İran Yurtdışı Kargo Bebek Bezi Gönderimi

12-08-2021 17:52'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 15:49

İran Yurtdışı Kargo Bebek Bezi Gönderimi

Türkiye ve İran iki büyük ticari, askeri ülkedir. Asya bölgesinde egemen olan iki ülke ithalat ve ihracat konularında devlet ve şirketler olarak birbirleri ile yoğun şekilde çalışmaktadır. Ayrıca İran dünya üzerinde 220’den fazla ülke ile ticaret yapmaktadır. İran her ne kadar ABD ve Avrupa ambargolarına rağmen yine de uluslararası alanda kargo alım gönderimi yapmaktadır. İran, zengin ekonomik petrol ve doğal gaz sektörüyle tanınıyor. Ancak İran'da ticareti yapılan başka önemli kaynaklar ve ürünler de var. Karmaşık olmayan uluslararası mal taşımacılığını mümkün kılıyoruz ve mallarınızı mümkün olan en kısa sürede ihraç etmenize yardımcı oluyoruz.

Özellikle son yıllarda ambargoların artması ile İran bebek bezleri konusunda daha da çok alım yapmaktadır. Türkiye'den ve dünya üzerinden alınan kargolar İran kısa sürelerde gönderimi sağlanmaktadır. Bebek bezi üretiminde sayılı ülkeler arasında olan Türkiye’deki bir çok firma ve şahıs İran’a kargo ile bebek bezi göndermektedir.

İran Yurtdışı Kargo Fiyatları

İran’a Kargo gönderiminde firmamız Fast express kargonun desi hacim değerine göre fiyatları belirlemektedir. Ayrıca alacağınız hizmet ve göndereceğiniz mesafe de baz alınarak sizlere fiyatlarımızı belirlemekteyiz. İran yurtdışı kargo gönderileri  fiyat hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır.

Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır.

İran Sorunsuz Yurtdışı Kargo Gönderimi

İran’a kargo gönderilirken müşterilerin kendilerine güvenmesi ve kendi gönderilerini güvenle ataması durumunda, nakliye şirketlerinin şu anda piyasadaki en karlı ve verimli ticaretlerden biri olduğu söylenebilir. Bu günlerde, dünya çapında her türlü yükün taşınması için limanlar arasındaki bağlantı sadece nakliye şirketleri aracılığıyla gerçekleşmektedir. Uluslararası bir nakliye firması olarak, müşterilerimizin kargolarını nakliye veya nakliye için bize devrettikleri zaman içinin rahat olması gerektiğinin bilincindeyiz. Kargonuzu taşımak için nakliye firmasını aramanız gerekebilir ve ihtiyacınızın türüne göre isteklerinize cevap verirler. Fast express olarak şirketimiz uzmanları siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

İran departmanımız, İran'a gönderilen bebek bezleri için tüm lojistik konuları ele alarak hizmet vermektedir. İran’a uçak kargo, özel nakliyeler uzmanlık alanlarımız arasındadır. Ancak elbette müşterilerin sahip olabileceği diğer tüm görevleri üstlenmeye kararlıyız. Uluslararası taşıyıcı ağımızın desteğiyle size değerli müşterilerimizin bebek bezi gönderilerini profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası alanda bebek bezi taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Haben Sie die Antwort auf die gesuchte Frage gefunden?

Yurtdışı kargolarınız hangi ilde olursanız olun yurtdışına çıkışı yapılabilir. Çıkışı yapılacak olan gönderi bilgileri ilgili kargo firmasına iletilmeli ve bilgiler ışığında kargonun kaç günde ne koşulda teslim edilebileceği konusunda bilgi alınmalıdır. Kargonun en ucuz şekilde gitmesini sağlayabilmek için kargo firmasından yakında bulunan acentesine, paketin gönderici tarafından bırakılması durumunda, navlun indirimi ne kadar olabileceği hakkında bilgi alınmalıdır. Her bölge ve teslimat için indirim oluşması söz konusu olamayacağı gibi indirimli fiyat iletilmesi için talebin oluşturulması gereklidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına kargo olarak gönderisi yapılırken şahıs olarak yapılacak olan gönderilerde alıcınıza gidecek olan ürün için yurtdışında vergi ve diğer bir ülke gümrüğü ile alakalı gider oluşup oluşmayacağı yönünde bilgi sorulmalıdır. Yurtdışında bulunan kişiye ülkesinde oluşabilecek vergi ve diğer maliyetler için kendisinin de gümrük ve gümrükçü mercileri üzerinden bilgi alması tavsiye edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

KUNDENDIENSTLIVE SUPPORTWHATSAPP