Yurtdışı Kargo Kazak Gönderimi

27-01-2021 11:23'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 01-07-2022 14:02

Yurtdışı Kargo Kazak Gönderimi

Yurtdışı Kargo Kazak Gönderimi

Kazak elbisesi insanları kış aylarına soğuktan korumak amacıyla vücudu sıcak tutmak için giyilen, kullanılan elbisedir. Türkiye ve Dünya’da kazak üretimi sayısız firma tarafından yapılmaktadır. İmalatı yapılan kazak üretimleri yurtdışına bir çok kargo firması tarafından gönderilmektedir. Kış aylarında genellikle satışı yükselen kazak elbisesi kadın, erkek, çocuk, yaşlı insanların giymesi için tasarlanmıştır.

Farklı tip boylarda üretilen kazak elbiselerini bir çok firma mağazasında satmaktadır. Yurtdışına kazak elbise gönderimi ve dağıtımı sektörde Türkiye’nin en gelişmiş yurtdışı kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmalar dan biri de firmamız Fast express yurtdışına kazak elbise gönderiminde firmamız Avrupa birliği kriterlerine, Amerika standartlarına uygun olarak kargılarınızı gönderiyoruz.

Yurtdışı Kargo Kazak Gönderimi

Yurtdışı Kargo Ücretleri

Yurtdışına gönderilecek olan kargolar için ekonomik ve hızlı kargo teslimat seçenekleri bulunmaktadır. İstediğiniz teslimat seçeneğine kargonun desi hacim değerine göre ve gideceği ülkeye göre fiyatlarda farklılıklar göstermektedir. Kargoyu gönderecek firma yada şahıs tüm bu bilgileri firmamız Fast express’e ileterek fiyat konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fast express olarak Desi/Hacim hesaplanırken en x boy x yükseklik ebatları cm olarak birbiri ile çarpılıp 5000 olan hacim hesaplama rakamına bölünür çıkan rakam ilgili paketin hacim olarak fiyatlandırılacağı kg karşılığını vermiş olur. İlgili koli veya paket için kendi kilogram ağırlığı da tartılır hangisi büyük ise bu ağırlık dikkate alınarak fiyatlandırma ilgili rakam üzerinden yapılır. Toplu gönderimler için sizlere özel fiyatlar sunuyoruz.

Yurtdışı Kargo Kazak Gönderimi

Yurtdışı Kargo ile Kazak Gönderme Süreçleri ?

Yurtdışı kargo kazak gönderlerinde süreçler öncelikle kargonun nasıl ve nereden teslim edileceği ödemenin nereden yapılacağı yani alıcı tarafından mı yoksa gönderici tarafından mı ödeneceği belirlenmelidir. Yurtdışı kargo teslimi sonrası ilgili uçuşlar üzerinden gümrüğe girip işlem sonrası gümrükten taşıma firmasınca teslim alınan kargo dağıtım için adrese yönlendirilir. Adreste olunmaması gibi durumlarda mutlaka firmamıza bilgi verilmelidir. Bu durumlarda firmamız malzemeyi belirli bir süre depomuzda depolamakta sonrası iade veya imha talep edilecektir. Süreç böyle işlemektedir. Kafanıza takılan herhangi bir soru varsa bizimle iletişime geçiniz.

E-Ticaret ile Yurtdışına Kazak Gönderimi

Son yıllarda e-ticareti’n artmasıyla insanlar ve firmalar artık çok kolay şekilde yurtdışına kargo göndermektedir. E-ticaret ekonomi için büyük bir önem taşımaya başladı. Sizde E-ticaret yapmak istiyorsunuz ama yurtdışına nasıl kazak gönderebilirim diye düşünüyorsanız iki adımda kargonuzu yurtdışına gönderebilirsiniz. Düzenli olarak çalışmak için kargo taşıma sözleşmesi karşılıklı imza altına alınırsa indirimli fiyatlarımızda yararlana bilirsiniz. Hemen firmamızla iletişime geçip e-ticaret kazak ürünlerinizi yurtdışına gönderin.

Yurtdışı Kargo Kazak Gönderimi

Fast Express; Yurtdışı Kargo ile Uluslararası elbise kazak taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetlerimizi sunuyoruz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Anlaşmalı olduğumuz acenteler ile gönderilerinizi adresinizden alıp alıcı ülkede istediğiniz bir adrese gönderebiliyoruz. Size ilettiğimiz evrakları kuryeye teslim etmeniz yeterlidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Fast Express Kargo yurtdışına göndereceğiniz kargonun iş sürecinin planlamasını yapar, gönderilerinizi ve evrakları takip eder ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak organizasyonu sağlar. En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan mallarınızı sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP