Yurtdışına En Ucuz Kargo Nasıl Gönderilir?

06-08-2021 07:49'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 16:42

Yurtdışına Ucuz Kargo Nasıl Gönderilir?

Yurtdışına ucuz uygun fiyatlı kargo gönderiminde müşteri tabanınızı genişletmenin ve satışları artırmanın en iyi yöntemlerinden biri, ürünleriniz için dünya çapında teslimat sunmaktır. Yurtdışı kargo ile karşılaştırılabilir kalite ve hızı korumak, aşırı harcama yapmamakla birlikte zor olabilir.

Uluslararası gönderi yapmanın en iyi yolu, ortalama sipariş hacminize, gerekli teslimat hızına ve ürünlere bağlıdır. USPS gibi ucuz çözümler olsa da, uluslararası nakliyenin onlarla ne kadar sürebileceğini tam olarak söylemek mümkün değil. Buna karşılık, fazladan ödeme yapmak daha iyi hizmet, daha hızlı sevkiyat ve daha kesin teslimat süreleri sağlayacaktır, ancak bazı mal kategorileri için maliyet çok yüksek olabilir. Ürününüzü yurtdışına göndermek, operasyonlarınızı genişletmek ve çeşitlendirmek için harika bir yoldur. Yurtdışı kargo gönderiminde her türlü imkanları ile Fast Express siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Uluslararası bir paketi nasıl göndereceğinizi araştırırken zahmet çekmenize gerek yoktur. Bunun yerine, Fast express’in sizin için işlerinizi halletmenize izin verin. Firmamız fast Express uluslararası alanda müşterilerine en iyi hizmetleri sunmak adına havayolu kargo, kargo fiyatları ve kargo takibi konusunda en iyi hizmetleri sunmaktadır.

En Ucuz Numune Gönderim için Gönderilecek Evraklar

Numune, ETGB  yada beyannameli gönderilerin hepsinde değişiklik göstermektedir. Numune için; Konşimento ve Proforma Fatura ETGB için; Invoice, E-Arşiv Fatura, Etgb Bilgi Formu ve Konşimento yeterlidir. Beyannameli gönderiler için; Yükleme Notası, E-Fatura, Packing List ve Konşimento yeterlidir. Beyanname işlemlerini gümrükçünüz yapmaktadır.

Havayolu Kargo Taşımacılığı

Doğrudan bir hava taşımacılığı şirketine giderseniz, gümrük işlemlerini kendiniz yapmanız veya bir gümrük acentesinden hizmet almanız gerekebilir, bu da maliyete ve stres seviyenize önemli ölçüde katkıda bulunur. Ayrıca, şirketiniz bu hizmeti sunmuyorsa, eşyalarınızı havalimanına ve havaalanından nasıl alacağınızı da düşünmeniz gerekecektir. Ancak firmamıza başvurduğunuzda sizlere en iyi havayolu taşımacılığı sunmak adına en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Zamandan Tasarruf

Zamandan tasarruf etmek için akıllı tercih teknolojisine sahip ücretsiz özel uçak araçlarımıza erişin. Müşterilerimiz havayolu ile çok daha hızlı bir taşımacılık hizmetine sahip olacaktır.

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına en uygun şekilde kargo gönderen firmalardan olan Fast Express uluslararası alanda taşımacılık kurallarına göre en iyi hizmetleri en uygun fiyatlara sunmaktadır. Yurtdışı kargo maliyetlerinde desi hacim değeri, gönderilecek mesafe ve alacağınız hizmete göre değişen fiyatlar aynı zamanda piyasa daki dalgalanmalardan da etkilenmektedir. Alacağınız fiyatlar piyasanın en uygun fiyatlarıdır.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en uygun fiyatlı gönderim sağlamaktayız.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışı uçak kargo ile gönderilebileceğiniz ürünler, ihracat malları, evraklar, dosyalar ve dökümanlar uçak kargoya verilerek, havayolu ile birkaç gün içerisinde istediğiniz ülkeden istediğiniz ülkeye ulaşımı sağlanmaktadır. Fast Express Kargo ile tüm aşamalar kolaylıkla halledilip, istediğiniz alıcıya güvenle teslim edilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Anlaşmalı olduğumuz acenteler ile gönderilerinizi adresinizden alıp alıcı ülkede istediğiniz bir adrese gönderebiliyoruz. Size ilettiğimiz evrakları kuryeye teslim etmeniz yeterlidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP