Yurtdışı Kargo ile İrana Paket Gönderimi

27-07-2020 13:52'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 10:22

Yurtdışı Kargo ile İrana Paket Gönderimi

Yurtdışı Kargo ile İrana Paket Gönderimi

Yurtdışı kargo hizmeti dünya da ülkeler arası ürün, paket, evrak, kişisel eşya, hediyelik eşya gönderimlerini taşıma ve dağıtma hizmetidir. Dünyada bir çok firma bu yönde hizmet vermektedir. Dünyanın er noktasından taşınan kargo paketleri araçlarla istenilen her adrese gönderilmektedir. Bu taşıma hizmetini veren firmalardan biri de fast express’dir. Fast express yurtdışı kargo taşımacılığında müşterilerine profesyonel hizmetler vermektedir. Özellikle Türkiye ile İran arasında kargo taşımacılığında en önce gelen firmalardan birisiyiz.

Türkiye ve İran 560 km kara sınırı bulunmaktadır. Büyük bir kara sınırı olan irana kara ve hava yolu ile kargolarınızı taşıyoruz. Resmi dili farsça olan İran Ortadoğu da büyük ülkelerden biridir. MÖ 4000’li yıllara dayanan iran tarihinde bir çok olay yaşamıştır. Günümüz de yaşadığı olaylardan biride ABD ambargolarıdır. Bu ambargolar nedeniyle İran ve İran’dan Türkiye ye kargo gönderimleri zorlu süreçler oluşturmaktadır. Fast express olarak bu zorlu süreçleri aşarak her türlü kargo gönderimini yapıyoruz.

Yurtdışı Kargo ile İrana Paket Gönderimi

Türkiye ve İran Ticaret Etkileri

İran günümüzde potansiyel ticareti en yüksek olan pazarlardan biri durumda bulunuyor. Tekstilde de Türkiye çok gelişmiş bir ülke olarak adından söz ettiriyor. Bu iki ülke arasındaki köprüyü kuracak olan elektronik ticaret tabi ki hazır giyim sektöründe ciddi büyümeleri beraberinde getirecektir. İranlıların Türk ürünlerine sempatisi çok yüksektir. Bunun nedeni Türk ürünlerinin kaliteli ve ucuz olmasıdır. İstenilen ürünü Türkiye den uygun fiyatla kısa sürede getiren firmalar ve siteler çok iyi bir bağlantı kurmaktadır.

İrana Kargo Hesaplama Ücreti

İrana kargo gönderiminde kargolarınızın ağırlığı ve boyutu ele alınarak desi değeri ortaya çıkartılır bu desi değerine göre sizlere fiyat belirliyoruz. Kargonuzun desi değerine göre hesaplanan fiyatlar piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Dünya piyasalarında artan fiyatlara rağmen fast express siz değerli müşterilerime ekonomik fiyatları sunuyoruz. İrana standart ve hızlı kargo gönderimleriniz için de en uygun fiyatları sunuyoruz.

Yurtdışı Kargo ile İrana Paket Gönderimi

İran Uçak Kargo

Fast express iran uçak kargo konusunda uluslararası kurallara uygun olarak taşıma hizmeti vermektedir. IATA kurallarına uygun olarak taşıma hizmeti veren firmamız bu kurallara göre güvenli, düzenli, uygun fiyatlarla, hava yolunun yaygınlaştırılması, hava tolu ticaretinin geliştirilmesini sağlamak amacıyla hizmet veriyoruz. IATA üyeleri tamamiyle hava yolu firmalarıdır. Fast express İran dahil tüm dünya ülkelerine uçak ile kargo taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Yurtdışı Kargo ile İrana Paket Gönderimi

İrana Kargo Nasıl Gönderirim?

İrana kargo göndermek isteye bireysel müşterilerimiz ve firmalar www.fast-express.com web sitemizden yada 0215 414 4410 ve 0232 425 1205 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak kargolarınızı gönderebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra firmamız kapınızdan kargoları alarak en hızlı ve güvenli yollarda hizmet veriyoruz. Sistemimiz tarafından sizlere otomatik olarak kargo takip numarası veriyoruz. Bu numara ile kargolarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Uzman ekibimiz müşteri memnuniyetini arttırarak en iyi hizmeti veriyor. Fast Express; İran Kargo taşımacılığında evrak, paket taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

Ebat ve ağırlıklara göre değişmekte olan fiyatlar en düşük kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/
Türkiye’den şahıs olarak gönderi yapılabilir. Bulunmuş olduğunuz adres üzerinden adresten alım veya en yakın anlaşmalı acenteye mevcut gidecek olan paketin teslimi sağlanmalıdır. Paket için malzemenin içeriğini bildiren proforma invoice oluşturulmalıdır. İçerik olarak gidecek kutu içerisinde bulunan malzemeler ile proforma invoice aynı olmak zorundadır. Bildirilmeyen içerikler için kanuni olarak gönderici mesuldür. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP