Yurtdışına Kargo Masa Göndermek

03-06-2021 11:16'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 19-11-2022 23:53

Yurtdışına Kargo Masa Göndermek

Masa, ayaklar veya bir destek üzerine oturtulmuş tabladan oluşan bir mobilyadır. En yaygın masa türü, dört ayak üzerine yerleştirilmiş, dikdörtgen ahşap bir yüzeyden oluşanıdır. Ahşap, neredeyse her dekorasyonla uyum gösterebilen istendiğinde modern istendiğinde klasik tarzlarda kullanılabilen bir dekorasyon malzemesidir. Yemek yemek, çalışmak gibi bireysel amaçların yanı sıra, farklı kişileri toplamak, eşyaları belli bir yükseklikte tutmak gibi amaçlar için de kullanılmaktadır. Masaların uluslararası alanda masa ticareti gönderiminde üreticileri, perakendeciler ve bayiler gibi müşterilerinize ulaştırmak çok önemlidir.

Mobilyaları yurt dışına taşırken, eşyalarınıza azami özen gösterilmesi hayati önem taşır. Muhtemelen masa ve mobilya gibi eşyaları gönderirken bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Yurtdışına masa ve mobilya gönderim sürecinde mobilyalarınızın zarar gördüğünü görmek istemezsiniz.

Yurtdışına Masa Gönderim Fiyatları

Masalar, mümkünse, ayakları çıkarılmalı, masanın alt tarafına sabitlenmeli ve daha sonra yukarıdaki gibi battaniyeye sarılmalıdır. Bu, konteyner içinde alınan alanı büyük ölçüde azaltır ve nakliye maliyetini düşürür. Özellikle daha ağır ürünler ve daha hızlı/daha izlenebilir teslimat yöntemleri için uluslararası nakliye maliyetlerinin yüksek olduğu gerçeğinden kaçış yok. Ancak, vergiler, harçlar ve harçlarda olduğu gibi, müşteriler ürününüzü almak için bunları ödemekten oldukça memnun olabilir. “Maliyetleri optimize etme” bölümünde, çeşitli taşıyıcıların maliyetlerinin bazı seçkin karşılaştırmalarını sunuyoruz.

Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır.

Hasarsız Masa Gönderimi

Yurtdışına masa gönderiminde yüklenen palet, hareketi korumak ve en aza indirmek için tasarlanmış şeffaf streç filmle sıkıca sarılır. Bu ilk koruyucu katmanın üzerine süngerimsi kartondan bir bariyer yerleştirilir ve ardından değerli eşyalarınız için maksimum güvenlik sağlamak için iki kat yumuşak baloncuklu naylon eklenir. Kazara çarpma veya çarpmalardan kaynaklanan herhangi bir hasar veya sorun olmayacaktır. Sorunsuz bir gönderim için tüm tedbirleri almaktayız.

Yurtdışı Kargo Masa Gönderim Süresi

Yurtdışına gönderilecek olan masa ve mobilya ürünleri için ekonomik teslimat seçenekleri de mevcuttur. Ekonomik teslimatlar, ekspres teslimatlara göre yavaş gitmekte ama daha uygun fiyatlı olmaktadır. Avrupa’ya ekonomik teslimatlar servis değişikliklerine göre 3 işgünü ile servise göre 7 işgünü içinde teslim edilebilir. Ekonomik taşımalar da önemli olan noktalardan biri paketlerin fazla transfer görmesi dolayısıyla paketlemelerinin sağlam ve izolesinin yeterli yapılması gerekmektedir. Alıcı adresi bilgileri sokak kapı no ve posta kodu eksiksiz bildirilmeli telefon kontak isim soyadı ve mail adresi de alıcıya bilgilendirmelerde kolay ulaşabilmek için mutlaka kargo firmasına verilmelidir.

Yurtdışı kargo masa ve mobilya gönderilerinde gümrük süreci alıcı ve teslimatın geleceği ülke gümrükleri tarafından uygulanan kanuni ülke prosedürlerine göre belirlenmektedir. Gümrük süreçlerinde geçen süre ve işlemlere ilgili taşıma firması doğrudan müdahale edemediği için müşterinin kendi gümrükçüsü veya şahsen başvurusu doğrultusunda işlem yapılmaktadır.

Fast Express olarak uluslararası kargolarınızda en uygun fiyatlandırmaları sağlamak için ekibimiz yoğun olarak çalışmaktadır. Tüm Türkiye’den bulunmuş olduğunuz adresten yurtdışında bulunan adrese teslimatlarınızı en ekonomik ve en hızlı şekilde yapabilmek için Uluslararası kargo firmaları ile anlaşmalar sağlamakta ve hizmet ağımızı genişletebilmek için yeni çözümler aramaktayız. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda masa ve mobilya taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi yurtdışı kargo hizmetlerini sunmaktayız.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışından gelen paketiniz ithalat veya gümrüklü bir mal ise ve alıcı firma ise anlaşmalı gümrük müşavirinizin gümrük çekim işlemlerini tamamlaması beklenip sonrasında adresinize dağıtıma çıkarılacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolarınız karşı ödemeli olarak gönderilirken, alıcınız tarafından ödemenin teyit edilmiş olması gereklidir. İlgili ödeme teyitleri gönderici tarafından bildirilen bilgiler üzerinden kargo firmasının yapmış olduğu bağlantılar üzerinden sağlanır. Ödeme teyidi olmayan kargolar göndericiye iade edilir. İade sırasında ilgili masraflar göndericiden tahsil edilir. Yurtdışı karşı ödemeli gönderilerde navlun ücreti alıcıdan tahsil edildiği gibi ayrıca ilgili ülke gümrüğünde oluşabilecek olan vergilerde alıcıdan talep edilebilir. İlgili vergi ödemeleri gönderici tarafından talep edilirse Türkiye’den ödenecek şekilde çevrilip işlem yapılabilir bu hususta oluşacak olan extra ücretler göndericiye fatura edilir ve tahsilatı yapılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP