Yurtdışı Kargo Kıymetli Evrak Gönderimi

22-06-2021 14:25'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 26-10-2023 11:35

Yurtdışı Kargo Kıymetli Evrak Gönderimi

Yurtdışı kargo ile kıymetli, değerli ve önemi yüksek evrakların gönderimi günümüzde çok daha hızlı ve güvenli hale gelmiştir. Kıymetli evrakların yurtdışına gönderimi konusunda firmamız taşıma işleminin gerçekleştirilmesi için başvurunuzu yaptıktan sonra bir fizibilite çalışması gerçekleştirilir ve talebin uygunluğuna karar verilir. Taşınması uygun olan tüm önemli yada önemsiz evrakların gönderimi yapıyoruz.

Kıymetli Evraklar Yurtdışı Kargo ile Nasıl Taşınmasının Avantajı

  • Taşıma süresince riskler tamamen ortadan kalkmasını sağlamaktadır.
  • Taşıma maliyetleri düşer.
  • Evraklarınız güvenliği sağlanır.
  • İş yükünüz azalır.
  • İşlerinizi daha rahat yönetebilirsiniz.
  • Kargonuz alıcınıza en hızlı şekilde ulaşır.

Yurtdışı Kargo ile Hangi Evrak Gönderilir?

Fast Express olarak kıymetli evrakların dışında uluslararası alanda dosyalar, evraklar, faturalar, fiyat teklifleri, sözleşmeler, karşılıklı yazışmalar, formlar, başvuru belgeleri, matbu ürünler, şirket ve ofis evrakları, okul evrakları, vize belgeleri, belge dökümanlar, fiyat listesi, kayıt belgesi, proforma faturalar, basılmış kağıt ürünleri, atr dolaşım belgesi, pasaport, öğrenci belgeleri, diploma ve geçici diploma, flyer, katalog, broşür ve tüm belge taşımacılığı ve dağıtımında kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasitede ekonomik ve güvenli hizmetler sunmaktadır.

Türkiye’ den Yurtdışı Gönderi için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Numune, ETGB  yada beyannameli gönderilerin hepsinde değişiklik göstermektedir. Numune için; Konşimento ve Proforma Fatura ETGB için; Invoice, E-Arşiv Fatura, Etgb Bilgi Formu ve Konşimento yeterlidir. Beyannameli gönderiler için; Yükleme Notası, E-Fatura, Packing List ve Konşimento yeterlidir. Beyanname işlemlerini gümrükçünüz yapmaktadır.

Yurtdışına Hızlı Kıymetli Evrak Gönderimi

Yurt dışına evrak gönderirken, evraklarınızın bir sonraki olası iş günü sonuna kadar teslim edilmesi için hemen Fast express ile iletişime geçmelisiniz. Avrupa’ya 1 iş gününde gönderilen kargolarınız diğer kıta ülkelerine 2-3 gün sürelerde gönderilmektedir. Hava yolu kargo ile gönderilen kargolarınız hızlı güvenli şekilde gönderilmesini sağlamaktadır.

Kıymetli Evrakları Sorunsuz Gönderimi

Kağıt belgeler küçük olabilir, bu nedenle taşıma sırasında hasar görmemesi için doğru şekilde paketlemeniz önemlidir. Gönderdiğiniz bilgiler gizliyse, alıcınıza giderken kargonuzla ilgilenen herhangi biri tarafından okunmamasını da sağlamalısınız.

Tüm gönderiler bizim için önemlidir ve nakliye sırasında kaybolmamaları veya hasar görmemeleri için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ancak, örneğin pasaport veya doğum belgesi gibi yeri doldurulamaz veya pahalı veya değiştirilmesi zor olabilecek herhangi bir şey gönderirken dikkat etmelisiniz.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda kıymetli evrakların taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Gönderinizin evrakları oluşturulduktan sonra ister havale ister link üzerinden kart ile ödeme sistemimiz ile ödemenizi gerçekleştirebilmektesiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Kargolarınızı taşınma sırasında hasar görmeden, özenli bir şekilde ve kolaylıkla gönderimini yapabilirsiniz. Genellikle havayolu tercih edildiği için gönderileriniz uçak ile taşınmaktadır. Gönderiniz teslim alındığı andan itibaren, özenli bir şekilde uzman personellerimiz tarafından paketlenir ve herhangi bir sorun yaşamadan alıcıya teslim edilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP