Hava Kargo Fiyat Hesaplama

10-05-2021 16:01'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 08-04-2023 23:24

Hava Kargo Fiyat Hesaplama

Geçmişten günümüze havacılık tarihi, insanlığın ilk günlerindeki ilkel uçuş denemeleri ve 17 Aralık 1903’te Wright Kardeşlerin ilk havadan ağır motorlu uçuşu yapması da dahil olmak üzere insanlı uçuşun gelişiminin devamı niteliğindedir. Uçakları askeri amaçlı kullanan ilk ülke Bulgaristan olmuştur ve uçaklarıyla Osmanlı cephelerinde keşif yapmak için 1. Balkan Savaşında (1912-1913) kullanmışlardır. Uçakların, saldırı, savunma ve keşif amaçlı olarak gerçek anlamda kullanıldığı ilk savaş I. Dünya Savaşı olmuştur. Ticari Havacılık, II. Dünya Savaşı’ndan sonra eski askeri uçakları kullanarak insan ve eşya taşımacılığı yapılarak gelişmeye başladı.

Taşımacılık türleri arasında 20.yüzyılın başlarında kendini en iyi şekilde öne çıkarmayı başaran taşımacılık türü de havayolu taşımacılığıdır. Havayolu taşımacılığının; faaliyetleri açısından uluslararası alana en açık sektörlerden bir tanesi olması, küreselleşme olgusunun bu sektörü derinden etkilemesine sebep olmaktadır. Taşımacılık modları arasında en yeni ve gelişime en açık taşımacılık türü havayolu taşımacılığıdır. Hava yolu ile ticari taşımacılık hizmeti uçaklarla yapılmaktadır.

Yurtdışı Kargo Fiyatları Hesaplama

Hava taşımacılığı söz konusu olduğunda, ağırlık ve hacim önemli faktörlerdir. Hava taşıyıcıları, hangisinin daha pahalı olduğuna bağlı olarak hacimsel ağırlık (boyutsal ve ağırlık) hesaplaması yapılarak desi değeri belirlenir.  Desi hesaplanın yanı sıra kargonun hangi sürelerde, nereye gönderileceği de çok önemlidir. Fiyatlar bu faktörlere belirlenmektedir.

Yurtdışına gönderilecek paket, evrakların özenle hazırlanıp paketlenen kargo gönderileriniz en uygun fiyatlara gönderilmektedir. Bireysel, kurumsal firmalar olmak üzere şahıslarında gönderileri hesaplanarak dünyanın her noktasına göndermekteyiz. En güvenli ve hızlı kargo gönderim hizmeti veren firmamız kargolarınızın desi değerini hesaplayarak göndermektedir. Hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz. Navlun oranı hesaplayıcılarından farklı olarak, Fast express hesaplayıcı, ek ücretler de dahil olmak üzere anında, hepsi bir arada navlun teklifleri sunmaktadır.

Havayolu Kargo Taşımacılığı ile Hangi Ürünler Gönderilir?

Uluslararası alanda müşterilerimize hava  yolu kargo gönderiminde yasal olarak taşınması gereken ürünleri belirtiyoruz. İthalat ve ihracat ürünleriniz, gıda ürünleri, fuar gereçleri ve fuar ekipmanları, sanayi malzemeleri, evraklar, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, mobilya, ev tekstili, ofis eşyaları,  Giysi elbise ve tekstil ürünleri, kozmetik ürünler, aksesuar parçaları, bijuteri ürünleri, aksesuar, kitap dergi ve defterler, ev aletleri, araba parçaları, plastik ürünler, bebek ürünleri, elektronik ürünler, belge evrak dökümanlar, mumlar, numuneler, bilgisayar, duvar kağıtları ve jaluzi ürünler, cam metal kaplar, bilgisayar ürünleri ve fotokopi kağıtları, inşaat dekorasyon ve yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ekipmanlar ve malzemeleri, koli, paket, çuval, sandık, paletli ürünler taşıma standartlarına uygun olan tüm kargo paket gönderileri dünyanın 220 ülkesinde tüm hava alanlarına gönderilmektedir.

Yurtdışı Kargo Takibi

Yurtdışı kargo gönderiminde en önemli noktalardan biri de kargolarınızın en kısa sürelerde gönderilmesidir. En kısa sürelerde gönderilen kargolarınızın takibini kolaylıkla yapmaktayız. Hız ve güvenirlilik nedeniyle tercih edilen hava yolu kargo ile hemen hemen her paket ve evrak gönderilir. Yurtdışı kargo gönderiminde hesaplamalar zor görünse de kullandığımız sistem hesaplamanın üstesinden kolaylıkla gelmektedir.

Çok iyi bir yurtdışı kargo şirketi bulmak, işletmenizin başarısı için çok önemlidir. Yurtdışı kargo firmaları tam olarak hangi hizmeti veriyor çok iyi araştırmalısınız. Ayrıca fiyat hesaplamasını düzgün mü yapıyor araştırmalısınız. Bu noktada en güvenilir firmalardan olan firmamız Fast express uluslararası hava yolu taşımacılığında müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize hava kargo hesaplamalarını en iyi şekilde yaparak en uygun fiyatları sunmaktadır.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışı kargolarınız için Kargonuzun ebat ve ağırlıklarının hesaplanması gerekmektedir. Ebatları en, boy ve yükseklik birbiri ile cm olarak çarpılıp 5000 e bölünür ve ağırlıklar tartıldıktan sonra hangisi büyük ise bu rakam fiyatlandırma için baz alınır. Kargonun gidecek olduğu ülkenin posta kodunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Uzak bölge olan teslimat noktalarında ekstra dağıtım şarjları uygulanacak olup bu şarjlar hakkında bilgi talep edilmelidir. Kargo anlaşmalı acenteye gönderici tarafından teslim edilecek ise acente bilgiler alınmalı bu konuda indirim söz konusu ise talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Çevrenizde ucuza kargo taşımacılığı yapıyoruz diyen bir çok firma mevcuttur. Ancak önemli olan hız ve güvenilirliktir. Ucuz fiyat verip Avrupa’ ya 20 günde transfer edende mevcuttur. Biz Fast Express olarak 7/24 takip edebileceğiniz sistemimiz ile Avrupa’ya 1-2 iş günü transfer süresince teslimat sağlamaktayız. Aradığınızda ulaşabileceğiniz müşteri destek çalışanlarımız ürününüzün son durumu hakkında sizi detaylı olarak bilgilendirmektedir. İnternet sitemizde bulunan canlı destek platformundan bilgi sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP