İran Normal Kargo ve Kurye Gönderimi

16-09-2020 11:38'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 15:46

İran Normal Kargo ve Kurye Gönderimi

İran Normal Kargo ve Kurye Gönderimi

Yurtdışı kargo yani taşımacılık ve dağıtım hizmeti tarih boyunca farklı araç ve yollar ile yapılmaktadır. Günümüzde gelişen araç ve yazılım teknolojisi ile çok hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlara kadar inmiş seviyelere geldi. Taşımacılık hizmeti Türkiye’den tüm dünya’ya yurtdışı kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Özellikle sınır komşusu olan ülkelere sıkça taşımacılık yapılmaktadır.

Fast Express Türkiye’ye 560 km kara sınırı olan iran’a taşımacılık kargo hizmetleri sunmaktayız. İran’a benzersiz bir kargo deneyimi sunan firmamız kargolarınızda hasar, kayıp ve zarar oluşmaması için engin tecrübesi ile hizmet vermektedir. Uzun yıllardır İran’a hafif ve ağır yük taşımacılığı yapan Fast Express genellikle hava ve kara yolunu tercih etmektedir.

İran Normal Kargo ve Kurye Gönderimi

İran’a Kargo ile Neler Gönderebilirim?

İrana tekstil, plastik sanayi, beyaz eşya, gemi nakliyesi, medikal ilaç, otomotiv nakliyesi, gıda, kimyasal madde, yapı inşaat, metal, mobilya, demir, çelik, ağır ve hafif sanayi, maske, tıbbi cihazlar kuru buz sevkiyatı gibi her türlü paket, ürün, evrak, doküman, özel eşya gibi her şeyi gönderiyoruz. Yasal olarak taşınması gereken her şeyi taşıyan firmamız kargolarınızı alıcınızın kapısına kadar teslimatını yapmaktadır.

İran Taşıma Fiyatları

İrana taşınan kargolar firmamız tarafından piyasa koşulları değerlendirilerek en uygun fiyatları belirlemektedir. Kargonuzun boyutu ya da ağırlığı ne olursa olsun her yükte kargoyu irana taşıyoruz. Kargonuzun desi değerine göre belirlenen ücretleri kredi kartı, havale, eft ya da nakit olarak yapabilirsiniz. Ayrıca kargolarınızın ücretlerini alıcınızdan da tahsil ediyoruz. En uygun fiyatlara kargo taşıma hizmeti veren firmamız kargolarınızı ekonomik fiyatlara takipli olarak gönderiyoruz.

Sizlere verdiğimiz yurtdışı kargo takip numarası ile kargolarınızı 7/24 istediğiniz yerden istediğiniz cihaz dan web sitemize girip “gönderi sorgula” kutucuğuna kargo takip numarasını yazarak kargonuzun her hareketini takip edebilirsiniz. Kargo gönderildi mi, ne zaman ulaşır, kime teslim edildi gibi detaylar sistemimizde sizlere gösterilmektedir.

İran Normal Kargo ve Kurye Gönderimi

İran Evrak Gönderimi

İrana her türlü taşıma hizmeti veren firmamız aynı zamanda önemli belge ve dökümanlarınızı göndermektedir. Türkiye ve İran arasında her türlü evrak gönderimi yapan firmamız kişisel gönderimleriniz ya da firma gönderilerinizi gizli şekilde göndermektedir. Belirttiğiniz alıcınız dışında hiç kimseye kargolarınız teslim edilmemektedir.

İran’dan Türkiye’nin her şehirine kargo teslimatı yapıldığı gibi Türkiye’den İran’ın İsfahan, Kerman, Kish Island, Meşhed, Şiraz, Tebriz, Tahran, Abadan, Zabol, Ardabil, Sabzevar, Ahvaz, Yezd, Bandar, Lengeh, Bojnord, Bandar Abbas, Bushehr, Bam, Shahr E Kord, Gorgan, Gheshm, Hamadan, İran Şahr, Ilam, Hürremabad, Hoy, Kermanshah, Lamerd, Lar, Bandar-e, Mahshahr, Nowshahr, Urmiye, Raşt, Ramsar, Senendec, Sari, Sirjan, Tabas, Birjand, Yasuj, Zahedan, Şah, Bahar, Asaluye, İran Körfezi Uluslararası havaalanı, Dezful, Jiroft, Rafsanjan, Arak, Gachsaran, Zanjan, Shahrud şehirlerine her türlü kargo teslimatı yapıyoruz.

İran Normal Kargo ve Kurye Gönderimi

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel kargo hizmetleri sunuyoruz.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışına yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar bireylerin tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Bu bazda yurtdışına kırılacak eşyalarınızda Fast Express firması olarak ucuza ve güvenilir taşıma sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı hızlı kargo gönderimi ücretleri, taşınmasını istediğiniz gönderinin ebat ve ağırlığına, gönderileceği ülkeye ve buna bağlı olarak istenilen ek hizmetlerine göre farklılıklar yaratmaktadır. Web sitemizdeki hesaplama aracından fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP