya sevk eder.  Yurtdışı kargolarınız en ucuz taşınması, en iyisi anlamına gelmez. Genellikle çok düşük maliyetli en ucuz taşımacılık yapılan gönderilerinizin, yurtdışına istediğiniz ülkeye teslim edilmesi haftaları bulur. Bu gibi zaman ile ilgili durumlarda çıkan problemler neticesinde pişmanlık yaşanmaması için, yurtdışı kargo gönderilerinize en iyisine başvurmanız alacağınız en sağlıklı karar olacaktır.  

En iyi Yurtdışı Kargo Hizmeti

Yurdışı kargo en iyisi; en hızlı olanı, en güvenilir olanı ve en uygun fiyatlı olan yurtdışı taşıma firmasıdır. Yurtdışı kargo en iyisi sorusunun cevabı “Fast Express Kargo”dur. Hem gönderi teslim etme / teslim alma aşamasında, hem yurtışı kargo gönderim işlemlerinde, yurtışı gümrük süreçlerinde, hem de güvenli taşınma esnasında en iyisi olmaktadır. Fast Express Kargo, dünyanın tüm ülkelerinde her bölgede dağıtım ağı ve güvenli taşımacılık sistemi bulunan önemli firmalar ile iştirak halinde olup, yurtdışı kargo hizmetlerinde en iyisi olmayı amaçlamaktadır. Yurtdışı kargo edilmesini istediğiniz gönderiler; elimize geçtiği andan itibaren en güvenli şekilde korunup, transfer işlemlerine başlamaktadır. Kayıt aşamasından geçerek, takip sistemimize işlenir. En iyi yurtdışı kargo edilmesi için bizlere teslim ettiğiniz gönderinizi bu takip sistemimizde tüm aşamalarıyla takip edebilirsiniz. Teslim edildiği zamana kadar en hızlı bir şekilde rahatlıkla aşamaları gözlemleyebilirsiniz.

Kurumsal bir şirketiniz var ise ve ithalat / ihracat gereksinimleriniz var ise, eğer internet üzerinden ürün satışı yapıyorsanız, öğrencilik vb durumlarda evrak göndermeniz gerekiyorsa, yurtdışına sevdiklerinize hediye yollamak istiyorsanız en güvenilir ve en uygun fiyatlı yurtdışı kargo gönderimi gönderim en iyi Fast Express Kargo ile yapılır.

Türkiye’nin her şehrinden dünyanın birçok noktasına en hızlı ve en iyi korunaklı bir şekilde gönderilerinizi yolluyoruz. Hava kargo ile gönderilen kargoların belli bir ağırlığı geçmeyecek şekilde olması gerekir. Uçak kargo hizmetimizde Türk Ticaret Kanunun gerektirdiği hizmet uygunluğu, yasadışı gönderim yapmadan gönderim yapmaktayız. Ayrıca yanıcı ve yakıcı maddelerin gönderiminde ise gönderilerin MSDS belgesinin olmaması halinde kargosunun yapılmasını gerçekleştirmiyoruz.

En iyi Yurtdışı Kargo Firması Olan Fast Express Kargo’da Gönderim Süreci şu Şekilde İşler:

  • En iyi şekilde ve zarar görmeyecek güvenli formatta gönderilerinizin yurtdışı gönderimi için paketleme çok önemlidir.
  • Uzman paketleme ekibimiz tarafından kargolarınız taşıma esnasından zarar görmeyecek şekilde paketlenir.
  • Paketlemede kullanılan koli veya kutular yük basıncına karşı dayanıklıdır.
  • Öncelikle yurtdışına kargo ile göndermek istediğiniz ürün hakkında müşteri temsilcimiz ile iletişime geçip gönderinizin yurtdışı gönderime uygun olup olmadığı bilgisini almalısınız.
  • Gönderiniz yurtdışı kargo şartlarına uygun ise almak istediğiniz kargo hizmetini seçmelisiniz. Eğer adresinizden gönderinizi kurye teslim alacak ise bunun için talep oluşturmanız gereklidir. Siz şubemize kargonuzu kendiniz getirecekseniz, mesai saatlerimiz içerisinde teslim etmelisiniz.
  • Yurtdışı kargo yapılacak gönderinin hangi ülkeye hangi şehire adrese gideceği, alıcı bilgileri, kargoyu kimin yada hangi firmanın gönderdiği ve diğer iletişim bilgileri alınır.
  • Gönderim için gönderi evrakları, gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra planlanan tarihte gönderi müşterinin kargo seçeneğine göre yola çıkar.
  • Yurtdışı kargonuz en iyi şekilde hava, kara, demir yolu olmak üzere uygun olan bir ulaşım yolu ile gönderilir.
  • Kullanmakta olduğumuz sürekli güncel ve geliştirilebilen yazılım sistemimiz ile tüm yurtdışı kargo gönderilerinizin takibi detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Böylelikle yurtdışı tüm gönderilerinizi, bize teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını takip edebilirsiniz.
  • Belirtilen adrese kargonuz vardığında alıcıya veya karşı firmaya gönderdiğiniz ürün/evrak yada belgenin teslimi yapılır. Teslimat gerçekleştikten sonra size bilgilendirme mesajı gönderilir. Kargo süreci bu şekilde sona erer.

Web sitemizde, Yurtdışı kargo hizmeti ile ilgili bir çok bilgi alarak, dünyanın birçok ülkesine birçok şehrine ne kadar kolay gönderi yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışından gelen paketiniz ithalat veya gümrüklü bir mal ise ve alıcı firma ise anlaşmalı gümrük müşavirinizin gümrük çekim işlemlerini tamamlaması beklenip sonrasında adresinize dağıtıma çıkarılacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Kargo; hem yurtdışı hızlı kargo gönderi teslim etme hem de teslim alma aşamasında, yurtdışı ülkelerin gümrük süreçlerinde, tüm yurtdışı kargo transfer işlemlerinde, hem de güvenli taşınma esnasında en hızlısıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Beyannameli gönderi aslında zor gibi görünse de rahatlıkla ve kolaylıkla yapabileceğiniz bir sistemdir. Sizden talep ettiğimiz üç evrağı hazırlamanız yeterlidir. Gerekli evraklar ile gönderinizin sevkini havalimanına sağladıktan sonra İzmir – Avrupa gümrük çıkışlarımız ile detayları gümrükçünüze iletiyoruz. Gümrükçünüz beyanname işlemlerini tamamladıktan sonra gönderinizin çıkışı gerçekleşiyor ve adrese teslim sağlıyoruz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Çevrenizde ucuza kargo taşımacılığı yapıyoruz diyen bir çok firma mevcuttur. Ancak önemli olan hız ve güvenilirliktir. Ucuz fiyat verip Avrupa’ ya 20 günde transfer edende mevcuttur. Biz Fast Express olarak 7/24 takip edebileceğiniz sistemimiz ile Avrupa’ya 1-2 iş günü transfer süresince teslimat sağlamaktayız. Aradığınızda ulaşabileceğiniz müşteri destek çalışanlarımız ürününüzün son durumu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. İnternet sitemizde bulunan canlı destek platformundan bilgi sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Türkiye’den dünya ülkesine kargo olarak gümrük birimlerince belirlenmiş olan 300 kg a kadar ürünler numune olarak gönderilebilmektedir. Beyannameli çıkışlarda 70 kg üstü ürünler palet üzerinde olma koşulu ile taşımalar yapılabilmektedir. Gönderilecek ürünler için IATA tarafından taşınabilir olup olmadığı kargo firmanıza sorarak bilgi alınmalıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP