Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gönderme

30-12-2020 15:28'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 04-09-2023 19:49

Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gönderme

Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gönderme

Amazon dünyanın en büyük e ticaret sitelerinden biridir. Amazon üzerinden dünyada ve Türkiye’de çoğu insan ve firma satış yapmaktadır. Sermayesi ve ürünü olan herkes bu işi yapabilmektedir. Amazon uluslararası alanda hizmet verdiği için sipariş veren müşterilerine en hızlı şekilde kargo gönderimi yapmalıdır.

Amazon e ticaret sitesinde satış yapan tüm firma ve şahısların ürünlerini amazon depolarına gönderilmelidir. Zira bunun sebebi amazon sipariş verilen ürünü en hızlı şekilde ulaştırmak için ürünün deposunda olması gerekmektedir. Türkiye ve Dünyada amazon üzerinden e ticaret yapanlar ürünlerine amazon depolarına göndermektedirler. Buradaki gönderim satış yapan firma ile alakalıdır. Amazon satıcıları ürünlerini göndermek için yurtdışı kargo firmaları ile anlaşarak ürünlerini göndermektedirler.

Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gönderme

Fast express uluslararası alanda Amazonun tüm depolarına kargo paketi, ürünleri, evrakları hemen hemen her şeyi taşıyoruz. 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 telefon numaraları ile bizi arayıp ya da www.fast-express.com üzerinden bizlere ulaşarak kargolarınızı gönderebilirsiniz.

Amazon depolarına tek tıkla göndereceğiniz kargolarınız hızlı, güvenli ve en uygun fiyatlarla yurtdışında istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Dünya ekonomisinin büyümesi ile taşımacılık sektörü de farklı bir boyut kazanmıştır. Günümüzde taşımacılık sektöründe hızlı ve güvenli kargo göndermenin yolu hava yolu yani uçak kargodur. Yurtdışı kargolarınızın hızlı ve güvenli şekilde ulaştırılması hem müşteri memnuniyeti hem de rekabet açısından çok önemlidir.

Türkiye’den Amazon Depolarına Ucuz Kargo Nasıl Gönderilir?

Türkiye’den amazon depolarına hızlı ve en ucuz kargo gönderimi için firmamız kargonuzu kapınızdan alıp istediğiniz amazon deposuna teslim etmektedir. Hızlı ve güvenilir bir kargo gönderimi için sektörde en iyi hizmeti veren firmamız kargolarınızı uçaklarla hızlı ve ekonomik fiyatlara göndermektedir. Türkiye’den Amazon depolarına kargo gönderimi yapmak isteyen bireysel, kurumsal firmalar ve vatandaşlarımızın kargo fiyatlarını desi değerine göre hesaplıyoruz. Özenle hazırlanıp paketlenen kargo gönderileriniz en uygun fiyatlara gönderilmektedir. Güvenli ve hızlı kargo gönderim hizmeti veren firmamız kargolarınızın hacmini hesaplayarak en hızlı şekilde gönderiyoruz.

Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gönderme

Yurtdışı Kargo ile Amazon Deposuna Hangi Ürünleri Gönderebilirim?

Yurtdışı kargo hizmetimiz ile amazon depolarına satışını yaptığınız teknolojik ürünler, yedek parçalar, plastik, kırtasiye, medikal, kırtasiye, ilaç, mobilya, ayakkabı, otomasyon, makine ve ekipmanları gönderiyoruz gönderiyoruz. Yasal olarak taşınması gereken her türlü paket ve evrak en uygun fiyatlara firmamız aracılığı ile gönderilmektedir.

Yurtdışı Güvenli Kargo Gönderimi ve Takibi

Küçük işletmeler, bireysel olarak satış yapanlar rahatlıkla istenilen amazon deposuna kargo gönderimlerini firmamız aracılığı ile gönderebilir. Amazon deposuna gönderilene kadar ürünlerinizin takibini yapıyoruz. Tüm gönderileriniz Fast Express kargo tarafından özenle hazırlanır, depolarımızda korunur, paketlenir. En hızlı şekilde evrak işlemleri aşamasından geçirilir. En güvenli şekilde amazonun depolarına gönderimi yapılır. Tüm hareketleri sizlere verdiğimiz kargo takip numarası ile takip edebilirsiniz.

Amazon Deposuna Yurtdışı Kargo Gönderme

Fast Express; Yurtdışı Kargo hizmeti ile Amazon depolarına paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, hacim veya ağırlık bilgisinden hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en, boy, yükseklik cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur aynı paket için kendi kg ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili ağırlık üzerinden yapılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolar için fiyatlandırmalar döviz bazında yurtdışından belirlendiği için döviz kurlarındaki artışlar, uluslar arası petrol fiyatlarında meydana gelen değişimler, kargo fiyatlarının da artmasına neden olmaktadır. Fiyatlandırmalar için Kampanya fiyatlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP