Yurtdışı Kargo Masa Gönderimi

19-05-2021 15:55'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 15:53

Yurtdışı Kargo Masa Gönderimi

Masa, ayaklar veya bir destek üzerine oturtulmuş tabladan oluşan ağaçtan vb malzemelerden yapılmış mobilya parçasıdır.  Kare, dikdörtgen, yuvarlak, olarak imalatı yapılan masaların belli yüksekliklerde yapılmaktadır. Günümüzde ülkemizde ve dünyada masa kullanımı çok yaygındır. Masa ve sandalye ikilisi ile evde yemek yiyebilir, çay içebilir, oturulabilir, kampa yada pikniğe gidilerek güzelce ve rahatça kullanılabilir. En yaygın masa türü dört ayak üzerine yerleştirilmiş, dikdörtgen tahta bir yüzeyden oluşanıdır. Bireysel olarak kullanılan masalar firmalar, hastaneler, konutlar, kamu kurum ve kuruluşlar olmak üzere hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Masalar ilk olarak mısır tarihinde görülmüştür.

Uluslararası alanda masan gönderiminde kargo gönderimi taşımacılığı yapmak için öncelikle profesyonel işinde uzman yurtdışı kargo ile çalışmalısınız. Bu konuda biraz hızlı hareket etmek için firmamıza ihtiyacınız. Ancak fiyatlar sizler için biraz tuzlu olabilir.  Bu nedenle, ister Fast express  uçağında, ister ticari bir uçuşta veya bir charter'da olsun, onu uçurmanın verimli bir yolunu hızlı, güvenli ve ekonomik yollarla arıyoruz. Yurtdışına masa gönderirken uzun yada kısa mesafelere taşımak için sizlere uygun maliyetli bir çözüm sunmak üzere çalışıyoruz. Dünyanın önde gelen yurtdışı kargo firmamız uluslararası alanda uzun süredir devam eden ilişkilerimiz sayesinde hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla hizmetler sunmaktayız. Uluslararası masa gönderimlerinde göndereceğiniz kargonun zamanında ulaşması, güvenli bir şekilde taşınması ve aynı zamanda gönderim işlemlerinin kolay şartlarda yapılması önemli bir kriterdir. Fast Express Kargo bu kolaylığı size sağlayıp, zaman aşamasını minimuma indirerek, güven problemini ortadan kaldırmaktadır.

Yurtdışı Kargo Gönderim Süreleri

Şehrinizde ucuza kargo taşımacılığı yapan onlarca firma olabilir. Ancak önemli olan hız ve güvenilirliktir yani kurumsallıktır. Ucuz fiyat verip Avrupa’ ya 20 günde transfer edende mevcuttur. Biz Fast Express olarak 7/24 takip edebileceğiniz sistemimiz ile Avrupa’ya 1-2 iş günü transfer süresince teslimat sağlamaktayız. Diğer kıta ülkleri için bizlerden bilgi alabilirsiniz. Aradığınızda ulaşabileceğiniz müşteri destek çalışanlarımız ürününüzün son durumu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. İnternet sitemizde bulunan canlı destek platformundan bilgi sağlamaktayız.

Yurtdışı Kargo ile Gönderdiğim Masalar Gümrükte Kalır mı?

Yurtdışına yada ülkemizde masa gönderiminde bir gümrük süreci olacaktır. Bu süreci firma bilgi ve birikimi ile süreci en hızlı şekilde gümrüğe takılmadan atlatmaktadır. Gümrük tarafından incelenen masa ürünleri herhangi bir sorun teşkil etmeyeceği için sorun çıkmayacaktır.

Yurtdışı Kargo Masa Gönderim Fiyatları

Ebat ve ağırlıklara göre değişmekte olan fiyatlar en düşük kampanya fiyatlarımız piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Masaların boyutu, ağırlığı ele alınarak gerekli hesaplamalar yapılır. Hesaplamalar sonucunda desi değeri ortaya çıkartılır. Sonrasında masaların gideceği ülke ve gönderim hızına göre fiyatlarımızı ortaya çıkarmaktayız. Bulunduğunuz ilden yurtdışına gidecek olan kargonuzu en ucuz gönderebilmeniz için gideceği bölgenin uygun fiyatlı bir bölge olup olmadığı yurtdışı kargo firmanıza sorulmalıdır. Gidecek kargo paketi sağlam ama fazla ücret çıkmaması için ekonomik boyutlarda olmalıdır. Bulunduğunuz yere en yakın anlaşmalı acenteye teslimi için fiyat uygunluğu sağlanıp sağlanmadığı konusunda kargo firmasından bilgi alınmalıdır.

Yurtdışı Kargo Aşamaları

Tüm yurtdışı kargolarınız, gönderim merkezimize ulaştığı andan itibaren gerekli tüm aşamalar tarafımızca yapılmaktadır. Tüm dosya gönderim işlemleri bu şekilde tamamlanır. Genellikle aynı gün yurtdışına gönderim aşamasına geçilir ve gönderinin ulaştırılacağı ülke ve bölgenin durumuna bağlı olarak birkaç gün içerisinde ulaştırılır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda masa vb mobilya eşyaları taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Günümüz koşullarında artık e-ticaret ekonomi için büyük bir önem taşımaya başladı. Sizde E-ticaret yapmak istiyorsunuz ama yurtdışına nasıl gönderebilirim diye düşünüyorsanız iki adımda kargonuzu yurtdışına gönderebilirsiniz. Düzenli olarak çalışmak için kargo taşıma sözleşmesi karşılıklı imza altına alınırsa indirimli fiyatlardan yararlanılabilinir. İndirimli yurtdışı kargo fiyatlarına ulaşmak için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderinizin evrakları oluşturulduktan sonra ister havale ister link üzerinden kart ile ödeme sistemimiz ile ödemenizi gerçekleştirebilmektesiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP