İran Yurtdışı Kargo Yağlı Tohum Gönderimi

06-07-2021 17:19'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 17:38

İran Yurtdışı Kargo Yağlı Tohum Gönderimi

Yağlı tohumlar sağlıklı yağ içeren yüksek vitamine sahip mineral olarak zengin bitkisel yiyeceklerdir. Bu tohumlar genellikle, fındık, ceviz, badem, kaju, yer fıstığı antep fıstığı, susam, haşhaş, kolza, soya, ayçiçeği gibi başlıca yiyeceklerdir. Sağlık açısından bir çok yararlı etkeni taşıyan bu yiyecekler dünya üzerinde her gün tüketilmektedir. Özellikle İran gibi ülkeler hem üretim hem de ithal ederek yağlı tohum almaktadır.

İran’da yağ üreticileri birliği tarafından yapılan açıklamaya göre ülkenin ham yağ ve küspe ihtiyacının giderilmesi amacıyla piyasa düzenleme merkezince 300 bin ton yağlı tohumun devlet tarafından ithalatına onay vermiştir. Açıklamada bu uygulamayla ülkenin stoklarının iyileştirilmesinin hedeflendiği ve ilk yüklemenin yaz aylarında yapılmasının beklendiği ifade edilmiştir. İran’da yağ üretim kapasitesi yaklaşık 5,4 milyon ton olup İran geçtiğimiz yıl 2020 yılında 2,2 milyon ton yağlı tohum ithal etmiştir. Yağlı tohum ithalatı ile bu sayı daha da artacak.

İran’a Türkiye ve dünyanın neresinde olursanız olun yağlı tohum gönderimini firmamız fast express üzerinden yapabilirsiniz. Ticari tüm yağlı tohumlarınız dahil e-ticaret sektöründe de yağlı tohum için güçlü bir büyüme potansiyeli ve hızlı gelişme göstermiştir. Çevrimiçi satın alma için tüketici tercihi artarken, çevrimiçi perakendeciler, kendi çevrimiçi hizmetlerini başlatmak için önde gelen birkaç çevrimiçi bakkal işletmesinin başarısını takip etmeye teşvik ediliyor.

İran Yurtdışı Kargo Fiyatları

İran’a göndermek istediğiniz yağlı tohum ürünleri için hacim desi hesabı yapılarak fiyat sunmaktayız. Sunulan fiyatlar genel piyasanın altında vermekteyiz. Malların ağırlığı, boyutu ve sayısına göre belirlenen fiyatlarımız dan her zaman memnun kalacaksınız. Sunduğumuz fiyatlar piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Desi hacim hesaplamasını aşağıdaki gibi sizlere tarif ettik. Eğer hesaplamakla falan uğraşmak istemiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçiniz.

Yurtdışı kargo yağlı tohum gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Yurtdışı Kargo İran Gümrük Süreci

Yurtdışı kargo ile İran’a yağlı tohum gönderilerinde gümrük süreci alıcı ve teslimatın geleceği mesafe İran gümrüğü tarafından uygulanan kanunu ülke prosedürlerine göre belirlenmektedir. Gümrük süreçlerinde geçen süre ve işlemlere ilgili taşıma firması doğrudan müdahale edemediği için müşterinin kendi gümrükçüsü veya şahsen başvurusu doğrultusunda işlem yapılmaktadır. Ancak firmamız her türlü süreçte siz değerli müşterilerimize yardımcı olarak gümrükten olabildiğince kolay ve hızlı geçme garantisi sunmaktayız.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile İran’a yağlı tohum taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Did you find the answer to the question you were looking for?

İnternet sitemizde bulunan modülden hızlı gönderim yapmak istediğiniz ülkeyi, kargo yapılacak olan ülkeyi ve gönderinin ağırlık vb. bilgileri girerek, hızlı kargo hesaplaması yapmış olursunuz. Böylelikle gönderinizin maliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolarınız hangi ilde olursanız olun yurtdışına çıkışı yapılabilir. Çıkışı yapılacak olan gönderi bilgileri ilgili kargo firmasına iletilmeli ve bilgiler ışığında kargonun kaç günde ne koşulda teslim edilebileceği konusunda bilgi alınmalıdır. Kargonun en ucuz şekilde gitmesini sağlayabilmek için kargo firmasından yakında bulunan acentesine, paketin gönderici tarafından bırakılması durumunda, navlun indirimi ne kadar olabileceği hakkında bilgi alınmalıdır. Her bölge ve teslimat için indirim oluşması söz konusu olamayacağı gibi indirimli fiyat iletilmesi için talebin oluşturulması gereklidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP