Almanya Yurtdışı Kargo Maliyet Fiyatları

15-02-2021 13:02'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 09-11-2023 23:24

Almanya Yurtdışı Kargo Fiyatları Maliyet

Almanya, dünya sanayinin en önemli ortaklarından biridir. Başkenti berlin olan Almanya dünyanın en büyük ekonomisine ve sanayine sahiptir. Avrupa’nın ortasında bulunan Almanya Avrupa birliğinin en önemli ve etkin ülkelerinden biridir. Almanya’nın bilim ve teknoloji alanındaki başarısı ülke ekonomisinin ileriye taşımaktadır. İthalat ve İhracat konusunda da önemli bir ülke olan Almanya Türkiye ile önemli ve ciddi ilişkileri bulunmaktadır. Her iki ülke arasında taşımacılık sektörü önemli ölçüde geniş bir yer tutmuştur.

Globalleşen dünya ile birlikte Yurtdışı kargo sistemi de teknolojik açıdan çok gelişmiştir. Yeni uçaklar, yeni araçlar ile yurtdışı kargo taşımacılığı hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı olarak taşınmaktadır. Almanya’ya yurtdışı kargo hizmeti Türkiye dahil olmak üzere dünyanın her ülkesinden yapılmaktadır. Almanya’ya yurtdışı kargo hizmeti aldığınızda göndereceğiniz malın cinsi, bilgileri ve teslimat yapılacağı adres belirterek kargonuzu gönderebilirsiniz. Ticari ve bireysel gönderilerinizi istediğiniz zaman gönderebilmek için hemen firmamız Fast express ile anlaşmalısınız.

Almanya Yurtdışı Kargo Fiyatları 2021

Fast express, değerli ya da değersiz tüm ticari mallar ve eşyaların gönderimini yapmaktadır. Almanya’nın tüm eyaletlerine ve şehirlerine kargo taşımacılığı yapan firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda taşıma işlemini yapmaktadır. Firma olarak Yurtdışı kargo hizmetinde gönderilerinizin nerede olduğu, teslim edildiği, tarih, saat, kime teslim edildiği gibi bir çok işlemi kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Tüm bu işlemlerin bilgisini müşterisine veren firmamız taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Almanya Yurtdışı Kargo Ücretleri Maliyet

Yurtdışı taşıma konusunda en iyi firmalar dan biri olan firmamız en uygun fiyatlarla Almanya’ya kargo paketleriniz, evraklarınızı, özel eşyalarınız olmak üzere yasal olarak taşınması gereken her şeyi taşıyoruz. Almanya’ya göndereceğiniz yurtdışı kargo paketiniz Şahıs ve Firmalar için maliyetleri en aza indiren kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Az yada çok hiç farketmez tüm kargolarınızı Almanya’nın tüm şehirlerine gönderiyoruz.

Desi hacim hesaplamasını baz alan firmamız ayrıca Almanya’da nereye gideceği adrese göre fiyatları belirlemektedir. Toplu gönderileriniz için ayrıca uygun fiyatlar sunan firmamız Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Almanya Yurtdışı Kargo Fiyatları 2021

Almanya’nın Tüm Eyaletlerine Uygun Fiyatlı Kargo Gönderimi

Almanya’nın eyaletlerine kargo gönderimini en uygun fiyatlarla sunan Fast express Tekstil, gıda, plastik, metal, kırtasiye, yedek parça, teknolojik ürünler, evraklar, faturalar, fiyat teklifleri, sözleşmeler, karşılıklı yazışmalar, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar,  formlar, başvuru belgeleri, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, okul evrakları, vize belgeleri, belge dökümanlar, fiyat listesi, kayıt belgesi, proforma faturalar, basılmış kağıt ürünleri, atr dolaşım belgesi, pasaport, öğrenci belgeleri, diploma ve geçici diploma, flyer, katalog, broşür, hediyelik eşyalar, kişisel eşyalar olmak üzerer her şeyi en uygun fiyatlara gönderiyoruz.

Almanya yurtdışı kargolarınız karşı ödemeli olarak gönderilirken, alıcınız tarafından ödemenin teyit edilmiş olması gereklidir. İlgili ödeme teyitleri gönderici tarafından bildirilen bilgiler üzerinden kargo firmasının yapmış olduğu bağlantılar üzerinden sağlanır. Ödeme teyidi olmayan kargolar göndericiye iade edilir. İade sırasında ilgili masraflar göndericiden tahsil edilir. Yurtdışı karşı ödemeli gönderilerde navlun ücreti alıcıdan tahsil edildiği gibi ayrıca ilgili ülke gümrüğünde oluşabilecek olan vergilerde alıcıdan talep edilebilir. İlgili vergi ödemeleri gönderici tarafından talep edilirse Türkiye’den ödenecek şekilde çevrilip işlem yapılabilir bu hususta oluşacak olan extra  ücretler göndericiye fatura edilir ve tahsilatı yapılır.

Almanya Yurtdışı Kargo Fiyatları 2021

En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları

Almanya’nın Baden Württemberg, Bavyera, Berlin, Brandenburg, Bremen, Hamburg, Hessen, Mecklenburg Vorpommern, Aşağı Saksonya, Kuzey Ren Vestfalya, Renanya Palatina, Saarland, Saksonya, Saksonya Anhalt, Sachleswig Holstein ve Thüringen eyaletlerine piyasanın en uygun fiyatları ile kargo paket, paletli ürün, hafif yada ağır paketlerinizi gönderiyoruz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Alamnya’ya döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri uygun fiyatlara sunuyoruz. Almanya’ya kargo gönderiminde kargo süreçlerini, kargo takibini, kargo hareketlerini, kargo fiyatlarını, ödemeler olmak üzere tüm her şeyi fiyata dahil ederek göndermektedir.

Almanya Yurtdışı Kargo Fiyatları 2021

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışı ülkelerden gelecek olan paketinizin ebat ve ağırlıklarına bakılarak uygun fiyatlar tarafınıza iletilmektedir. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Herhangi olumsuz bir durum ( rötar, olumsuz hava koşulları, gümrük vb. ) olmadığı sürece Avrupa’ ya 1 gün, diğer ülkelere 2 ila 5 iş günü arası transfer süresi mevcuttur. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolar için fiyatlandırmalar döviz bazında yurtdışından belirlendiği için döviz kurlarındaki artışlar, uluslar arası petrol fiyatlarında meydana gelen değişimler, kargo fiyatlarının da artmasına neden olmaktadır. Fiyatlandırmalar için Kampanya fiyatlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP