Almanya'dan Türkiye'ye Kargo Gönderme

08-06-2021 11:11'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 07-08-2023 12:24

Almanya'dan Türkiye'ye Kargo Gönderme

Türkiye ile Almanya arasındaki ilişkiler başlangıcından bu yana özel bir önem içermektedir. Osmanlı İmparatorluğu ile Almanya’nın yaşadığı Birinci Dünya Savaşı ortaklığı nedeniyle savaş sonrası dönemde, yeni kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk yıllarında, ilişkiler her ne kadar düşük ölçekli seyretmiş olsa da 1930’lu yıllar, iş birliğinin yeniden kurulduğu yıllardır.

Almanya ve Türkiye iki büyük ülke geçmişten günümüze Osmanlı dönemi ile başlayan ilişkiler günümüze kadar sürmektedir. Türkiye'nin, coğrafi konumu, genç nüfusu ve geniş tüketici pazarı göz önüne alındığında Alman şirketleri için önemli büyüme fırsatlarına sahip çekici bir pazar olduğunu belirten yetkililer "Lojistik ve taşımacılık” alanında önemli fırsatlar oluşmaktadır. Türkiye'ye gönderim yapmak istiyorsanız en iyi en iyi yurtdışı kargo firmasıyız. Yılların verdiği tecrübe ile uluslararası gönderileri kolaylaştıracak süreçleri geliştirmiştir. Aklınızda bulundurmanız gereken şeylerden birkaçı, malın türü, Almanya menşei ve Türkiye'deki varış noktasıdır. Bu bilgiyi kullanarak, gönderinizi tamamlamanız için sizinle çalışıyoruz.

Fast Express ile, Almanya'dan Türkiye'ye ve diğer tüm rotalara, en ünlü uluslararası kargo şirketleri tarafından nakliye hizmetlerine erişebilirsiniz. Küçük bir paketten paletli ürünlere ve hacimli ürünlere kadar neredeyse her şeyi göndermenize yardımcı olabiliriz. Almanya'dan Türkiye'ye paletli sevkiyatımızla daha ağır ve daha büyük miktarları göndermeyi kolaylaştırıyor. Hem özel hem de ticari müşteriler için bir dizi farklı palet nakliye hizmeti, palet depolama ve çoğu Avrupa rotasında anında palet teslimatı sunuyoruz.

Almanya'dan Türkiye'ye Kargo Gönderim Fiyatları

Almanya'dan Türkiye'ye bir paket veya evrak göndermeniz gerekiyorsa, yurtdışı kargo firmamız ile bağlantı kullanarak anında fiyat teklifi alabilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti alabilirsiniz. Firma olarak gerisini en tanınmış lojistik sağlayıcılarla birlikte organize ediyoruz. Önceki ve mevcut tüm siparişlerinizi ve bunların maliyetlerini izlemenize ve gelecekteki lojistik süreçleri kolayca planlamanıza olanak tanıyan sezgisel bir sevkiyat panosu oluşturduk. Hemen ücretsiz hesap açarak yurtdışı kargo gönderisi oluşturabilirsiniz. Gönderinizin tam maliyeti birden fazla faktöre bağlıdır. Size maliyetler hakkında rekabetçi ve doğru bir fiyat teklifi verebilmek için yoğun şekilde çalışıyoruz.

Almanya'dan Türkiye'ye Kargo Gönderim Fiyat Hesaplama

Almanya Türkiye arasında kargo gönderimi yapan firmamız en uygun maliyetleri hesaplayıp gönderim yapmaktadır. Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır.

Türkiye’den Almanya’ya kargo gönderimi yapmak isteyen bireysel, kurumsal firmalar ve vatandaşlarımızın kargo fiyatlarını desi değerine göre hesaplıyoruz. Özenle hazırlanıp paketlenen kargo gönderileriniz en uygun fiyatlara gönderilmektedir. En güvenli ve hızlı kargo gönderim hizmeti veren firmamız kargolarınızın hacmini hesaplayarak en hızlı şekilde göndermektedir. Yurtdışı kargo hizmetimiz ile Almanya’dan Türkiye’ye yurtdışına, Teknolojik ürünler, yedek parçalar, plastik, medikal, kırtasiye, ilaç, mobilya, ayakkabı, otomasyon, makine ve ekipmanlar, gıda, bozulabilir ürünler, evrak, doküman ve her türlü özel eşyalarınız gönderilmektedir. Yasal olarak taşınması gereken her türlü paket ve evrak en uygun fiyatlara gönderilmektedir.

Almanya Türkiye Yurtdışı Gönderi Evraklar Nelerdir?

Numune, ETGB  yada beyannameli gönderilerin hepsinde değişiklik göstermektedir. Numune için; Konşimento ve Proforma Fatura ETGB için; Invoice, E-Arşiv Fatura, Etgb Bilgi Formu ve Konşimento yeterlidir. Beyannameli gönderiler için; Yükleme Notası, E-Fatura, Packing List ve Konşimento yeterlidir. Beyanname işlemlerini gümrükçünüz yapmaktadır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Almanya Türkiye alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

1. Bölgeden başlayıp 7. Bölgeye kadar giden ülke grupları için fiyatlandırmalar farklıdır. Gönderiniz oluştuğunda ebat ve ağırlıkları ile birlikte ülke grubuna bakarak fiyatlandırma yapabilmekteyiz. Daha detaylı bilgi için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına kargo olarak gönderisi yapılırken şahıs olarak yapılacak olan gönderilerde alıcınıza gidecek olan ürün için yurtdışında vergi ve diğer bir ülke gümrüğü ile alakalı gider oluşup oluşmayacağı yönünde bilgi sorulmalıdır. Yurtdışında bulunan kişiye ülkesinde oluşabilecek vergi ve diğer maliyetler için kendisinin de gümrük ve gümrükçü mercileri üzerinden bilgi alması tavsiye edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolarınız için Kargonuzun ebat ve ağırlıklarının hesaplanması gerekmektedir. Ebatları en, boy ve yükseklik birbiri ile cm olarak çarpılıp 5000 e bölünür ve ağırlıklar tartıldıktan sonra hangisi büyük ise bu rakam fiyatlandırma için baz alınır. Kargonun gidecek olduğu ülkenin posta kodunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Uzak bölge olan teslimat noktalarında ekstra dağıtım şarjları uygulanacak olup bu şarjlar hakkında bilgi talep edilmelidir. Kargo anlaşmalı acenteye gönderici tarafından teslim edilecek ise acente bilgiler alınmalı bu konuda indirim söz konusu ise talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP