Yurtdışı Kargoyla Yiyecek Nasıl Gönderirim?

02-12-2020 12:41'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 19-01-2024 13:37

Yurtdışı Kargoyla Yiyecek Nasıl Gönderirim

Yurtdışı Kargoyla Yiyecek Nasıl Gönderirim?

Gelişen teknoloji ile günümüzde taşımacılık sektörü de önemli derece de büyümeye ve gelişmeye başladı. Gönderilen malların sayısı, büyüklüğü her gün arttıkça bu malları taşıyan araçların sayıları ve büyüklüğü de artmaktadır. Taşımacılık işi dünyada ülkeler arasındaki ekonomiyi de arttırmaktadır.

Ülkemizde de taşımacılık hizmeti veren bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar alt yapısı ve taşımacılık hizmetleriyle o ülkenin alt yapısını göstermektedir. Türkiye’de bulunan yurtdışı kargo taşıma firmaları dünyanın %90’lık kısmına kargo taşımacılık hizmeti vermektedir. Türkiye’de bulunan firmalar yurtdışına her türlü ürünü, malzemeyi, evrağı, hediyelik eşyayı, kişisel eşyaları taşımaktadır.

Türkiye’deki taşıma firmaları özellikle gıda taşımacılığı konusunda başarılı işler çıkartmışlardır. Bu firmalar dan birisi de Fast Experss’dir. Fast express uluslararası alanda gıda taşımacılığı konusunda kurumsal ve bireysel olarak müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Gıda taşımacılığı önemli bir husustur. Taşıma işi yapan her firma gıda ürününü kolay kolay taşıyamaz. Zira gıda’nın belli bir ömrü olduğu için iyi paketlenmesi ve soğutulması gerekmektedir.

Yurtdışı Kargoyla Yiyecek Nasıl Gönderirim

Bozulabilir Gıda Taşımacılığı

Bozulabilir gıdaların hızla gideceği adrese taşınması taşıyıcı ve gönderen firma için çok önemlidir. Taşıyıcı firma olarak Fast express bozulabilir gıda taşımacılığında ürünlerinizi kapınızdan alarak merkezimizde gerekli işlemleri başlatarak göndermeye hazırlar. Firma olarak gıda ürünlerinizin hızlıca ulaşması için hava yolunu kullanıyoruz. Hava yolu ile kargolarınız 1-2 günde avrupa ülkelerine gönderilirken, Amerika, Asya ve Afrika ülkelerine 2-3 günde ulaştırılmaktadır.

Yurtdışı Kargoyla Yiyecek Nasıl Gönderirim

Kargo ile Yurtdışına Gıda Ürünü Nasıl Gönderebilirim?

Yurtdışına gıda ürünlerini gönderebilmek için 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlardan yada www.fast-express.com üzerinden bizlere ulaşarak kargolarınızı gönderebilirsiniz. İster online kargo gönderisi oluşturun isterseniz de bizleri arayıp kargolarınızı gönderebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren gerekli işlemleri başlatıyoruz.

Yurtdışı Kargoyla Yiyecek Nasıl Gönderirim

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışına gıda ürünlerinde hangi ürünler olursa olsun hepsini gönderebilirsiniz. Tabiki bunun da bir maliyeti olacaktır. Fast express uluslararası alanda gıda taşımacılığı konusunda en iyi fiyatları sunmaktadır. Fiyat konusunda ürünün nereye gideceği, desi değeri ve gideceği hızlar çerçevesinde hesaplama yapılarak kargolarınızı gönderiyoruz. Piyasanın en uygun fiyatları ile gönderilen kargolarınız alıcınızın kapısına kadar teslimatları yapıyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, ile gıda taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışına ihracat yapmak istiyorsunuz ama bunun için Gümrükçüyle anlaşmak ve beyanname açtırmak istemiyorsanız ETGB / Mikro İhracat kapsamında neredeyse hiç uğraşmadan gönderim sağlayabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Dünya ülkesinden toplatılması istenen ürünler için Türkiye ye transfer süresi Almanya çıkış sonrası ekspres taşımalarda 2 iş günüdür. Karayolu olarak beyannameli aktarımlar ise 5 iş günüdür. Getirtilmek istenen malzemeler için Türkiye gümrüğüne girip, gümrük işleminden sonra adrese dağıtıma çıkarılabilir. Numune olarak nitelendirilen malzemeler için gümrük merci tarafından verilen karar doğrultusunda malzeme gümrük işlemine tabi tutulur veya serbest bırakılıp alıcıya teslimiz sağlanır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP