Almanya'dan Türkiye'ye Kargo Gönderim Ücreti

09-02-2021 14:27'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 27-03-2024 04:36

Almanya'dan Türkiye'ye Kargo Gönderim Ücreti

Almanya ve Türkiye iki büyük ticari, askeri, kargo gibi bir çok alanda ilişkileri bulunmaktadır. Almanya’da yaşayan Türk vatandaşlarımızın etkisiyle de ilişkiler önemli boyutlara ulaşmış ve ulaşmaya devam etmektedir. Almanya Türkiye’nin en önemli dış ticaret ortağı olmakla birlikte, Türkiye’nin Almanya’ya yapmış olduğu ihracat ,toplam ihracatın %9.6‟sını, Almanya’dan yapılan ithalatı ise toplam ithalatın % 9.2‟lik kısmını oluşturmaktadır. Almanya'nın 10 milyar dolar'ın üzerinde ihracat gerçekleştirdiği 30 ülke bulunmaktadır. Türkiye ise 17. sıradadır.

Türkiye Almanya arasında taşımacılık her geçen gün artmaktadır. Özellikle imalatı yapılan ürünlerin her iki ülke arasında gidip gelmesi ile taşımacılık sektörü Avrupa ve Almanya artmaya devam etmektedir. Türkiye’de en çok taşımacılık sektörüne hizmeti Fast Epress uluslararası taşımacılık firmamız vermektedir. Başta, firmamız olmak üzere uluslararası büyük firmalar Almanya’ya yurtdışı kargo hizmetleri sunmaktadır. Çok kısa sürelerde kargo hizmeti sunan firmamız Almanya yurtdışı kargo konusunda çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

Almanya'dan Türkiye'ye Kargo Ücreti 2021

Almanya'dan Türkiye'ye Kargo Fiyatları

Fast express yurtdışı kargo taşımacılığında genel olarak standartlara uyan, yeterlilik, ekonomik, esneklik, sadelik, izlenebilirlik, koordinasyon gibi hizmetleri bir araya toplayıp en iyi şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Fast express Almanya’dan Türkiye’ye sunduğu hizmetler çerçevesinde müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Yeterli teknoloji ve bilgi sistemleri altyapısının kurulması ile fiyatlarda en makul seviyelere çekildi. Ancak doların artışı ve pandemi nedeniyle yurtdışına kargo taşımacılığında en iyi hizmetleri ekonomik fiyatlara sunmaktadır.

İmalatını yapılan ürünlerin, paketlerin, evrakların desi hacim değerine göre fiyatlarımızı belirliyoruz. Yurtdışı almanya kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır.

Almanya'dan Türkiye'ye Kargo Ücreti 2021

Almanya'dan Türkiye'ye Kargo Maliyeti

En uygun maliyetlerle hizmet veren fast express Almanya’dan Türkiye’ye en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Sunduğu fiyatlar yanında kaliteli hizmeti ile de müşterilerinin dikkatini çekmektedir. Müşterilerimiz en çok bizi tercih etmelerindeki sebeplerden bir kaçı aşağıdadır.

  • Müşteri memnuniyetini artırması
  • Nakliye işlemlerini daha iyi yönetmesi
  • Fiyatlandırma ve tutundurmaya ilişkin yönetim aktivitelerini geliştirmesi
  • Tedarikçilerle yapılan görüşmelerde uzlaşma sağlaması
  • Fiyatlarla ilgili kararlar almada daha fazla bilgi sahibi olmayı sağlaması

Tüm gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, depolarımızda korunur, paketlenir. En hızlı şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli şekilde Alamnya’daki adrese, şahı yada firma yetkilisine ulaştırılır.

Almanya'dan Türkiye'ye Kargo Ücreti 2021

Almanya’ya Türkiye Toplu Kargo Fiyatları Nelerdir?

Toplu yurtdışı kargo gönderimi yapmak isterseniz, sizlere özel indirimler yapıyoruz. Anlaşma yapmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal yada bireysel amaçlı tüm yurtdışı kargolarınız, en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde Fast Express Kargo ile sağlanmaktadır. Almanya’dan yurtdışına kargo paketi veya herhangi birine göndereceğiniz kargolarınızı ilgili yasa ve yönetmeliklere uygun olarak en uygun maliyetlerle taşıyoruz.

Almanya'dan Türkiye'ye Kargo Ücreti 2021

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Alamnya’dan Türkiye’ye döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Anlaşmalı olduğumuz acenteler ile gönderilerinizi adresinizden alıp alıcı ülkede istediğiniz bir adrese gönderebiliyoruz. Size ilettiğimiz evrakları kuryeye teslim etmeniz yeterlidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolarınız için Kargonuzun ebat ve ağırlıklarının hesaplanması gerekmektedir. Ebatları en, boy ve yükseklik birbiri ile cm olarak çarpılıp 5000 e bölünür ve ağırlıklar tartıldıktan sonra hangisi büyük ise bu rakam fiyatlandırma için baz alınır. Kargonun gidecek olduğu ülkenin posta kodunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Uzak bölge olan teslimat noktalarında ekstra dağıtım şarjları uygulanacak olup bu şarjlar hakkında bilgi talep edilmelidir. Kargo anlaşmalı acenteye gönderici tarafından teslim edilecek ise acente bilgiler alınmalı bu konuda indirim söz konusu ise talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
1. Bölgeden başlayıp 7. Bölgeye kadar giden ülke grupları için fiyatlandırmalar farklıdır. Gönderiniz oluştuğunda ebat ve ağırlıkları ile birlikte ülke grubuna bakarak fiyatlandırma yapabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP