Yurtdışına Maske Gönderimi Nasıl Yaparım?

12-05-2020 13:17'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 12:05

Yurtdışına Maske Gönderimi Nasıl Yaparım

Yurtdışına Maske Gönderimi Nasıl Yaparım?

Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 virüsü nedeniyle maske kullanımını da ortaya çıkardı. Hayatımızı önemli derecede değiştiren korona virüsü nedeniyle artık dışarı çıktığımızda maske takmak zorunda kaldık. Virüsün ilk yayıldığı ve tavan yaptığı noktaya kadar maske satışı ve ihracatı yasaktı ancak bu yasak son zamanlar da gevşetilerek maske satışı ve ihracatı yapılmaya başlandı.

Yurtdışında kişisel koruyucu tüm maskelere ihtiyaç arttığı için ihracat yapılmaya başlandı. İhracatın serbest bırakılması ile şahıs ve firmalar yurtdışına kargo ile maske gönderimi yapabilmektedir. Yurtdışına maske, kişisel koruyucu maske, cerrahi maske gibi maskeler gönderilebilmektedir. Özellikle Avrupa, Amerika, asya ve diğer kıta ülkelerine maske gönderimi sıklaştı.

Yurtdışına Maske Gönderimi Nasıl Yaparım

Ekonomik Fiyatlı Kargo ile Maske Gönderimi

Yurtdışına tıbbi maske ve kişisel koruyucu artık gönderilebildiği için firmamız bu yönde çalışmalarını hızlandırmıştır. Yurtdışında istediğiniz her noktaya imalatı yapılan her maskenin gönderimi en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Diğer ürünler ile aynı şekilde gönderim yapan firmamız kargonuzun hacmine göre fiyat belirlemektedir. Belirlenen fiyatlar piyasanın en uygun fiyatlarıdır.

Yurtdışına Maske Gönderimi Nasıl Yaparım

Yurtdışı Kargo Maske Gönderimi ve Takibi

Yurtdışı kargo ile göndereceğiniz kargolarınız takipli olarak yapılmaktadır. Kargonuzu takip etmek için kargo takip numarası ile kargonuzun her hareketini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kargonuzu göndermek için www.fast-express.com üzerinden bizlere ulaşarak maske gönderimi için daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İsteseniz web sitemizden online kargo gönderisi oluşturabilirsiniz.

Maske gönderiminde her türlü tıbbi maskeleriniz kapınızdan alınarak yurtdışına gönderilmektedir. Sizlere sunduğumuz en uygun fiyatlar haricinde maskelerinizi hızlı ve güvenli şekilde göndermekteyiz.

Yurtdışına Maske Gönderimi Nasıl Yaparım

Yurtdışına Maske İhracatı

Yurtdışına maske ihracatında son günlerde artış oldu. Maske üreticileri ve maske satıcı firmalar için yurtdışına maske göndermek hayati derecede önem kazandı. Zira bu süreçte talebe karşılık verebilmek te çok önemlidir. Fast express yurtdışına maske göndermek için maske üreticilerine maske gönderimi konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Türkiye’den yurtdışına cerrahi ve tıbbi maske çıkışı izne tabi olması dolayısıyla bir dahaki resmi bilgilendirmeye kadar çıkış yapılamamaktadır.
Türkiye’den yurtdışına maske çıkışı izne tabi olduğu için böyle bir hizmet alamazsınız.

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP