Yurtdışı Kargo ile Teknolojik Ürünler Göndermek

17-03-2020 12:31'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 20-01-2024 21:38

Yurtdışı Kargo ile Teknolojik Ürünler Göndermek

Yurtdışı Kargo ile Teknolojik Ürünler Göndermek

18. yüz yıldan sonra teknolojinin gelişmesi ile teknoloji ihracatı da hızla artmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte yurtdışından ve ülkemizden yurtdışına teknolojik ürünler kolayca kargo yapılmaktadır. İnovasyon ve yeni dünya ekonomisi ile her geçen gün teknolojik gelişmektedir. Gelişen teknoloji ile teknolojik donanımlar yurtdışına ve yurtdışından kolaylıkla getirilebilmektedir. Gelişen teknolojinin büyük itici gücü ile her ekonomide teknolojik ürünler kargo ile gönderilebilmektedir.

Yeni inovasyon fikirlerimiz ile teknoloji transferini 7 kıta da 200 den fazla ülkeye transferini sağlamaktayız. Teknolojik ürünler üretim aşamasından sonra istenilen ülkeye gönderilmektedir. Pozitif bakış açımız gelişen teknoloji ile yüksek teknolojik ürünler kargo sektöründe önemli rol oynamaktadır. Yurtdışı kargo firmaları gelişmiş ülkelerde, gelişen ekonomiler de ve düşük bütçeli ekonomilerde yurtdışı kargo hizmetinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yurtdışı Kargo ile Teknolojik Ürünler Göndermek

En Ekonomik Yurtdışı Kargo Gönderimi

Yurtdışı kargo taşımacılığında, teknolojik ürünlerin kargolanıp yurtdışına gönderilmesi konusunda kargo firmaları güvenli, uygun fiyatlı ve vaad edilen sürelerde teslim edilmesi için çalışmaktadır. Pozitif anlayışla hareket eden Fast express yurt dışına göndereceğiniz kargolarınızı en iyi şekilde paketleyerek depolarımızda gönderilmek üzere muhafaza etmektedir. Kargonuz depomuzda çok kısa süre bekleyerek yurt dışına çıkmak üzere araçlarımıza yüklenmektedir.

Yurtdışı Kargo ile Teknolojik Ürünler Göndermek

Kargonuz ayırt edilmeksizin yurtdışına gönderilebilir. Yola çıkan kargolar o ülkenin gümrüğüne girdiğinde uzun süreçler oluşmaktadır. Kargonun güvenliği için çalışan firmamız gümrüklerden hızlı çıkması için çok çalışmaktadır. Yurtdışı tüm teknolojik ürünleriniz en uygun fiyatlara gönderilmektedir. Başka yerde bulamayacağınız fiyatlarla gönderdiğimiz kargolarınızın ücretleri kargonuzun hacmine göre farklılık göstermektedir.

Gümrükten sonraki süreç ise firmamız kargonun doğru adrese ulaşması için çok çalışmaktadır. Taşıyıcı firma olarak makul sürelerde ilgili yasalara ve yönetmeliklere uygun hareket ederek kargonuzu o ülkede adrese teslim etmektedir. Kargoyu taşırken kargonun tamamen güvenliği ve kontrolü firmamıza aittir. Yurtdışı kargo gönderimi yapacağınız işlerde firma olarak fiyatı kargonuzun desi oranına göre fiyatı belirlemektedir. Kargo teslim edildikten sonra kargonuzu kargo yetkilimizin yanında mutlaka kontrol ederek teslim almalısınız.

Yurtdışı Kargo ile Teknolojik Ürünler Göndermek

Yurtdışı Kargo ile Neler Gönderilir?

Yurtdışı kargo ile televizyon, radyo, bilgisayar, cep telefonu, güç kaynakları, tabletler, bilgisayar bileşenleri, pil, yedek parça ve tüm akıllı cihazlar olmak üzere teknolojik tüm cihazlar yurtdışında milyonlarca adrese gönderilebilmektedir.

Yurtdışı Kargo ile Teknolojik Ürünler Göndermek

Fast Express olarak uluslararası taşımacılık yapan kargo firmamız uluslararası her ülkenin her noktasına kargo taşımacılığı yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan firmamız ekonomik ve güvenli teknolojik ürün kargo taşımacılığı da yapmaktadır.  

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışı kargo hizmetinde diğer hızlı kargo taşıma yöntemlerine göre Fast Express Kargo hava ile uçak kurye taşımacılığında oldukça güvenilir ve hızlıdır. Yurtdışına en hızlı bir şekilde ürün, mal, ürün ve belge göndermek için bizlere ulaşabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderlerinde süreçler öncelikle kargonun nasıl ve nereden teslim edileceği ödemenin nereden yapılacağı yani alıcı tarafından mı yoksa gönderici tarafından mı ödeneceği belirlenmelidir. Kargo teslimi sonrası ilgili uçuşlar üzerinden gümrüğe girip işlem sonrası gümrükten taşıma firmasınca teslim alınan kargo dağıtım için adrese yönlendirilir. Adreste olunmaması gibi durumlarda mutlaka kargo firmasına bilgi verilmelidir. Bu durumlarda kargo firması malzemeyi belirli bir süre depolayabilir sonrası iade veya imha talep edilecektir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP