Yurtdışına Kargo ile Mal Göndermek

19-06-2019 15:13'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 29-09-2023 10:53

Yurtdışına Kargo ile Mal Göndermek

Yurtdışı kargo taşımacılığı insanların mallarını uygun fiyatlı, güvenlikli ve çok hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayan bir hizmettir. Yurtdışı kargo ile mal gönderme bu sektörde bu işin en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlanmasını gerektirmektedir.

Yurtdışı mal kargo taşımacılığı günümüzde artık kara ve hava üzerinden son teknolojik araçlarla taşınmaktadır. Karayolu taşımacılığında tren, kamyon ve kamyonetlerle taşınmaktadır, Hava yolunda uçaklar ile taşınmaktadır.

Yurtdışına Kargo ile Mal Gönderimi

Yurtdışı taşıma sektörü Fast-Exprees olarak kıtalar arası her ülkeye yapılmaktadır. Gönderilen mallar o ülkelerde istenilen yer ve mekan farketmeksizin teslim edilmektedir. Mal taşıma sektöründe firma olarak güvenli ve minimum fiyatlarla bu işlemlerin gerçekleştirilmesi müşterilerimiz tarafından yükske memnuniyetle karşılanmaktadır. Yine firma olarak kargo taşımacılığında ürünün içeriği farketmeksizin istenilen yere taşınmaktadır.

Fast-Express kargo mal taşımacılığında tüm yükleme, boşaltma, depolama ve istenilen adrese aktarma gibi işlemler yapılırken profesyonel ekibimiz işin başında durarak denetlemektedir. Denetleme ve gözetleme işlemlerinde başında duran firmamız oluşabilecek riskleri engelleyerek kargonuzun belirtilen adrese ulaşması için büyük çaba sarf etmektedir. Gösterdiğimiz çalışmalar sonucunda kargonuz güvenli bir şekilde doğru adreslere teslim edilmektedir.

Uluslararası Kargo Gönderimi

Yurtdışı kargo takip sistemimiz uluslararası firmalar ile yarışacak hatta en iyilerinden birisi diyebiliriz. Çok kolay ve basit bir şekilde işleyen sistemimiz mükemmel bir sistemdir. Otomasyon sistemimiz çok iyi bir çark gibi saat gibi işlemektedir. Mükemmel bir şekilde işleyen bu sistemimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Yurtdışı Kargo'da harika işleyen sistemimiz içerisinde müşterilerimiz kargo ve büyük mallarını kolaylıkla takip edebilir. Mallarınız yüksek güvenlikli ve piyasadaki en uygun fiyatlarla taşınmaktadır. Sizde mallarınızın güvenli ellerle güvenli bir şekilde istenilen adrese ve doğru kişilere ulaşmasını istiyorsanız iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Fast Express Kargo yurtdışına göndereceğiniz kargonun iş sürecinin planlamasını yapar, gönderilerinizi ve evrakları takip eder ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organizasyonu sağlar. En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan mallarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi bölgede olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Ülkeler yakınlık uzaklık olarak değil uçuşların yoğunluğuna göre uygun fiyat elde edilebilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP