Almanya Yurtdışı Kargo Firmaları

09-09-2019 14:17'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 28-11-2023 17:19

Almanya Yurtdışı Kargo Firmaları

Almanya Yurtdışı Kargo Firmaları ile Yurtdışı Kargo Gönderimi

Fast Express Kargo,  uluslararası ithalat firmaları ve ihracat firmaları, özel depolar, Tüm dünya üzerinde uluslararası kargo taşımacılığı yapan firmalar ve acenteler ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde ticari ve bireysel yüklerinizi uluslararası standartlara uygun olarak taşımaktadır. Fast Express Kargo sorumluluğunun bilincinde ve müşteri ihtiyaçlarını sınıflandıran, iş ve taşıma planlamasını yaparken ana taşıma modellerinin yanı sıra, iç nakliyeden depolamaya ve gümrüklemeye kadar her ayrıntıyı hesaplamaktadır. Uluslararası kargo sektöründe, her ayrıntıyı bir müşteri titizliğiyle düşünen firmamız, tüm yurtdışı kargo hizmetlerinde hızlı ve ekonomik çözümlerini kaliteli hizmet anlayışıyla sunmaktadır. Uluslararası taşımacılık ve Uluslararası kargo hizmeti alacağınız zaman tüm işlemlerini yasal çerçeve de sunan bir firma seçmeniz gerekir. Çünkü yurtdışı kargo paketleriniz güven içerisinde taşınması ve belirtilen adrese zamanında teslim edilmesi gerekir. Uluslararası yurtdışı kargo ve nakliyat hizmeti uzmanlık gerektirir. Fast Express Kargo firmamız ile iletişime geçip, müşteri temsilcilerimiz ile detaylı bilgileri edindikten sonra, bizden hizmet alarak gerekli Almanya yurtdışı kargo firmaları desteğini ekonomik ve güvenli bir biçimde sağlayabilirsiniz. Firmamız taşımacılık alanında başarılı işlere imza atmıştır ve atmaktadır. Uluslararası kargo alanında uzman kadrosu ile güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Taşımacılık işlemi kendi bünyemizde yer alan özel nakliye araçlarımız yardımı ile yapılır. Fiyat politikamız da ekonomik olarak belirlenmiş olup uygun vadeler ile profesyonel bir hizmet sunulmuştur.

Almanya Yurtdışı Kargo Firmaları ile Yurtdışı Kargo Gönderimi

Almanya Yurtdışı Kargo Firmaları

Fast Express Kargo; ülkemizde hizmet veren global yurtdışı kargo firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Yurtdışına kargo göndereceğiniz zaman yada yurtdışından Türkiye'deki şehirlere kargo göndereceğiniz zaman her bir kargo firmasından ayrı ayrı fiyat teklifi almak, teslimat hakkında bilgi almak, ücretler fiyatlar ve şubelerden teslim edilmesi gibi zorlu süreçler ortaya çıkmaktadır. Bu zorlu süreçleri en düşük maliyetli ve en rahat şekilde halledebileceğiniz firma fast express Kargo'dur.

Almanya Yurtdışı Kargo Firmaları

Dünyamızda gelişen teknoloji ile yurtdışı seyahat, taşımacılık, iletişim ve ticari faaliyetler artık kolaylaşmakta ve yaygınlaşmaktadır. Bu kolaylık ve yaygın hale gelme durumu, yurtdışı kargo ihtiyacını doğurmaktadır. Arz talep ilişkisi ile yurtışı kargo maliyetleri de geçtiğimiz yıllara nazaran daha da düşmektedir. Bireysel yurtdışı kargolar genellikle; kişisel gönderiler, hediyeler, evrak ve belgeler, kendi küçük eticaret faaliyetleri için kullanılır. Ticari yurtışı kargolar ise ihracat malları, ürünler, makineler, parçalar, numune gereçler, fuar ekipmanları, dökümanlar ve yine eticaret faaliyetleri için kullanılmaktadır.

Almanya Yurtdışı Kargo Firmaları ile neler gönderilebilir?

Almanya Yurtdışı Kargo Firmaları ile neler gönderilebilir?

Ülkenizde bulunan malların ithalat ve ihracat edilmesinin yanı sıra belge, evrak, döküman gönderilerini de Fast Express Kargo ile Türkiye sınırları içerisindeki  herhangi bir ilden, Almanya başta olmak üzere tüm ülkelere gönderebilirsiniz. Fast Express kargo, gönderinizin Almanya dışına çıktığı andan itibaren, karşı alıcının eline geçmesi ile biten stresli süreci ortadan kaldırmaktadır.

Almanya Yurtdışı Kargo Firmaları Ücretleri

Almanya Yurtdışı Kargo Firmaları Ücretleri

Bulunduğunuz ülke içerisindeki bir bölgeden Almanya’ya yada Almanya’dan bulunduğunuz bölge sınırlarına göndereceğiniz malın/ürünün/eşyanın nakit olarak değeri 7500 euro'yu geçmemesi gerekmektedir. Ayrıca toplam ağırlığında 150 kilogramı geçmesi halinde Fast Express Kargo ile tekrar konuyla ilgili görüşme yapmanız gerekmektedir. Mallarını bu amaçlarla gönderen firmaların karşılaştıkları bazı kdv riskeri vardır. Kdv kanunu gereği, yurtdışına kargo ile mal gönderirken “Varış Yeri İlkesi” (Destination Principle) gereği, gönderdiğiniz mal veya hizmetler gönderilen ülkenin vergisine sorumlu tutulur. Yurtdışına gönderilen malın ihraç eden ülkenin kdv’si hesaplanmaz, bunun yerine yurtdışına gönderilen malın gittiği ülkenin varış yeri ilkesi gereğince kdv kanunları ile hesaplanır. Yurtdışına kargo ile mal gönderme işlemlerinizde Fast Express Kargo, sizi bu kdv sorunsalı durumlarından kurtarır. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yurdışı express kargo hizmetinde bizlere emanet ettiğiniz gönderiler en hızlı ve en ekonomik şekilde taşınır, güvenli bir şekilde teslim edilir.

Almanya Yurtdışı Kargo Firmaları Ücretleri

Almanya federal bir devlet. Hem Federal Yönetim’in hem de 16 farklı eyaletin kendilerine ait yetki alanları bulunuyor. Başkenti Berlin olan ve yaklaşık 82 milyon nüfusa sahiplik yapan Almanya tüm dünyada dev sanayisi ile bilinmekle birlikte dünyanın en önemli ekonomik güçlerindendir. Turistik açıdan farklı tarihi yapıları ile görülmesi gereken ülkeler arasındadır. Genç nüfusun azınlıkta olduğu Almanya’da resmi dil Almanca iken Para Birimi olarak Euro kullanılır. Türkiye’ye uçak ile uzaklığı 3 saattir. Yerel saati Türkiye saatine göre 1 saat daha geridir. Almanya vize isteyen ülkeler arasındadır, gitmeden önce vize başvurunuzu yapmış ve Almanya’ya vize almış olmanız gerekmektedir.

Almanya En Ucuz Yurtdışı Kargo Firmaları 

Online alışverişlerin artmasıyla birlikte, uluslararası kargo gönderimi de önemli bir hale gelmiştir. Özellikle Almanya'ya kargo gönderme işlemleri, Türkiye'den en sık tercih edilenler arasında yer almaktadır. Peki, Almanya yurtdışı kargo firmaları nelerdir? Hangi kargolar Almanya'ya gönderim yapmaktadır ve en hızlı yurtdışı kargo hangisidir? Almanya'ya kargo gönderimi isteyenler için Almanya yurtdışı kargo firması olarak ön plana çıkan firmalar ile siz de Türkiye'den Almanya'ya güvenli hem de deneyimli firmayla kargo göndermek isterseniz, bu yazımızı okuyarak doğru tercih yapabilirsiniz.

Online Almanya Kargo Gönderme 

Günümüzde internetin hayatımızın bir parçası haline gelmesiyle birlikte birçok işlemi online olarak gerçekleştirebiliyoruz. Bu işlemlerden biri de kargo gönderme işlemidir. Özellikle yurtdışına kargo göndermek isteyenler için online kargo gönderme hizmetleri büyük bir kolaylık sağlamaktadır. 
Online Almanya kargo gönderme işlemi yaparken hızlı uçak kargo paket taşımada yurtdışında güvenilir hizmeti sunan firmalardan biri de Fast Express'tir. Yurtdışı kargo ücretlerini firmamızın kampanya sayfasından, online kargo gönderme platformu üzerinden herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan, internet üzerinden kolayca işlem yapabilirsiniz.

Almanya'ya Giden Hangi Kargolar Var 

Almanya'ya giden hangi kargolar var? Almanya, Türkiye'nin en önemli ticaret ortaklarından biridir. Bu nedenle, Almanya'ya gönderi yapmak Almanya yurtdışı kargo firması olarak birçok farklı kargo seçeneği bulunmaktadır.
Öncelikle, hava kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hava kargo, hızlı olan yeterli hizmetimizle tüm ilde Almanya'ya paketlerinizi göndermenizi sağlar. Genellikle hızlı teslimat süresi ve güvenli taşıma imkânı sunar.
Bunun yanı sıra, deniz kargo da tercih edilebilir bir seçenektir. Deniz kargo ile büyük ve ağır paketlerinizi uygun maliyetlerle Almanya'ya gönderebilirsiniz. Ancak deniz kargo süresi daha uzun olabilir, bu nedenle zaman açısından esnek olmanız gerekebilir.
Ayrıca, karayolu kargo da popüler bir seçenektir. Özellikle komşu ülkeler arasında çabucak şekilde ekonomik bir seçenektir. Türkiye'den Almanya'ya karayolu kargo ile paketlerinizi kolaylıkla gönderebilirsiniz.
Almanya'ya kargo gönderirken hangi seçeneği tercih ettiğiniz, paketinizin boyutu, ağırlığı, teslimat süresi ve bütçeniz gibi faktörlere bağlıdır. Her kargonun avantajları ve dezavantajları vardır, bu nedenle ihtiyaçlarınıza en uygun kargo seçimini yapmanız önemlidir.

Almanya'ya En Hızlı Yurtdışı Kargo Hangisi 

Almanya'ya en hızlı yurtdışı kargo hangisi? Bu soru, birçok kişinin aklını kurcalayan ve doğru seçimi yapmak isteyenlerin merak ettiği bir konudur. Özellikle ticaret yapan veya yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları için en doğru güvenilir Almanya yurtdışı kargo firması tercihi oldukça önemlidir. 
Uzman kadrosu ve geniş hizmet ağıyla uluslar arası lojistik ağı olan şirketimiz, Almanya'ya kargo gönderimi konusunda sektörün öncü firmalarından biridir.
Almanya'ya kargo gönderimi için Uçak kargo firmamızın sunduğu birçok avantaj bulunmaktadır. Öncelikle, firma hızlı teslimat garantisi vermektedir. Almanya'ya gönderilen kargolar, en kısa sürede adresine ulaştırılmaktadır. Ayrıca geniş ağının avantajını kullanarak, kargonun Almanya'da herhangi bir şehre gönderilmesi mümkündür. İstanbul Almanya kargo hizmeti de sunan firma, Türkiye'nin farklı şehirlerinden Almanya'ya kargo gönderimi yapabilmektedir.
Yurtdışına en güvenilir kargo olan şirketimizin Almanya'ya kargo gönderimi için sunduğu diğer avantajlar:
• Kargo takip imkanı sunan online platform
• Güvenli paketleme ve sigortalama hizmetleri
• Rekabetçi fiyatlar ve ödeme seçenekleri
• Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı
Almanya'ya uçak ile hızlı yurtdışı kargo hangisi sorusunun cevabı Fast Express'tir. 

PTT Almanya Kargo 

PTT Almanya kargo, PTT tarafından sunulan güvenilir konusunda uzmanlıkla yapılan bir yurtdışı kargo hizmetidir. Almanya'ya göndermek istediğiniz her türlü kargonuz için tercih edebileceğiniz bu hizmet, hem bireysel kullanıcılar hem de işletmeler için idealdir.
Almanya'ya göndermek istediğiniz kargonuzun güvenli yurtdışı adresine hızlı kargo ile adresine ulaşmasını sağlayan PTT Almanya kargo hizmetiyle doğru çözümü sunarak sizlere zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.
Türkiye'nin her yerinden PTT Almanya kargo gönderimi yapabilir ve kargonuzun sorunsuz hemen adresine yani Almanya'ya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, gücünü kanıtlamış güvenilir teslimatların yanı sıra PTT kargo takip sistemi sayesinde gönderinizin nerede olduğunu kolayca takip edebilirsiniz.
 

En İyi Yurtdışı Almanya Kargo Firmaları 

Almanya gibi bir ülkeye yapılan kargo gönderimlerinde, Almanya yurtdışı kargo firması arayışlarında; güvenilir olan bir hizmet sunan yurtdışı taşıma kargo firmalarını tercih etmek önemlidir. 
Birinci sıradaki lojistik şirketleri içinde Almanya kargo firması olan taşıma ve lojistik olan kargo şirketidir. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle çok sayıda müşterinin güvendiği bir markadır. Geniş acente ağı, hızlı teslimat süreleri ve uygun fiyatları ile Almanya'ya yapılan kargolar için nitelikli seçeneklerden biridir.

Almanya Kargo Gönderimi 

İşletmeler, Almanya'ya ürünlerini ulaştırmak için güvenilir bir kargo şirketi arayışına girerler. Almanya kargo gönderimi konusunda müşterilerimize yerinde doğru hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Gelin, Almanya kargo gönderimi hakkında daha fazla bilgi edinelim.
Almanya'ya gönderilen kargolar için farklı seçenekler bulunmaktadır. Öncelikle, ekonomik seçenekler arasında yer alan standart kargo hizmetini tercih edebilirsiniz. Bu hizmet, daha uzun bir süre içerisinde teslimat yapılmasını sağlar ancak daha uygun fiyatlar sunar. Özellikle büyük ve ağır ürünleriniz için tercih edebileceğiniz bu seçenek, bütçenize uygun bir çözüm sunar.
Yüksek hızda gönderim yapmanız gereken durumlarda ise express kargo seçeneği sizin için ideal olabilir. Express kargo hizmetimiz, hava kargoyla hızlı şekilde Almanya'ya ulaşmanızı sağlar. Acil teslimat gerektiren ürünleriniz için bu seçeneği tercih edebilirsiniz. Hem ticaretinizi sürdürebilir, hem de müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.
2024 Almanya kargo fiyatları seçeneklerinde; Almanya'ya göndermek istediğiniz kargonuzun ağırlığına ve boyutuna göre farklı fiyat seçenekleri sunmaktayız. Müşterilerimize en uygun ve ekonomik fiyatları sunabilmek için sürekli olarak fiyatları güncellenmektedir.
Fiyatlarımızın belirlenmesinde dikkate alınan faktörler arasında kargonun ağırlığı, boyutları, hedef adrese olan uzaklık ve teslimat süresi bulunmaktadır. Farklı kargo şirketleri ile anlaşmalarımız olduğu için müşterilerimize geniş bir fiyat aralığı sunabilmekteyiz.

Almanya Kargo Servisi 

Almanya kargo servisi olarak müşterilerine birçok avantaj sunmaktayız. Tam zamanında işlem yapan nakliyede güvenli kargo gönderimi ile paketlerinizin güvenli, kırılmadan kaybolmadan Almanya'ya ulaşmasını sağlıyoruz. Ayrıca, uygun fiyatlarımız ile bütçenizi zorlamadan kargo gönderimlerinizi yapabilirsiniz. Siz nerede olursanız olun, istediğiniz adrese güvenli uçak kargoyla teslimat yapabiliyoruz. Farklı taşıma seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun bir taşıma yöntemi seçebilirsiniz. Ayrıca, gönderilerinizi kolayca takip edebilir ve gönderi analitiği yapabilirsiniz.
Almanya kargo servisi olarak müşterilerimize uygun taşımacılık ve kargo hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.
 

Almanya Kargo Fiyatları

Almanya'ya kargo göndermek için birçok seçeneğiniz vardır. Ancak, kargonuzun uçak kargoyla güvenli hava kargo adres teslim edilmesini ve aynı zamanda uygun fiyatlarla gönderim yapmanızı sağlayan bir kargo firması seçmek önemlidir. Bizler sizlere yeterli yurtdışı nakliye hizmeti sunmak için buradayız.
Almanya'ya farklı ağırlık ve boyutlardaki kargolarınızı uygun fiyatlarla gönderebilir; kargonuzun ağırlığı, boyutları ve teslimat adresi gibi faktörlere göre fiyatlandırma seçeneklerini tercih edebilirsiniz.
Kargonuzun teslimat süresi de fiyatlandırmada etkili bir faktördür. Daha hızlı teslimat isterseniz, biraz daha yüksek bir fiyat ödemeniz gerekebilir. 
Bunun yanı sıra, kargonuzun sigortalanması gibi ek hizmetler de fiyatlandırmaya dahil olabilir. Kargonuzun değeri yüksekse ve ekstra koruma isterseniz, sigorta hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sigortalı kargonuz, olası kayıplara karşı güvence altına alınmış olacaktır.
En uygun Almanya kargo fiyatlarıyla zamanında teslimat arayışında iseniz; uluslar arası taşımalarda, güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışı ile tanışınız.

Türkiye'den Almanya'ya Kargo Nasıl Gönderilir 

Türkiye'den Almanya'ya kargo göndermek artık daha kolay şekilde yurtdışı nakliye gerçekleştirilebiliyor. 
Almanya'ya kargo göndermek isterseniz, aşağıdaki adımları takip ederek işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
İlk adımda, kargonuzu göndermek istediğiniz adresi ve paketin ağırlığını belirlemeniz gerekmektedir. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz uluslar arası taşıma sağladığınızdan emin olun. Ardından, Yurtdışı paket taşıma şirketimizin web sitesini ziyaret ederek online kargo gönderimi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Almanya Kargo Şirketleri 

Almanya kargo şirketleri arasında önemli bir yeri olan firma, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan; Türkiye'den Almanya'ya gönderim yapmak isteyen müşteriler için beğenilen seçeneklerden biridir. 
Firma, müşterilere yurtdışı adres teslimat sağlama konusunda oldukça başarılıdır. Kargonuz, profesyonel ekipler tarafından özenle paketlenir ve Almanya'ya hızlı tüm ülkelere hızlı Express teslimatla adrese teslim ulaştırılır. Ayrıca, kargonuzun her aşamasını takip edebilir ve gönderiyle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. 
Uluslar arası nakliye ve hava kargo sunduğu hizmetler arasında ekonomik kargo seçenekleri de bulunmaktadır. Bu sayede, bütçenize uygun lojistik ve kargo ağıyla Almanya'ya kargo gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için 7/24 destek hattıyla da hizmet vermektedir.

İstanbul Almanya Kargo

İstanbul'dan Almanya'ya olan kargo işlemleri, Gönderici ve alıcılar için, yurtdışı lojistik kurye sistemiyle gerçekleştiriliyor. İstanbul'dan Almanya'ya yapılacak kargo gönderimleri için Yurtdışı lojistik ağımızın geniş bir hizmet ağı ve tecrübeli kadrosuyla müşterilerine kaliteli bir hizmetten faydalanabilirsiniz.
İstanbul Almanya kargo gönderimi için ekonomik olan doğru biçimde hizmeti almak isteyen müşteriler, Hava kargo ve yurtdışı nakliye için profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirler.

 

Almanya Yurtdışı Kargo Firmaları Ücretleri

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Gönderilerinizin “mikro ihracat” kapsamına giren standart gönderimde ağırlık kapasitesi 150 kg ve göndereceğiniz eşyanın ücret olarak değeri 7500 Euro’yu geçmemesi gerekmektedir. Tüm ülkelere göndereceğiniz gönderinin bu standartları geçmesi durumunda bizimle tekrar görüşme sağlamanız gerekmektedir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapabilirsiniz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Yurtdışı kargo olarak en uygun fiyatlandırma ve özel iskontolarımız ile kargolarınızı minimum masraf ile yurtdışına gönderebilmekteyiz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP