Yurtdışına Yedek Parça Ürün Gönderimi

23-11-2020 12:03'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 04-05-2024 17:08

Yurtdışına Yedek Parça Ürün Gönderimi

Yurtdışına Yedek Parça Ürün Gönderimi

Günümüzde dünyanın geldiği nokta insanların tüketiminin oldukça artmasına sebep olmuştur. Bu nedenle yurtdışına ve yurtdışından ithalat ve ihracat rakamları git gide artmaktadır. Bu talebi karşılamak ta yurtdışı taşımacılık işi yapan kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Yurtdışı kargo firmaları bu ihtiyacı taşımak adına her geçen gün kapasitelerini arttırmaktadır. Yurtdışına kargo hizmeti veren firmalar hemen hemen her imalatı yapılan ürünleri göndermektedir. Bu ürünlerden biride yedek parça ürünlerdir.

Yedek parça ürünleri genellikle; araba, kamyon, otobüs, elektrikli aletler, elektronik cihazlar, bilgisayar ve makinalar gibi hemen her ürünün yedek parçası yurtdışına ve yurtdışından getirilmektedir. Bu işi yapan Fast express her türlü yedek parça ürünü hızlı, güvenli ve ekonomik yollarla gönderiyoruz.

Yurtdışına Yedek Parça Ürün Gönderimi

Uçakla Yurtdışına Yedek Parça Gönderimi

Günümüzde en hızlı ve en güvenilir taşımacılık yolu hava yolu taşımacılığıdır. Hava yolu taşımacılığı ile avrupa’ya yedek parça ürünlerinizi 1-2 günde göndeririken Amerika, asya ülkeleri, afrika ülkelerine 2-3 günde en hızlı şekilde gönderiyoruz. Hava yolu ile gönderilen ürünleriniz uluslararası taşımacılık kurallarını belirleyen IATA topluluğunun kurallarına uygun olarak gönderiyoruz.  Hava yolu ihracat servisimizi ile bedelli yada bedelsiz tüm kargolarınız uçak kargo ile gönderiyoruz.

Gönderilen kargolarınız isterseniz alıcınıza kuryelerimiz aracılığı ile kapısına kadar teslimatını yaparken isterseniz de alçınız yada siz hava alanından alabilirsiniz. Yedek parça ürünlerinizi dünyada 220’den fazla ülkeye gönderiyoruz. Ödemeleriniz ise ister alıcınızdan yapıyoruz. İstersenizde kendinizde kredi kartı, havale, eft ve nakit olarak ta yapabilirsiniz.

Yurtdışına Yedek Parça Ürün Gönderimi

Yurtdışı Kargo Takibi

Yurtdışına göndereceğinizi ürünleriniz için şahsi yada firma olun sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Kargo takibi numarası ile kargolarınızı 7/24 takip edebilirsiniz. Kargo takip sistemimiz kullanmakta olduğumuz sürekli güncel tutulan ve devamlı geliştirilebilen yazılım sistemimiz ile detaylı bir şekilde kargo takibini yapıyoruz. Böylelikle gönderdiğiniz tüm yurtdışı kargolarınızı, bize teslim ettiğiniz andan itibaren alıcıya ulaşana kadar adım adım aşamalarını takip edebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Fiyatı

Yurtdışına göndereceğiniz yedek parçalarının ağırlığı, sayısı ve boyutları ele alınarak sizlere desi değeri çıkartılır. Desi değerine ve yedek parça ürünlerinizin gideceği yere göre kargolarınız için fiyat belirlenir. Web sitemizdeki fiyat hesaplama aracıyla da kargolarınız için fiyatları online olarak görebilirsiniz. Fiyat ve diğer tüm konularda daha detaylı bilgi almak için 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Yurtdışına Yedek Parça Ürün Gönderimi

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası alanda yedek parça ürünlerin dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Her türlü kırılacak malzemenizi özenle paketleyerek hasar görmesini ve her bir kenarına yaptığımız etiketler paketinizin kaybolmasını önlüyoruz. Titiz operasyon çalışmamız neticesinde Fast Express olarak güvenilirlik bizim için en önemli noktadır. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar bireylerin tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Bu bazda yurtdışına kırılacak eşyalarınızda Fast Express firması olarak ucuza ve güvenilir taşıma sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP