Etsy Yurtdışı Kargo

18-08-2021 11:21'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 12:51

E-ticaret, sınır tanımayan alışveriş imkânları ile dünyanın her bir köşesine ulaşan konumunu korumaya devam ediyor. Dolayısıyla e-ticaret ile satış yapmak isteyen firmalar ve şahıslar, günümüzde global alışveriş sitelerinde mağaza açarak ürün satışı gerçekleştiriyor. Sanal alışveriş platformu olan Etsy, bu siteler arasında yer alıyor. Bu dev platformda mağaza açarak ürünlerinizin dünyanın dört bir tarafına satışını yapıp gelir elde etmek için sitenin bazı kurallarını kabul edip uygulamak, oldukça önemli basamaklar arasındadır.

Global bir e-ticaret firması olan Etsy, ürün kargolama ve teslimi konusunda belirli kriterler koyuyor. Bu sistem hem Etsy hem de sizin mağaza itibarınız için büyük bir anlam ifade ediyor, çünkü Etsy kargo paketini zamanında teslim eden ve şartlarını uygulayan satıcı profilleri güvenirlik kazanıyor ve takdir almayı ciddi bir oranda başarıyor.

Etsy’nin güvenilir satıcıları arasında yer almak için dünyanın neresinde olursa olsun, alıcının belirlenen süre zarfında Etsy kargo paketini teslim alması gerekiyor. Bunun için dünya çapında satış imkânı bulunan e-ticaret firmasında mağaza açtıktan sonra ilk planlanması gerekenler arasında Etsy kargo işlemleri yer alıyor. Etsy yurtdışı kargolarının nasıl ve hangi kargo şirketi ile gönderileceği, teslimat süresi, fiyatlandırma, kargonun alıcıya ulaşana kadar hangi aşamalardan geçtiği gibi konulara mağazanın net ve güvenilir cevaplar alması gerekiyor.

Türkiye’den yurtdışına yapılacak gönderilerin zamanında ve kargo paketinin hasarsız biçimde alıcıya ulaşması, hem satış oranını artıran hem de güvenilen bir mağaza olmanızın önünü açan bir basamak oluyor. Etsy yurtdışı kargo gönderiminin bir alıcıya belirlenen zamanda ulaşmaması ise mağazanızın itibarını düşüren bir sonuca doğru götürebiliyor. Bu açıdan platform üzerinden mağaza açmanın ardından Etsy kargo planlamasının henüz sipariş almadan detaylı olarak ele alınıp netleştirilmesi gerekiyor. Global bir e-ticaret serüveninde başarıyı yakalamak için Etsy yurtdışı kargo risklerini görmezden gelmeyip bir profesyonel ile çalışmak oldukça geçerli bir çözüm sunabiliyor.

Anlaşmalı Etsy yurtdışı kargo firması olan Fast Express, denizaşırı ve kıtalar arası yolculuk yapacak kargo paketlerinizin, alıcıya zamanında ulaşmasını sağlıyor. Global satıcı pozisyonunda rahatça ilerlemeniz ve Etsy üzerinde tercih edilen bir isim olmanız için güvenilir taşımacılık hizmetleri sunuyor. Etsy yurtdışı kargolarınızı hasar almadan ve hızlı şekilde Türkiye’den tüm dünya ülkelerine ulaştırıyor.

Türkiye’den firma veya şahıs olarak tüm dünyaya hızlı ve sorunsuz Etsy kargo iletimi sağlamak, işinizi kısa sürede büyütmenizi sağlayabilir. Dünyanın öteki ucundaki bir alıcının ürünü beğenmesinin ardından aklında kargonun eline zamanında geçip geçmeyeceği düşüncesi beliriyor. Bu durumda Etsy mağazanızda satışa sunduğunuz ürünler ne kadar kaliteli ve ilgi çekici olursa olsun, zamanında alıcıya ulaşmadığı takdirde tekrar sipariş almanızın olasılığı azalabiliyor.

Etsy kargo şartları arasında bulunan zamanında kargo teslimi işlemini Fast Express aracılığıyla gerçekleştirerek e-ticaret kariyerinize doğru bir başlangıç yapabilirsiniz. Halihazırda bir mağazanız bulunuyorsa deneyimi ve bilgisi ile profesyonelleşen anlaşmalı Etsy yurtdışı kargo firması ile çalışarak satış oranlarınızı artırabilirsiniz. Zamanında kargo teslimi gerçekleştirerek platformun en başarılı ve tercih edilen mağazaları arasında yer alabilirsiniz. Hem ekonomik hem hızlı hem de güvenilir Etsy yurtdışı kargo imkânlarını elde edebilirsiniz.

Etsy kargo ücreti seçenekleri ile ekonomik ve güvenilir bir sistem sunan Fast Express sayesinde dünyaya açılarak e-ticaret kariyerinizin zirvesine çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Kargolarınızın Türkiye’den tüm dünya ülkelerine güvenilir ulaştırma koşulları ile zamanında iletimini sağlayarak müşterileriniz için siz de güvenilir bir mağaza olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bütçeye uygun fiyatlar ve gönül rahatlığıyla e-ticaret hacminizi büyütmek için Fast Express ile profesyonel Etsy yurtdışı kargo taşımacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Eğer düzenli olarak e-ticaret sitemi üzerinden kargolarınız oluşuyor ise bizimle yapacağınız kargo anlaşması ile yurtdışına en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile gönderinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Günümüz koşullarında artık e-ticaret ekonomi için büyük bir önem taşımaya başladı. Sizde E-ticaret yapmak istiyorsunuz ama yurtdışına nasıl gönderebilirim diye düşünüyorsanız iki adımda kargonuzu yurtdışına gönderebilirsiniz. Düzenli olarak çalışmak için kargo taşıma sözleşmesi karşılıklı imza altına alınırsa indirimli fiyatlardan yararlanılabilinir. İndirimli yurtdışı kargo fiyatlarına ulaşmak için Kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP