Almanyadan Turkiyeye İlaç Göndermek

21-09-2020 15:43'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 25-06-2024 03:40

Almanyadan Turkiyeye İlaç Göndermek

Almanyadan Türkiyeye İlaç Göndermek

Avrupa’nın en büyük 357 bin km ile 3. yüz ölçümüne Almanya tüm dünya’ya ilaç ticareti yapmaktadır. Avrupa’nın en büyük ekonomisine sahip Almanya Türkiye ile ilişkileri Osmanlı dönemine kadar dayanmaktadır. Gelişmiş ülke ekonomileri arasında yer alarak Amerika, Çin, Fransa, İtalya gibi ülkelerle de ithalat ve ihracatları oldukça fazladır. Almanya’da yaşayan Türklerin ve Alman firmalarının Türkiye ile ticaretleri gün geçtikçe artmaktadır. Artan bu ticaret her sektöre yansımaktadır.

Almanya’dan Türkiye’ye ilaç gönderimi günümüzde gelişen araç ve yazılım teknolojileri ile çok kısa sürelerde gönderim sağlanmaktadır. Almanya’da ilaç üretimi yapan firmalar, Almanya’dan Türkiye’de bulunan hastalarına ilaç göndermek isteyenler, Türkiye’de ilacını bulamayıp Almanya’dan ilaç almak isteyen yada her hangi bir nedenle Almanya’dan Türkiye’ye ilaç göndermek isteyen herkesin ilaçlarını Fast Express olarak gönderiyoruz.

Almanyadan Turkiyeye İlaç Göndermek

Almanya Türkiye İlaç Gönderim Fiyatları

Son yıllarda artan hastalıklar ve salgınlar nedeniyle ilaca olan taleplerde artmaktadır. Artan bu talepleri karşılamak için yoğun şekilde çalışan ilaç imalatçı firmaların ilaçlarını taşınmasında yoğunluk olmaya başlamıştır. Her sektörde artan fiyatlar kargo sektörünü ve ilaç sektörlerini de etkilemektedir. Etkilenen sektörlerden olan kargo sektöründe gönderim fiyatlarında da artışlar olabilmektedir. Fast Express Almanya Türkiye ilaç gönderimlerinizi için piyasayı takip ederek bütçenize göre en makul fiyatları sunuyoruz.

Almanya’dan Türkiye’ye gönderilen ilaçların sayısı ve ağırlığı ne olursa olsun en uygun fiyatlara gönderiyoruz. Kargonuzun desi değerine göre hesaplanan kargolarınız paketlendikten sonra genellikle hava yolu ile gönderilmektedir. Hava yolu yani uçak kargo ile gönderilen kargolarınız Avrupa’ya yani Almanya’ya 1-2 günde gönderimi yapılmaktadır. İlaç kargo gönderimlerinizi isterseniz hava alanı gümrüğünden isterseniz de alıcınızı adresine kadar özel kuryelerimizle teslimatı gerçekleştiriyoruz. Almanya’da kuryelerimiz hava alanı gümrüğünden aldığı ilaç kargolarınızı Almanya’nın dört bir yanına her eve, işyerine ve her yere ulaştırmaktadır. Kargolarınızı ayrıca tahsilatlı olarak gönderebilirsiniz. Kargolarınızın gönderim ücreti ve kargo bedelinin ücreti alıcınızda nakit, kredi kartı ve eft ile tahsilatı yapılabilmekteyiz.

Almanyadan Turkiyeye İlaç Göndermek

Almanya’dan Türkiye’ye İlaç Göndermek için İstenen Belgeler

Almanya ve Türkiye arasından ilaç gönderimi yapmak istediğiniz de normal yurtdışı kargo gönderimlerine göre bazı farklar vardır. Türkiye dünyanın neresinde olursa olsun her ülkeden Almanya dahil ilaca ait raporlar, belgeler, ilaç reçetesi, ilaç prospektüsü ve ilacın neden gönderildiğine dair sorgulamalar yapıldıktan sonra ilaçlar gümrükten geçerek Türkiye’ye giriş yapabilmektedir. İlaç gönderiminde belgeleriniz eksiksiz tamamladığınızda genellikle gümrük ten geçse de bazen geri dönebilmektedir. İlaç gönderiminde gerekli tüm belgeleri tamamladıktan sonra gönderim yapmalısınız.

Almanya’dan Türkiye’ye Hangi İlaçları Gönderebilirim?

Almanya’dan Türkiye’ye her türlü baş ağrısı ilaçları, kanser ilaçları, mide ilaçları, merhemler, kremler, iğne, aşı, kapsül ilaçlar, vitamin ilaçları, soğuk algınlığı olmak üzere her türlü ilaç gönderilebilmektedir. Hastalıkların tedavisinde kullanılan her türlü ilaç firmamız tarafından hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlara gönderilmektedir. Alanında uzman ekip ve ekipmanlarımız ile firmalar ve şahıs müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Almanyadan Turkiyeye İlaç Göndermek

Almanya’dan Türkiye’ye İlaç gönderimlerinizde sizlere kargo takip hizmeti de veriyoruz. Yurtdışı kargo takip hizmeti ile ilaç kargo gönderimleriniz için her türlü hizmeti sunuyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, ile Almanya’dan Türkiye’ye ilaç taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize tüm yurtdışı kargo hizmetlerini en iyi şekilde sunuyoruz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışına kargo olarak gönderisi yapılırken şahıs olarak yapılacak olan gönderilerde alıcınıza gidecek olan ürün için yurtdışında vergi ve diğer bir ülke gümrüğü ile alakalı gider oluşup oluşmayacağı yönünde bilgi sorulmalıdır. Yurtdışında bulunan kişiye ülkesinde oluşabilecek vergi ve diğer maliyetler için kendisinin de gümrük ve gümrükçü mercileri üzerinden bilgi alması tavsiye edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına ilaç gönderebilmek için, ilacı alacak olan kişiye düzenlenmiş reçetesi, ilacın ingilizce prospektüsünün ve ilacın gönderilme sebebi ingilizce olarak gümrüğe sunmak üzere eksiksiz teslim edilmesi gereklidir. Yurtdışın da gümrükten alıcı için doktor raporu sağlık raporu ve diğer evraklar istenebilir. Yurtdışına ilaç gönderimi yasak değildir. Yurtdışı gümrük prosedürlerinin bu konuda sıkı olması alıcıya ait doktor raporu reçete sosyal sağlık bilgileri ve ilaç kullanma nedenleri talep edilir.
Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP