Yurtdışı Kargo Hizmeti

28-05-2019 12:53'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 20-09-2023 10:18

Yurtdışı Kargo Hizmeti

Gelişen teknoloji ve şartlar ile artık içinde bulduğumuz çağda yurtdışı kargo hizmetinde Amerika, Almanya, Çin, Tunus, Dubai, Katar, Hindistan, Türkmenistan, Libya, Kıbrıs gibi ülkeler başta olmak üzere dünyadaki tüm ülkelere gönderileriniz çok rahat ve çok hızlı olabiliyor. Yurtdışı kargo kapsamında; tüm evraklarınız, hediyelik eşyalarınız, kolileriniz, ürünleriniz, dökümanlarınız, ihracat mallarınız, belgeleriniz hızlı ve güvenilir bir şekilde istediğiniz ülkede istediğiniz noktaya ulaştırılır. Yurtdışına uçak ile kargo gönderimi, ister normal hızda, isterseniz çok acil hızda yapılabiliyor.

Fast Express Kargo ile yapılan yurtdışı kargo hizmetlerinde gönderileriniz sistemimizde kolayca ve her an güncel olarak takip edilebiliyor. Gönderileriniz çalınması, hasara uğraması ya da kaybolması durumunda (ki bu durumlar minimize edilmiştir) yapacağımız anlaşmalar ile tazminatları ödenecektir. Başka ülkelere gönderilerinizi bu yüzden güvenle gönderebilirsiniz.

Yurtdışı Kargo Hizmetleri

Dünyanın farklı bölgelerindeki farklı fuar organizasyonlarına katılan kurumsal firmalar için; fuar stand gereçleri, reklam ekipmanları, fuar için kullanılacak broşürler, belge ve kataloglar, fuar alanı için gerekli olacak tüm araçların gönderimi yurt dışı kargo hizmetleri ile kolaylıkla ve en ekonomik şekilde gönderilebilir.

Kurumsal tüm ürünleriniz, ihracat mallarınız; Devlet kanunları gereği dolaylı temsil ve basitleştirilmiş usul kapsamında değeri 7500 Euro'ya kadar (belli bir ağırlık sınırı da vardır) olan e-ticaret ürünleri herhangi bir ek ücret alınmaksızın kabul edilmektedir. Gümrük beyanı tarafımızca gönderilerin yurtdışına gönderilmeden önce yapılmaktadır. Bu gümrük beyanı ile vergi iadelerinizi alabilirsiniz. Aynı zamanda bireysel gönderilerinizde yurtdışı kargo hizmetlerinde aynı şartlarda yine uygun fiyatlarla, güvenilir şekilde yapılabilir.

Toplu yada kurumsal ticari yurtdışı kargo hizmeti almak istiyorsanız fiyat ayrıcalıkları ve iskonto avantajları ile özel indirim sağlanır. Başka ülkelere göndereceğiniz kargoların fiyatları, gönderinin ebat ve ağırlığına, gönderileceği ülkeye ve buna bağlı olarak istenilen ek hizmetlerine göre farklılık yaratmaktadır.

En İyi Yurtdışı Kargo Hizmetleri

Yurtdışına ortalama kargo teslimat süreleri Avrupa’ya daha çabuk gönderilirken, Avrupa dışı deniz aşırı ülkelerde daha fazla süreyi bulabiliyor. Gönderim süre sıralaması Avrupa, Amerika, Güney Amerika bölgesi, Afrika kıtası, Uzak doğu ülkeleri, Rusya bölgesi şeklinde yapılır.

Bazı ülkelerde ve bazı bölgelerde farklı durumlar söz konusu olabilir. Mesela Mısır, Moritanya, Batı Sahra, Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Sudan, Cibuti, Somali, Yemen, Suriye, Irak, Suudi Arabistan, Ürdün, Lübnan, Filistin, Bahreyn, Katar, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman ve Ürdün gibi Arap ülkelerinde Cuma günü tatil olduğu için dağıtım yapılamaması gibi… Bunun yanı sıra; Savaş, terör vb. yasaklı ekstra ülkelerin olduğu ülkelerde yurtdışı kargo gönderimi biraz daha problemli olabiliyor. Bu ülkelere gönderim için Fast Express Kargo ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. (Irak, Suriye, Afganistan, Yemen, Sudan, Somali, Kuzey Kore ve İran gibi ülkeler)

Did you find the answer to the question you were looking for?

Fast Express Kargo yurtdışı birçok çözüm ortakları ile dünyanın birçok ülkesinin nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Yurtdışı kargo Express taşıma hizmet içeriği size en uygun fiyat anlayışı içerisinde sunulup ve garanti kapsamı içerisinde yer alır. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Gönderinizin evrakları oluşturulduktan sonra ister havale ister link üzerinden kart ile ödeme sistemimiz ile ödemenizi gerçekleştirebilmektesiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Ebat ve ağırlıklara göre değişmekte olan fiyatlar en düşük kampanya fiyatlarımızı inceleyiniz www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP