İran Hazır Gıda Gönderimi

14-10-2020 11:54'de Oluşturuldu Son Güncelleme : 30-06-2022 13:45

İran Hazır Gıda Gönderimi

İran Hazır Gıda Gönderimi

Gıda insanların hayatta kalmaları kullandıkları ihtiyaçlarından biridir. Gıda ürünleri kısa sürelerde bozuldukları için günümüzde uzun ömürlü olmaları açısında dondurulmaktadır. Dondurulan gıda ürünleri dünya ticaret payında önemli yer tutmaktadır. Türkiye’den dünya’ya ve dünya üzerindeki 220’den fazla ülkeden ülkemize hazır gıda ürünleri ithalatı ve ihracatı yapılmaktadır. Hazır gıdaların çabuk bozulanları dondurulmuş hazır gıdalardır.

Dondurulan hazır gıda ürünleri ve dondurulmamış hazır gıda ürünleri ticareti günümüzde yurtdışı kargo taşımacılığı yapan firmalar tarafından yapılmaktadır. Çabuk bozulacak gıda ürünleri en hızlı şekilde dondurulmuş gıda ürünleri normal kargo ile gönderilmektedir. Özellikle Türkiye’nin en yakın komşularından olan İran hazır gıda ticaretinde önemli yer tutmaktadır. Türkiye ile İran arasında yıllık milyonlarca lira hazır gıda ticareti bulunmaktadır. Hazır gıda ticareti ile şahıslar ve firmalar Türkiye ve İran arasında Yurtdışı kargo taşımacılığı yapan firmalar ile hazır gıda ticareti yapmaktadır.

İran Hazır Gıda Gönderimi

Türkiye ve İran arasında hızlı ve normal kargo taşımacılığı yapan Fast express sunduğu hizmetler ile adından söz ettirmektedir. İran’a hızlı kargo taşımacılığı genellikle havayolu ile yapılmaktadır. Hava yolu yani uçak kargo ile gönderilen kargolarınız iran’a 1-2 günde ulaşmaktadır. Bozulabilir ve dondurulmuş hazır gıda ürünleriniz uluslararası IATA kurallarına uygun olarak taşınmaktadır.

İran Hazır Gıda Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

İran’a hazır gıda gönderebilmeniz için firmamız Fast express’e 0215 414 4410 veya 0232 425 1205 numaralı telefonlarla ulaşarak, web sitemizden online kargo gönderisi oluşturarak kargolarınızı gönderebilirsiniz. İran kargolarınız için bizlere Kargonun Türkiye ve İran arasında nereden nereye taşınacağı, desi değerleri, boyutu ve ağırlığı, malın ne olduğu, hazır gıdanın dondurulmuş mu yoksa dondurulmamış olup olmadığını detayları ile bizi bilgilendirdiğiniz de sizlere en iyi, hızlı ve ekonomik fiyatları sunuyoruz.

İran Hazır Gıda Gönderimi

İran Hazır Gıda Gönderim Fiyatları

İran’a göndereceğiniz hazır gıdaların boyutu, sayısı ve ağırlığı hesaplanarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaktayız. Piyasanın en uygun fiyatlarını sunan firmamız bütçenizi yormayacak fiyatlar çıkartmaktadır. Yurtdışı iran kargolarınızın ödemelerini istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ödemeler kredi kartı, nakit, eft, havale ile yapabilirsiniz.

Türkiye’nin 81 ilinden İran’ın tüm şehirlerine başta Tahran, Meşhed, Şiraz, Tebriz, Abadan, Zabol, Ardabil, Sabzevar, Ahvaz, Yezd, Bandar, Lengeh, Bojnord, Bandar Abbas, Bushehr, Bam, Shahr E Kord, Gorgan, Gheshm, Hamadan, İran Şahr, Ilam, Hürremabad, Hoy, Kermanshah, Lamerd, Sari, Sirjan, Tabas, Birjand, Yasuj, Zahedan, Şah, Bahar, Asaluye, İran Körfezi Uluslararası havaalanı, Dezful, Jiroft, Rafsanjan, Arak, Gachsaran, Zanjan, Shahrud, İsfahan, Kerman, Kish Island şehirlerine, hava alanlarına ve gümrüklerinden hazır gıdaları en uygun fiyatlarla gönderiyoruz.

İran Hazır Gıda Gönderimi

İrana uçak kargo yanı sıra parsiyel karayolu taşımacılığı ile de yurtdışı kargolarınızı gönderiyoruz. Ayrıca İran dan da kargolarınızı ülkemizde 81 ile belirttiğiniz adreslere kuryelerimiz aracılığı ile teslimatlarını yapıyoruz. Fast Express; Yurtdışı Kargo, ile hazır gıda taşımacılığı ve dağıtımında mükemmel hizmet ilkesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz saygıdeğer müşterilerimize profesyonel kargo hizmetleri sunuyoruz.

Did you find the answer to the question you were looking for?

İşletmeniz içerisinde yurtdışı gönderileri ihtiyaçlarınızı maliyet açısından en uygun, kolay, gönderim seçenek ve alternatif bakımından en rahat ve aynı zamanda en güvenli gönderimi Fast Express Kargo ile yapabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/
Yurtdışı kargolarınız için Kargonuzun ebat ve ağırlıklarının hesaplanması gerekmektedir. Ebatları en, boy ve yükseklik birbiri ile cm olarak çarpılıp 5000 e bölünür ve ağırlıklar tartıldıktan sonra hangisi büyük ise bu rakam fiyatlandırma için baz alınır. Kargonun gidecek olduğu ülkenin posta kodunun doğru şekilde kontrol edilmesi gerekmektedir. Uzak bölge olan teslimat noktalarında ekstra dağıtım şarjları uygulanacak olup bu şarjlar hakkında bilgi talep edilmelidir. Kargo anlaşmalı acenteye gönderici tarafından teslim edilecek ise acente bilgiler alınmalı bu konuda indirim söz konusu ise talep edilmelidir. Kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilmeniz için www.fast-express.com/tr/kampanya/

CUSTOMER SERVICELIVE SUPPORTWHATSAPP