Uluslararası Kargo Kurye ve Gönderi Hizmeti

30-01-2020 14:06'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 16-12-2022 16:08

Uluslararası Kargo Kurye ve Gönderi Hizmeti

Uluslararası Kargo Kurye ve Gönderi Hizmeti

Uluslararası kargo kurye ve gönderi hizmeti ile dünyanın her noktasına kargo gönderimi yapılabilmektedir. Uluslararası yapılan yurtdışı kargo hizmeti ile her sektörden her ürün gönderilmektedir. Uluslararası kargo taşımacılık işinde hava, kara ve deniz yolu tercih edilmektedir. Tüm bu seçeneklerden en çok tercih edileni ise hava yoludur. Uçak kargo ile yurtdışına gönderilen paketler kurye hizmetimiz ile çok hızlı bir şekilde adreslerine teslim edilmektedir. Yurtdışı kargo gönderi hizmeti ile kargolarınızın teslimatı yapılmaktadır.

Uluslararası kargo hizmeti almak isteyen firmalar için her sektörden ürün, mal veya evrak gönderilmektedir. Tekstil, gıda, teknoloji, metal sanayi, plastik sanayi, yedek parça gibi her sektörden binlerce ürün, mal, evrak ve özel tüm eşyalarınız gönderilmektedir. 200’den fazla ülkeye gönderi hizmeti vermek çok kolay değildir. Ancak Fast express olarak tüm zorlukları aşarak paletli kargo, paket yapılan kargolar, evrak ve doküman gibi gizli tüm belgelerinizde güvenle gönderilebilmektedir.

Uluslararası Kargo Kurye ve Gönderi Hizmeti

Uluslararası Kargo Kurye Hizmeti

Uluslararası kargo kurye hizmeti almak isteyen herkes kargolarını hızlı ve güvenli bir şekilde göndererek sırtındaki yükleri atmaktadır. Firma olarak her türlü kargo yada özel eşyalarınızı göndererek yükünüzü hafifletiyoruz. Sektörde dünya lideri olmak adına dünya çağında en iyi hizmeti veriyoruz. Yurtdışına uluslararası kargolarınız çok hızlı bir şekilde gönderilmektedir. Kargolarınız gideceği adrese kadar takibi sağlanmaktadır. Kargolarınız güvenle takip edilerek adrese teslim edilmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki noktalara kargo taşıma hizmeti veren firmamızın kurye servis elemanları disiplinli, güvenli ve hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirmektedir.

Uluslararası Kargo Kurye ve Gönderi Hizmeti

Uluslararası Kargo Kurye ve Gönderi Fiyatları

Uluslararası kargo, kurye ile gönderi hizmeti veren firmamız artan fiyatlara rağmen sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Koli, paket, paletli ürünler, evrak, doküman ve özel eşyalar için fiyatlandırmamız malzemelerin hacmine göre belirlenmektedir. Belirlediğimiz fiyatlar piyasadaki en uygun fiyatlardır. Sadece fiyat konusunda memnun kalmayacaksınız. Ödediğiniz ücret doğrultusunda verdiğimiz hizmetin ne kadar kaliteli olduğunu gördüğünüz de çok rahat edeceksiniz. Bütçe dostu fiyatlarımız hakkında bilgi almak için hemen web sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Kargo Kurye ve Gönderi Hizmeti

Uluslararası Kargo Kurye ile Nasıl Gönderi Oluşturulur?

Fast-express olarak 200’den fazla ülkeye yaptığımız yurtdışı kargolar online olarak telefonla yada izmir yada İstanbul şubemize gelerek kargolarınızı gönderiyoruz. Web sitemizin sol tarafında bulunan hızlı menüden “Yurtdışı kargo gönderisi oluşturun” butonuna tıklayarak kolaylıkla gönderi oluşturabilirsiniz. Ayrıca hızlı menüden kargo takibi gibi tüm işlemlerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Rekabetçi fiyatlarımız ve hizmet kalitemiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerimizi esneterek kolaylık sağlıyoruz. Ayrıca sizlere verdiğimiz hizmetin yanında çok başarılı bir iletişim ağımız bulunmaktadır. Fast Express yurtdışı kargo ve yurtdışı kurye konusunda müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir.

Uluslararası Kargo Kurye ve Gönderi Hizmeti

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Online kayıt işlemlerini kullanarak internet sayfamızdan yurtdışına tüm kargo transfer işlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş ve ülke bilgileriniz girdikten sonra işlemleri hızlıca yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Kargo; hem yurtdışı hızlı kargo gönderi teslim etme hem de teslim alma aşamasında, yurtdışı ülkelerin gümrük süreçlerinde, tüm yurtdışı kargo transfer işlemlerinde, hem de güvenli taşınma esnasında en hızlısıdır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Beyannameli gönderi aslında zor gibi görünse de rahatlıkla ve kolaylıkla yapabileceğiniz bir sistemdir. Sizden talep ettiğimiz üç evrağı hazırlamanız yeterlidir. Gerekli evraklar ile gönderinizin sevkini havalimanına sağladıktan sonra İzmir – Almanya gümrük çıkışlarımız ile detayları gümrükçünüze iletiyoruz. Gümrükçünüz beyanname işlemlerini tamamladıktan sonra gönderinizin çıkışı gerçekleşiyor ve adrese teslim sağlıyoruz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP