Yurtdışı Kargo ile Koruyucu Maske Gönderimi Nasıl Yapılır?

28-04-2020 16:52'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 10:25

Yurtdışı Kargo ile Koruyucu Maske Gönderimi Nasıl Yapılır

Yurtdışı Kargo ile Koruyucu Maske Gönderimi Nasıl Yapılır?

Koruyucu maskenin önemi ilk olarak çin’de çıkan “covid 19” korona virüsü ile birlikte ortaya çıktı. Virüsün hızlı ve en çok yayılmasına neden olan ağız kısmının mutlaka korunması gerekmektedir. Bu nedenle dünyada ve ülkemizde artan maske talepleri doğrultusunda koruyucu maske gönderimi konusunda talepler arttı.

Koruyucu maske Ticaret bakanlığı tarafından yurtdışına ihraç edilmesini yani satılmasını yasakladı. Daha sonra izne tabi tuttu. En son olarak virüs kontrol altına alındıktan ve ülkemizdeki maske ihtiyacı karşılandıktan sonra yurtdışına ihraç edilmesi konusunda serbest hale getirdi.

Yurtdışı Kargo ile Koruyucu Maske Gönderimi Nasıl Yapılır

Koruyucu maske üreticileri, aracılar ve bireysel olarak göndermek isteyen herkes artık herhangi bir izin almaksızın koruyucu maske, cerrahi maske, önlük, tulum, gözlük gibi ürünleri yurtdışı kargo ile dünyada bulunan 220’den fazla ülkeye gönderim yapabilirler.

Yurtdışı Kargo ile Yurtdışına Hangi Maskeler Gönderilebilir?

 • Koruyucu maske
 • Cerrahi maske
 • Kişisel koruyucu maske
 • Yüz maskesi
 • Tekstil yüz maskesi
 • Tıbbi maske
 • Medikal maske
 • N95 sınıfındaki maskeler
 • FFP sınıfındaki maskeler
 • Tek kullanımlık maskeler
 • Radyoaktif filtreli koruyucu maske
 • Gaz maskeleri
 • Toz maskesi

Yukarıda belirtilen ve diğer tüm maske ve kişisel koruyucu medikal ürünlerin gönderimi artık yasal hale getirildi. Vatandaşların bireysel gönderileri, yardım gönderileri ve firmaların yurtdışı kargo gönderileri artık kolaylıkla yapılabilir. Yasağın kalkması ile birlikte isteyen herkes yurtdışı kargo gönderimi yapabilir.

Yurtdışı Kargo ile Koruyucu Maske Gönderimi Nasıl Yapılır

Yurtdışı Kargo ile En Ucuz Maske Gönderim Fiyatları

Yurtdışına maske göndermek isteyen şahıslar ve kurumsal firmaların gönderileri en uygun fiyatlara gönderilmektedir. Dünyada yaşanan kriz ve virüs salgınlarına rağmen firmamız en ucuz fiyatları sunmak adına müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Maskenin gideceği ülke ve hacmine göre belirlenen fiyatlar piyasanın en altında fiyatlarımızdır.

Yurtdışı Kargo ile Koruyucu Maske Gönderimi Nasıl Yapılır

Koruyucu Maske Gönderimi Nasıl Yapılır?

Koruyucu maske ve kişisel koruyucu tüm medikal ürünlerin gönderimi için firmamıza başvurarak gönderim yapabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden de “Online Yurtdışı Kargo Gönderisi” oluşturarak kargolarınızı gönderebilirsiniz. Ayrıca firma olarak kargolarınızı kapınızda alarak istediğiniz ülkede istediğiniz hava alanına yada adrese teslimatını yapabiliriz. Yurtdışı kurye hizmetimiz ile kargolarınız alıcısının kapısına kadar teslim edilir.

Koruyucu maske yurtdışı kargo gönderisinde kargolar avrupa’ya 1-2 günde Amerika, asya, afrika, antartika, Avustralya gibi diğer kıtalarda bulunan ülkelere 3 gün sürelerde gönderim yapabilmekteyiz.

Yurtdışı Kargo ile Koruyucu Maske Gönderimi Nasıl Yapılır

Fast express yurtdışı kargo gönderimi konusunda uzman ekip ve gelişmiş sistemleri ile uluslararası tüm gönderileriniz için profesyonel yurtdışı kargo hizmetleri sunmaktadır.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Yurtdışına kargo etmek istediğiniz koruyucu maskenin Hacim/Desi bilgisini bilmeniz yeterlidir. Hacmini hesaplamak istediğiniz yurtdışı kargo paketinizin enini, boyunu ve yüksekliğini birbiriyle çarpınız. Bu çarpım işleminden çıkan sonucu beş bine (5000) böldüğünüzde çıkan sonuç size hacim/desi hesaplamasının sonucunu vermiş olacaktır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Anlaşmalı olduğumuz acenteler ile gönderilerinizi adresinizden alıp alıcı ülkede istediğiniz bir adrese gönderebiliyoruz. Size ilettiğimiz evrakları kuryeye teslim etmeniz yeterlidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP