Yurtdışı Uçak Kargo Gönderim Fiyatları

22-02-2021 14:16'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 20-12-2022 13:37

Yurtdışı Uçak Kargo Gönderim Fiyatları

Hava kargo sektörü dünyada insanların, devletlerin, şirketlerin ve insanların ihtiyaçları doğrultusunda her türlü paketi, ürünü, malzemeyi, imalatı yapılan her şeyi en hızlı ve güvenli şekilde taşımaktadır. Havaalanları hareket olarak kolaylaştırıcı içinde hava kargo tedarik zinciri, alt yapısı, ve imkanları ile sorunsuz akış içinde ithalat ve ihracat ürünleri hava kargo taşıyıcıları ile yurtdışında bulunan bütün ülkelere taşınmaktadır.

Uluslararası yurtdışı kargo taşımacılığında en önemli noktalardan biri de IATA kurallarıdır. IATA kurallarına göre taşınan kargo paketleri her hangi bir sorunla karşılaşmadan taşınmaktadır. Teknolojinin hızla gelişmesi yurtdışı kargo taşıma sektöründeki değişiklikleri beraberinde getirdi. Bu değişikliklerden biri, günümüz dünyasında uluslararası uçak kargo hizmetidir. Fast express uluslararası Türkiye kargo hizmeti ile kargo paketleri, evrakların uzak noktalara hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde teslim edilmesini sağlar.

Hava yolu ile mal göndermek yüksek maliyetli görünse de minimumda tutmak için her türlü önlemi alıyoruz. Uygun maliyetli hava kargo taşımacılığı için ürünlerinizi olabildiğince küçük ve hafif olmasını sağlamanız gerekmektedir. Yurtdışı kargo paketiniz için her santim ve her gram ağırlık fiyatta değişiklik yapabilir. Yurtdışı kargo taşımacılığında kapıdan kapıya taşımacılık hizmetini seçin. Fast express yurtdışı kargo taşımacılığında Türkiye’nin 81 ilinden kargolarınızı kapınızdan alarak dünyada bulunan 220’den fazla ülkeye gönderim yapmaktadır.

Yurtdışı Uçak Kargo Fiyatları 2021

Yurtdışı Uçak Kargo Ücretleri

Hava kargo taşımacılığı, uluslararası yük taşımacılığının en hızlı yöntemidir, ancak ihracat ve ithalat gümrükleme ihtiyacı nedeniyle gecikmeler olabilir. Ancak firmamız Fast express çok daha hızlı yöntemler geliştirerek gönderim yapmaktadır. Yurtdışı kargo taşımacılığında kargo gönderim ücretlerini kredi kartı, banka havalesi, eft ve nakit olarak ta ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı Uçak Kargo Fiyatları 2021

Ekonomik ve Güvenilir Hizmet

Fast express önceki yıllarda olduğu gibi kargonuzu hasar vermeden, kaybetmeden, karıştırmadan, yanlış adrese teslim etme gibi zarar görme endişelerini ortadan kaldırarak, hava kargo taşımacılığı alanında sizlere zamanında ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedir . Müşteri memnuniyeti ilkelerimiz ile yurtdışı hava kargo teslimatlarınız da kargonun boyutu, ağırlığı ve özellikleri, teslim edilecek varış yeri dikkate alınarak en ekonomik çözümleri sunuyoruz. Yurtdışı kargolarınız için bizlere vereceğiniz desi hacim değeri ve gideceği adrese göre fiyatlarımızı belirliyoruz.

Yurtdışına uçak kargo göndermek istediğiniz de kargo paketinin hacim desi bilgisini bizlere vermeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır.Yurtdışı Uçak Kargo Fiyatları 2021

Yurtdışı Karşı Ödemeli Kargo

Yurtdışına göndereceğiniz kargoların gönderim bedeli ve kargo paketinin bedelini alıcıdan tahsil ettirebilirsiniz. Firmamız Fast express alıcıdan bu bedeli nakit yada online sistemler ile teslim etmektedir. Yurtdışındaki bağlantıları sayesinde hangi ülkede olursanız olun firmamız tüm sistemler ile çok iyi çalışarak tahsilatları kolayca yapmaktadır.

Yurtdışı Uçak Kargo Fiyatları 2021

Yurtdışı Uçak Kargo ile Neler Gönderilebilir?

Fast Express; önceki yıllarda olduğu gibi Türkiye’den dünyanın her noktasına elektrik, elektronik, yedek parça, tekstil, gıda, metal, plastik, dosyalar; evraklar, faturalar, fiyat teklifleri, sözleşmeler, karşılıklı yazışmalar, formlar, başvuru belgeleri, matbu ürünler, şirket, ofis evrakları, okul evrakları, vize belgeleri, belge dökümanlar, akıllı cihazlar, hediyelik eşyalar, kişisel eşyalar olmak üzere her şeyi göndermektedir.

Fast Express; Yurtdışı Uçak Kargo ile uygun fiyata uluslararası alanda döküman, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışına yapılan gönderiler içerisinde kırılacak olan eşyalar bireylerin tedirgin yaklaştıkları bir durumdur. Fast Express olarak eşyaların paketlemesinde kullandığımız materyaller ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır. Bu gönderilerde sizden ekstra bedel istenmemektedir. Sizler için ürünlerin paketlenmesini ücretsiz olarak firmamız sağlamaktadır. Bu bazda yurtdışına kırılacak eşyalarınızda Fast Express firması olarak ucuza ve güvenilir taşıma sağlamaktayız. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışına kargo etmek istediğiniz gönderinin Hacim/Desi bilgisini bilmeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP