Yurtdışı Kargo Saat Gönderimi

19-08-2020 14:35'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 06-03-2024 21:27

Yurtdışı Kargo Saat Gönderimi

Yurtdışı Kargo Saat Gönderimi

Yurtdışına kargo gönderimi ya da yurtdışından ülkemize kargo gönderimi günümüzde hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlara yapılmaktadır. Ülkemizde ve tüm dünya da kargo gönderimi ticaretin, ve e-ticaret in yaygınlaşması ile birlikte daha da arttı. Günümüzde kargo o kadar önemli hale geldi ki krizler ve virüs salgınları nedeniyle insanlar bir yere gidemez hale geldi. İnsanlar artık ihtiyaçlarını internet üzerinden yapmaktadır.

Yurtdışına ürün gönderimi ve ülkemize ürün gönderiminde bir çok kalem ürün ticareti kargo yolu ile yapılmaktadır. Bu ürünlerden biri de saattir. Saat dünya da kadınların ve erkeklerin kullandığı en iyi aksesuarlardan biridir. Saatler zamanı gösterseler de günümüzde sadece aksesuar olarak kullanılmaktadır. Ayrıca son yıllarda akıllı saatlerin ortaya çıkması ile insanlar akıllı telefonları ile saatlerini bluetooth bağlantısı üzerinden bağlayıp kontrol etmektedirler. Günümüzde akıllı saatler, normal saatler, klasik saatler, markalı saatler, duvar saatleri, masa saatleri gibi saatler kargo firmaları ile transferi yapılmaktadır.

Yurtdışı Kargo Saat Gönderimi

Yurtdışı Kargo Gönderim Fiyatları

Yurtdışına kargo göndermek isteyen şahıslar ve firmalar saat gönderimlerini firmamız üzerinden yapabilirler. Fast express yurtdışı kargo konusunda müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Piyasa koşullarını değerlendiren firmamız kargonuzun desi değerini ortaya çıkarttıktan sonra en uygun fiyatları sunar. Ücretlendirme konusunda ürünün ağırlığı ve boyutu belirlendikten sonra desi değeri hesaplanır. Fast express desi değerini yani kargo boyutu ve ağırlığı ne olursa olsun en uygun fiyatları sunmaktadır.

Yurtdışına göndereceğiniz tüm saat ürünleri ne olursa olsun gönderiyoruz. Değerli yada değersiz tüm saat ürünleri desi değerine göre fiyatları belirlenir ve istediğiniz ülkeye uçaklarla gönderiyoruz. Saat gönderimler uluslararası yasalara göre gönderilmektedir.

Yurtdışı Kargo Saat Gönderimi

Kargo Uçağı ile Saat Gönderimi

Saatleriniz kargo uçakları ile yurtdışında Avrupa’ya 1-2 günde gönderilirken diğer dünya ülkelerine 2-3 günde gönderiyoruz. Kapınıza kadar gelip aldığımız kargolarınız için sizlere kargo takip numarası veriyoruz. Bu kargo takip numarası ile kargolarınızı web sitemizden takip edebilirsiniz. Tüm saat ürünlerinizi, hediye saatlerinizi kapınızdan alıp alıcınızın kapısına kadar teslim ediyoruz. Siz sipariş verin biz gönderelim.

Yurtdışı Kargo Saat Gönderimi

Yurtdışına Saat Gönderirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Saat ürünlerinizi ve hediyelik saatlerinizi taşırken herhangi bir hasar, kayıp ve yanlış teslimat işlemlerine dikkat ediyoruz. Saatlerinizin Kırılma, çalınma ve geç gitmesi gibi sorunları aşarak en hızlı, güvenli şekilde gönderilmesini sağlıyoruz. Kargonuzu güvenle göndermeniz için çok çalışan firmamız güvenli taşımacılık konusunda sizlere en iyi hizmetler sunar.

Ayrıca firma olarak IATA kurallarına uygun olarak taşıma hizmeti veriyoruz. IATA kuralları dünya genelinde güvenli, düzenli ve ekonomik ulaşımın yaygınlaşması için ortaya çıkartılmıştır. IATA üyeleri genellikle hava yolu şirketleridir. IATA kurallarına uygun olarak taşıdığımız saat vb ürünleriniz insana ve çevreye zarar vermeden gideceği adrese kadar gönderiyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo ile saat ve benzeri ürünleri taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi bölgede olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Ülkeler yakınlık uzaklık olarak değil uçuşların yoğunluğuna göre uygun fiyat elde edilebilir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargo gönderileri hesaplama yapılırken, paketin kapladığı hacim veya paketin ağırlığından hangisi yüksek ise yüksek olan dikkate alınarak fiyatlandırma yapılır. Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken gidecek olan paketin ağırlığı ve kapladığı hacme göre çıkan hacim ağırlığı üzerinden hangisi büyük ise bu ağırlık üzerinden fiyatlandırma yapılarak gideceği ülkenin hangi ülke listesinde olduğuna bakılarak kilo ve ülke karşılığı çıkan rakam üzerinden ödeme yapılır. Paketin ekonomik ebatlarda olması paket fiyatının daha az navlun ücretli çıkmasını sağlayacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP