Yurtdışı Kargo Ücret Tarifeleri

01-04-2020 14:36'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 19-12-2022 09:23

Yurtdışı Kargo Ücret Tarifeleri

Yurtdışı Kargo Ücret Tarifeleri

Yurtdışı kargo hizmeti tüm dünya insanları ve firmaları birbirleri ile aralarında dosya ve paket transferini yapmak için kullanılmaktadır. Yurtdışı kargo gönderiminde firmalar ve insanlar için en önemli nokta ücret konusudur. Piyasadaki artan fiyatlara rağmen bu konuda çalışan firmamız çok yoğun bir mesai yaparak fiyatları en alta indirmektedir. Fiyat konusu haricinde firmamız hızlı ve güvenli gönderimin tek adresidir.

Yurtdışı kargo ücreti konusunda genellikle farklı tarifeler uygulanmaktadır. Yurtdışı kargo ücreti hesaplaması konusunda kargo ağırlığı boyutu ve gideceği adrese baz alınarak sizlere bir fiyat çıkartılmaktadır. Kargolar uçak ile hızlı ve daha güvenli bir şekilde gönderiyoruz. Hız, güvenlik ve uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız piyasanın en iyi yurtdışı kargo firmasıdır.

Yurtdışı Kargo Ücret Tarifeleri

Yurtdışı Kargo Fiyat Tarifeleri

Yurtdışı kargo hizmetinde kargonuzun ücreti tarifesini hesaplamak için web sitemizin ana sayfasına giriniz. Ana sayfadan kargonuzun gideceği ülkeyi, kargo tipini ve kargonuzun hacim değerlerini belirttikten sonra sizlere otomatik olarak kargo ücreti belirlemektedir. Yurtdışı kargonuzun fiyatı belirlenmesi için hacim desi hesaplama için paketin eni – boyu – yüksekliği çarpılır. Çıkan sonuç ile beş bin bölerek hacim yani desi değerini bulmuş olursunuz. Bizlerde bu desi değerine göre yurtdışı kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo Ücret Tarifeleri

Online Yurtdışı Kargo Tarifeleri

Online yurtdışı kargo gönderisi oluşturmak için ana sayfamızda “online yurtdışı gönderisi” oluştur bağlantısına tıklayarak kargo gönderinizi tek tıkla oluşturabilirsiniz. Online yurtdışı kargo gönderileriniz kuryelerimiz tarafından kapınızdan alınarak yurtdışında istediğiniz adrese gönderilmektedir. Bireysel ve kurumsal firmalar için kargo gönderimi yapan fast express ekonomik fiyat seçenekleri ile Türkiye’den ve Türkiye’ye kargolarınızı gönderebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Ücret Tarifeleri

Yurtdışı Kargo Takibi

Yurtdışı kargo hizmeti ile evrak, doküman, paket, ürün ve özel eşyalarınız yurtdışında 220’den fazla ülkeye gönderim yapmaktadır. Yurtdışı kargolar gümrüklerden geçtikten sonra kurye servislerimiz ile gideceği adrese hızlı ve güvenle ulaşmaktadır. Yurtdışı kargo gönderiminde en önemli nokta kargonun ne zaman çıktığı, nerede olduğu, hangi işlemlerden geçtiği ve adrese ne zaman teslim olacağı gibi tüm işlemlerin takibi çok önemlidir.

Fast Express olarak kargolarınızı engin tecrübesi ile takip ederek alıcısına kadar ulaştırmaktadır. Firma olarak kargolarınız için sizlere “Kargo Takip” numarası veriyoruz. Bu numara ile www.fast-express.com/tr/ adresi üzerinde gönderilerinizi kolayca takip edeceğiniz numaradır. Sitemizdeki Gönderi sorgulama kutucuğuna takip numaranızı yazarak sorgula butonuna tıklayıp kargonuzun nerede olduğunu hızlıca öğrenebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Ücret Tarifeleri

Fast express kargolarınızı hızlı ve ekonomik fiyatlarla karayolu, denizyolu ve uçak kargo ile havadan gönderilmektedir. Paket ve evraklarınız Uluslararası IATA kurallarına göre taşınmaktadır. Havacılık kurallarına uygun olarak gönderilen kargolarınız ekonomik fiyatlara gönderilmektedir.

Fast Express; Yurtdışı Kargo, Uluslararası döküman, paket, ürün taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri ayrımı yapmadan profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Ülkenizden dünyanın herhangi noktasına gönderilerinizi hızlı, düşük maliyetli, güvenli ve özenli bir şekilde kolaylıkla yapabilirsiniz. Ülkeler arası Yurtdışı Express Kargo hizmetinde fiyat olarak en cazip, gönderim seçeneklerinizin arasında alternatif bakımından en kolay ve aynı zamanda en güvenli taşıma Fast Express Kargo ile sağlanır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Tüm yurtdışı kargolarınız, gönderim merkezimize ulaştığı andan itibaren gerekli tüm aşamalar tarafımızca yapılmaktadır. Tüm dosya gönderim işlemleri bu şekilde tamamlanır. Genellikle aynı gün yurtdışına gönderim aşamasına geçilir ve gönderinin ulaştırılacağı ülke ve bölgenin durumuna bağlı olarak birkaç gün içerisinde ulaştırılır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Sebebi hızlı, ekonomik ve güvenilir olmasıdır. Yurtdışından uçak kargo ile kendi bulunduğunuz ülkenin şehrine getirtmek veya yurtdışına uçak kargo ile göndermek istediğiniz malın, ürünün yada evrağın en güvenli, en hızlı şekilde taşındığını bilmek sizi rahat hissettirir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP